נפט כתרופה הומאופטית לסטרפטוקוקוס B

שלום, אני בת 28, הריון ראשון, שבוע 16. בבדיקת שתן התגלה אצלי חיידק מסוג סטרפטוקוקוס B . אני לא מעוניינת לנטול אנטיביוטיקה בזמן הריוני מהחשש והעובר יקבל זאת ויינזק. במידה ולא אתגבר על החיידק במשך תקופת ההריון הקרובה, האלץ לקבל עירוי פניצלין לוריד במהלך הלידה - וגם מכך אני חוששת. בביקור היום אצל הומאופט ניתן לי תמצית לטפטף לגרון של "אגוז ירוק בנפט" ויש לזה ריח חזק של נפט שממש נראה לי מוזר לנטול זאת. אני אמורה לקחת פעם ביום במשך חודש ואז לעבור בדיקת שתן נוספת בתקווה שהחיידק יחוסל. רציתי לשאול מה דעתכם על תרופת הנפט? האם לא מסכנת את ההריון? האם יש לכם מידע/הכוונה נוספת לטיפול בחיידק זה שיכול להיות אלים? אודה לכל תשובה, בברכה א

נפט כתרופה הומאופטית לסטרפטוקוקוס B

לילה טוב, רגע! רגע! רגע! מה קבלת מההומאופת שלך? האם את יכולה לפרט יותר על הטיפול? האם יש שם באנגלית למוצר? כיצד את אמורה לקחת בדיוק? משהו לא מסתדר לי. בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il

תודה להתייחסותך. אשמח לפרט לך..

תושאלתי לגבי מצבי הכללי כמו שכל הומאופט נוהג. שיתפתי בהססנותי לקחת מוקסיפן כפי שהמליצה לי רופאת הנשים מחשש שהחידק יפתח לאנטיביוטיקה שרידות. מה גם שרופאת הנשים טענה שבנוסף, אפילו תרבית שתשלול את החיידק בשבועות המתקדמים להריון לא יפתרו אותי מלקבל עירוי פניצלין מהלך הלידה כי היא לא מאמינה בתוצאת תרבית שלילית. אני בתחילת חודש רביעי ולמה לי להיות כבר מעכשיו על אנטיבוטיקה+כל שעות הלידה (לא מאמינה זה נמנע לחוטין מן העובר כמו שרופאים מנסים להרגיע. כשהומאופט שמע כל זאת הוא הצהיר "אנטיביוטיקה אכן לא מחסלת סטרפטוקוק- אבל נפט כן". הוא טען שאפילו חולים בסרטן נוטלים תרופות המכילות נפט ושאין בזה סיכון. על הבקבוקון כתוב"אגוז ירוק בפט" והתמצית מריחה כמו נפט.עליי לטפטף מס' טיפות לפי שינה. אני לא מסוגלת. זה נראה ל מסוכן למרות מה שאמר ולא שמעתי על נפט שבולעים. לאחר ששיתפתי במצבי אשמח לקבל את דעתך בושא ואם יש לך ניסיון בטיפול בסטרפטוקוקוס B בנשים הריוניות אשמח לשמוע עצה. תודה רבה שוב

נפט

שבת שלום, חייב להודות שאני מפותע אם זאת התשובה שקבלת. דבר שני - לא מכיר מוצר, הכנה הומאופתית אמיתית שכתובה בעברית. בקיצור אין לי מושג מה את מקבלת! בברכה, שלומי www.homeopathy.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר