דחוף בבקשה

דחוף בבקשה

שלום שאלתי את השאלה שלי בפורום הריון ולידה ולא ידעו מה לענות לי ולכן אמרו לי להתייעץ גם בפורום הומאופתיה. השאלה שלי מאוד דחופה: אני בת 26. הריון ראשון. אני כרגע בשבוע 6. יש לי כאבי בטן נוראיים כבר שבועיים. לפעמים הם גוברים ואני מתקפלת על המיטה ולא יכולה לתפקד. אני לא יוצאת מהבית מרוב כאבים. אני נשארת מכופפת על המיטה ולא יכולה לזוז. אני לא יודעת כבר מה לעשות. הייתי אצל המון רופאים. גם אצל רופאת משפחה וגם אצל רופאת נשים וגם אצל רופא כירורג. כולם עושים לי בדיקות והכל תקין. ההריון תקין לחלוטין. יש עובר. יש דופק. הם אומרים שזה לא יכול להיות כאבים שנובעים מההריון כי ההריון בסדר גמור. הייתי גם אצל כירורג ושם ביקשו לאשפז אותי בשביל השגחה ללילה אחד. התאשפזתי. עשו לי אולטרסאונד יום למחרת. והכל היה תקין. והם שלחו אותי חזרה הביתה. אני מתפתלת מכאבי בטן. אני לא מבינה למה. זה הריון ראשון שלי. אני לא רגילה לכאבים כאלה. למה הרופאים לא יכולים להסביר לי מה הסיבה לכאבים??? עם כל המומחיות שלהם שהם למדו הרבה שנים??? וזה בית חולים סורוקה שזה נחשב בית חולים על רמה. איך הם לא מצליחים לגלות את הסיבה לכאבי הבטן???

דחוף בבקשה

שירן שלום, ראשית מזל טוב על ההריון. הרבה פעמים לרופא אין באמת תשובות למה דברים קורים או מתרחשים. הוא יודע לתת תשובות רק למה שהוא מצליח לראות במעבדה או בבדיקה לא תקינה. האם אפשר לסייע בכלל ובתקופת ההריון בפרט ע"י הומאופתיה, אני חושב שבהחלט אפשר ושווה לנסות. במיוחד כאשר הרופא לא יודע ולא יכול לתת מענה. בהצלחה שלומי. www.homeopathy.co.il

כאבי בטן בהריון

שמי ד"ר זיו מאיר , ממכללת XXX המכללה לרפואה משלימה בירושלים,צר לי על הסבל אותו את חווה. מכל מקום הכאבים יכולים לנבוע ממצב בו אחד העצבים מגורה בשל לחץ המופעל עליו, משום כך כל הבדיקות תקינות אולם הכאבים קיימים, מכל מקום המלצתי לבצע טיפול רייקי, הכוונה לטיפול אנרגטי, האנרגיה יכולה לאזן ולהקהות את הכאב, ולשלב טיפול רפלקסולוגי כללי אולם להקפיד שהמטפל לא יטפל באזורי רפלקס ותגובה של אזור הרחם והשחלות, כן להתמקד באזורי הרפלקס של מערכת העצבים. אשמח לסייע לך במידה ויהיה צורך. בהצלחה ד ,ר זיו מאיר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר