פרפורים ופעימה מוקדמת

פורים שמח לאחר שנאמר לי בפורום שלהומיאופטיה יש מה להציע בתחום הפסקת פרפורים ופעימות מוקדמות רבות פניתי להומיאופט קלאסי שהוא גם רופא md ואחרי שיחת בירור ארוכה הוא רשם לי תרופה. עברו שבועיים ואין שיפור רב. אפשר לומר שכמעט אין שיפור. בעוד כמה ימים אני חוזרת אליו לביקורת. מה עושים במקרה כזה? האם צריך להחליף התרופה? האם צריך לפנות לקרדיולוג? אשמח לקבל דעתכם בנושא.

פרפורים ופעימה מוקדמת

שבוע טוב, ברשותך אשמח לעשות סדר בדברים: 1. מהי הבעיה או הבעיות המדויקות שלך בכל הקשור ללב? אשמח לקבל את האבחנה הרפואית המדויקת. 2. כמה זמן את סובלת ממנה? 3. מה הטיפול התרופתי שאת מקבלת? 4. מהי הרמדי / התרופה ההומאופתית אותה את מקבלת? 5. ליד שם הרמדי יש גם מספר ואות - אשמח לקבל פרוט. 6. כל כמה זמן את לוקחת את הרמדי ההומאופתית? בברכה וחג פורים שמח, שלומי. www.homeopathy.co.il

פרפור ופעימה מוקדמת

פעימה מוקדמת - התחיל בהריון לפני 21 שנה עם תקופות רגועות יותר ופחות. לפני כחודשיים התחיל פרפור ורצף פעימות לא סדירות - ממש כמו פרפרים במפתח הלב אבל חזקים - כאילו בעיטות מבפנים. הייתי בטיפול מרפאת קצב לפני שנים ומכיוון שזה ההיה סטטי אמרו לי להפסיק מעקב. כעת אני מקבלת חצי כדור נורמיטן 25 שמאט את קצב הלב אבל לא הפסיק את הפעימות הלא סדירות, ופרפור גובר בעת פעילות גופנית או מאמץ. מההומיאופט מקבלת SEPIA 12C 3 כדורים פעם ביום מזה שבועיים אבל אין הטבה משמעותית. מה דעתך?

פרפור ופעימה מוקדמת

שבוע טוב, תודה על הפרוט. את כותבת שאין הטבה משמועתית. איזו הטבה את כן רואה? בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il

פרפור- תשובה

הטבה בתסמיני גיל המעבר: גלי חום ומצבי רוח בענין הדופק המצב נשאר כפי שהיה. קצת מאמץ גופני - ויש פרפור. וברגיל- פעימות מוקדמות. בקטע הדופק השיפור ממש מזערי אם בכלל.

פרפור

חג שמח, אומר לך את דעתי למרות שאנני מכיר את המקרה באופן מלא. את סובלת מבעיה לא פשוטה מספר שנים. בנוסף מקבלת טיפול תרופתי. בנוסף את נמצאת בתקופה של שינוי הורמונאלי. ו.. עושה הומאופתיה פחות מחודש. אנני יכול לדעת אם הרמדי שהותאמה לך נכונה וטובה לך או לא. על פניו נראה שהדברים הולכים בכיוון הנכון. תמשיכי עוד חצי ואז נראה מה קורה. אשמח אם תעדכני אותי. בהצלחה שלומי. www.homeopathy.co.il

פרפור

אמשיך עם הטיפול עוד, ואעדכן אותך. תודה על התשובות המנומקות וההתייחסות. ישר כח!!

פרפור....שכחתי משהו

שכחתי לומר שמזה 4 ימים העליתי את כמות הרמדי - מ 3 גלוב' ל - 4 ביום. כי רוקח אמר לי שבמינון זה רצוי 4. ואמנם יש שינוי רב בהרגשה ובפעימות. כמעטו שאין פעימות מוקדמות ובכלל אין פרפור. אני מקוה שבפגישתי הבאה עם ההומיאופו הוא לא "יחטיף" לי על היוזמה שנטלתי לעצמי.

פרפור....שכחתי משהו

ערב טוב, אין כל הבדל אם את לוקחת כדור אחד, או ארבעה או עשרה.... זה לא משנה את העבודה של הרמדי. סליחה, טעיתי, יש משמעות.... הבקבוק יגמר יותר מהר, תצטרכי לקנות חדש, והרוקח ירוויח מזה! דבר נוסף, אם את נמצאת אצל ההומאופת, ואת סומכת עליו, על תקשיבי לרוקח - ההבנה שלו בהומאופתיה.... מקווה שהבנת. בהצלחה שלומי. www.homeopathy.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר