הומיאופתיה כטיפול למיגרנות

יש לי מיגרנה שלא עוזבת אותי כבר כמה שנים. אני בחור בן 35 שבד"כ לא סובל מכאבים כרוניים חוץ מהכאב ראש הזה. אני לוקח כדורים נגד כאבי ראש (אקמול, אספרין וכו'), את האמת הכאב ראש הזה עשה לי כאב ראש כבר. שמעתי שאפשר לגשת לטיפול הומיאופתי, אשמח אם תעזרו לי איפה לעשות את הטיפול ואיזה טיפול לעשות

הומיאופתיה כטיפול למיגרנות

שלום רב, בהחלט ניתן ואפשר לסייע לאנשים אשר סובלים ממגרנה גם ע"י טיפול הומאופתי קלאסי. לגבי לאן ולמי לפנות, אתה מוזמן ליצור עימי קשר במייל ואשמח לסייע לך בהכוונה. בברכה, שלומי shlomi@homeopathy.co.il

מיגרנה

לסובל ממיגרנות שלום רב, שמי ד"ר זיו מאיר, ממכללת XXX לרפואה משלימה בירושלים. נושא המגרנות הוא נושא נפוץ ביותר, קיימים טיפולים במסגרת נרות הופי אשר מיועדים לטיפול גם במיגרנות..., הטיפול קל, פשוט, אינו כואב, לרוב מספר טיפולים בודדים פותרים לחלוטין את הבעיה.

מיגרנות

שלומי שלום, אפשר בהחלט לטפל באדם שסובל ממגרנות באמצעות הומאופתיה קלאסית. בהומאופתיה, אין מטפלים ישירות במיגרנה, אלא ברגישות האישית שלך, אשר גורמת לגופך להתבטא דרך כאבי ראש ולא באופן אחר. כאשר תהיה פחות רגיש לגורמים מסויימים או לאירועים כלשהם בחייך, יפחתו המיגרנות וביחד איתן תהיה אולי גם נינוח יותר, או שמצבים גורמי מתח ישפיעו עליך פחות. כמובן שאינני מכירה אותך ואולי אתה ממילא אדם נינוח, אך אני נותנת זאת כדוגמא בלבד. ההומאופתיה משפיעה על המיגרנות, ובו בזמן, על מתחים, על רגשות, ואצל כל אדם על הגורמים שאליהם הוא רגיש באופן גופני או רגשי. באתר האגודה להומאופתיה קלאסית תוכל לחפש לפי איזור מגוריך ולמצוא את ההומאופתים המורשים באיזור זה. מומלץ כמובן להתקשר אליהם ולשוחח כדי לברר האם יש כימיה בינכם. אל תהסס לשאול כל שעולה על רוחך. כל טוב ורפואה שלמה, איילת גושן, הומאופתית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר