תינוקת

תינוקת

בתי בת כמעט שנה סובלת מהצטננויות קשות כבר כמה חודשים עם הפסקות קצרות. היא לא יונקת. מה אפשר לתת לחיזוק? היא תיכנס בקרוב לגן! תודה.

תינוקת

שרון שלום ומועדים לשמחה, אשמח אם תוכלי לפרט בבקשה מה הכוונה בכותבך 'הצטננויות קשות' והאם הילדה הייתה חולה במחלה כלשהי מאז הלידה? האם היא קיבלה טיפול תרופתי כלשהו? בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il

המשך

שלומי תודה. היא לא הייתה חולה בשום מחלה מיוחדת(תודה לאל) ולא קיבלה שום תרופות למעט אכמולי ודומיו. כשהיא מקוררת זה יכול להיות שבוע עד 10 ימים של נזלת שיעול וחום נמוך, בפעמים שהלכנו לרופא לא היה כלום באוזניים ובגרון ולא קיבלנו שום תרופה.אני שמה לה מי מלח ואת ה-R49 של ד"ר סמואלוב. זה לא ממש עוזר... הבעיה היא שכמעט כל החורף היא הייתה כך ואני מפחדת מהגן! תודה

היא לא הייתה חולה בשום מחלה מיוחדת

ערב טוב ומועדים לשמחה, המשפט "היא לא הייתה חולה בשום מחלה מיוחדת", מלמד אותי כהומאופת ששם התחילו כל הבעיות. כהומאופת אני לא מחפש "מחלה גדולה", אני מחפש את אותו כתם קטן, את אותו חום קטן שטופל ע"י אקמולי וכו'... כי שם מתחיל הסיפור. עוד אוכל לומר לך, שאם היה מדובר בבת שלי, אין סיכוי שאתן לה R-49 או כל R אחר. בגן, הילדה תהיה חולה, וזה טבעי ובריא. השאלה היא כמה היא תהיה חולה ובמה היא תהיה חולה?! עכשיו יש לך בחירה, להמשיך בניסיונות או לפנות לטיפול הומאופתי רציני ומקצועי עם הילדה. הטיפול חייב להינתן לילדה ולא לנזלת ממנה היא סובלת. אם יש לך עוד שאלות אנסה להשיב. בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר