טיפול באלרגיות ע"י הומאופתיה

היי נמאס לי מכל כל הלורסטין וכל הסטרואידים למיניהם בשביל לטפל באלרגיה התמידית שיש לי. אני רוצה לנסות כיוון אחר, קראתי מאמרים והשלב הבא זה בדיקה מעשית. אז אני שואל אתכם מה אתם מציעים לי לעשות, אני מקבל את האלרגיות באופן מאוד שכיח וכבר אני לא עומד בזה יותר, כל הזמן אני מנוזל, אף אדום מרוב קינוח, ואי נעימות כללית. אני אשמח אם תציעו לי מקום טוב לטיפול. התייעצתי עם כמה מקומות והיו שני מקומות שניראה לי שהם אמינים אחד מהם זה המרכז הישראלי לרפואה הומאופתית השני זו חב' אדיב בתודה מראש אבנר

שבת שלום, הומאופתיה נכונה, טובה ומקצועית אכן יכולה לסייע לאנשים אשר סובלים מאלרגיה. בהחלט חשוב למי הולכים ולמי אתה נותן את האפשרות לטפל בחייך. בהצלחה שלומי. www.homeopathy.co.il

מיגרנה

אולי בעיית נשימה לעיתיםיש מחיצה שבורה באף וזה מקשה על הנשימה

היי נמאס לי מכל כל הלורסטין וכל הסטרואידים למיניהם בשביל לטפל באלרגיה התמידית שיש לי. אני רוצה לנסות כיוון אחר, קראתי מאמרים והשלב הבא זה בדיקה מעשית. אז אני שואל אתכם מה אתם מציעים לי לעשות, אני מקבל את האלרגיות באופן מאוד שכיח וכבר אני לא עומד בזה יותר, כל הזמן אני מנוזל, אף אדום מרוב קינוח, ואי נעימות כללית. אני אשמח אם תציעו לי מקום טוב לטיפול. התייעצתי עם כמה מקומות והיו שני מקומות שניראה לי שהם אמינים אחד מהם זה המרכז הישראלי לרפואה הומאופתית השני זו חב' אדיב בתודה מראש אבנר

הומאופתיה קלאסית יכולה לעזור במצבי אלרגיה

אבנר שלום, יש לי נסיון רב בטיפול באלרגיות בעזרת הומאופתיה. אתה יכול להיות רגוע ולבחור כל הומאופת קלאסי. יש רשימה של הומאופתים מוררשים באתה האגודה להומאופתיה קלאסית. כמובן שבטיפול הומאופתי אנו לוקחים בחשבון לא רק את האלרגיה שלך, אלא את כל בסימפטומים הנוספים שיש לך. בין היתר אנו לוקחים בחשבון את האופי שלך. מה מרגש, משמח, או מעציב אותך ולמה אתה רגיש גם מבחינה נפשית, ולא רק מבחינה גופנית (אלרגיות). אתה מוזמן לקרוא עוד על נושא אלרגיה וטיפול הומאופתי. תוכל לקרוא גם על אהוד שהתרפא מאלרגיות בעזרת הומאופתיה. רפואה שלמה, בהצלחה! איילת גושן, הומאופתית, RCHom

אני מאוד מאמינה ביכולת של הומאופטיה לטפל בכל בעיה גופנית כגון דלקות גרון, דלקות אוזנים , כאבי ראש ועוד 

נכון שהומאופתיה יכולה להיות לעזר במקרה של אלרגיות וכך גם בבעיות של קשב וריכוז .

מדריכת יוגה מוסמכת בוגרת קורסי יוגה של מכללת משכן היוגה.

אבנר שלום שמי מרב ואני אחות מוסמכת בתחום האימונולוגיה. בקליניקה שלי בחיפה אני מספקת טיפולים ממוקדים לאלרגיה. השבוע אני אעביר סדנה בת 20 דק' העוסקת בהתקפי אלרגיה וטיפים כיצד ניתן להירגע בזמן התקף. ניפגש  בהנגאוט (גוגל פלוס) להרצאה ולשאלות מכם בווידאו צ'ט  שיעזור לך להירגע בזמן ההתקף... 
אז קבענו יום שלישי ה28.5 בשעה 21:00 או ביום שישי ב-31.5 בשעה 9:00 בבוקר. 
יש להירשם לסדנה בעמוד הפייסבוק מרב ממורסקי:https://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%A8%D7%91-%D7%9E%D7%

נתראה בהנגאוט
מרב

• אלרגיות טיפולים טבעיים

26 באפר׳ 2015 - הועלה על-ידי דיאטה הרזיה וירידה במשקל.
    אלרגיות טיפולים טבעיים וללא תופעות לוואי. אסתמה זוהי אחת התופעות הקשות, השכיחות והמטרידות ביותר הקשורה, במרבית ...

• אלרגיה מהי

24 באפר׳ 2015 - הועלה על-ידי דיאטה הרזיה וירידה במשקל.
    אלרגיותאלרגיה מהי? אלרגיה (או בעברית רגשת) הינה תגובה חיסונית בלתי צפויה ולא רצויה של הגוף לחומרים, שלרוב אינם מעוררי מחלות כל שהן.
  • אלרגיות במערכת הנשימה והעיכול

אלרגיות במערכת הנשימה, העור והעיכול, שכיחות עקב גורמים אלרגניים שונים מהמזון ומהסביבה. להלן ד"ר עזרא מספר אודות תהליכים אלרגים ...
  • אלרגיות סימנים לאלרגיה

ד"ר עזרא מספר אודות הסימנים השונים לאלרגיות. אם כן אילו סימנים קיימים ומעידים על מצבי אלרגיה. אנשים מפתחים תגובות ...
    • אלרגיות וטיפול בתזונה רפואית

25 באפר׳ 2015 - הועלה על-ידי דיאטה הרזיה.
      אלרגיות וטיפול בתזונה רפואית. הקוורציטין הינו ביופלבנואיד אקטיבי במיוחד בעל השפעה אנטי-דלקתית חזקה, דומה במבנהו ...

קובי עזרא פתרונות בריאות. לערוץ היוטיוב: קובי דיאט לאתר: דיאטה לחיטוב הגוף 

לאינסטגרם: kobisport

לדף הפייסבוק: Diet2All

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר