פוטנציה גבוהה

היי שלומי, אני לוקחת תרופה הומאופטית שמאוד עזרה לי והרבה תופעות שהיו לי עברו. הבעייה היא שלפני שלושה חודשים לקחתי פוטנציה גבוהה מאוד CM. במשך חודשיים וחצי חשתי בשינויים ושיפור גם מבחינה ריגשית וגם פיזית פחות עייפויות, תיאבון יותר טוב ועוד. העניין הוא שאחרי חודשיים וחצי אני מפסיקה להרגיש שינוי ושיפור. ההומאופטית שלי אמרה שהתרופה צריכה להשפיע הרבה זמן, אפילו שנה ועלי היא משפיע פחות משלושה חודשים...היא אמרה שיכול להיות שמדובר באיזה מחסום ריגשי וכדי לחכות לראות כי בד"כ זה משתפר אחר כך. רציתי לשמוע עוד חוות דעת מה אתה חושב? לא לגבי המקרה הספציפי שלי אלא האם פוטנציה גבוהה חייבת להשפיע זמן ארוך כמו שנה? ואם לא האם כדי לחכות או לקחת שוב גם אם זה פחות זמן קצר יותר? האם יש אפשרות לקחת פוטנט יותר גבוהה מ CM או שזה המקסימום? תודה,

פוטנציה גבוהה

בוקר טוב אורלי, לפני שאכתוב את דעתי והבנתי, יש לי כמה שאלות ברשותך: - כמה זמן את נמצאת בטיפול הומאופתי? - מה לקחת , בפוטנצים, לפני המנה של ה- CM? - אשמח אם תוכלי לפרט מעט על מצבך הבריאותי. בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il

פירוט נוסף...

היי שלומי... אז ככה, אני נמצאת כבר כמה שנים בטיפול הומאופטי והתאימו לי תרופה אחרת לפני כן שמאוד עזרה לי. לפני כשנתיים החליפו לי את התרופה ל psor בהתחלה בפוטנט יותר נמוך 30, 200, אבל הייתה לו השפעה מועטה ורק לפוטנטים היותר גבוהים הייתה השפעה 1M 10M נתנו לי אותם כמובן במרווחים של כמה חודשים. התרופה מאוד עזרה לי נדודי שינה שהיו ליהשתפרו מאוד, בעיות נשימה נעלמו כמעט לגמרי, ואני גם פחות עייפה. אבל עדיין לא נפתרו כל הבעיות והביאו לי פוטנט הכי גבוה כמו שנאמר לי CM הוא אמור להשפיע כשנה אך הוא מצליח להשפיע רק כחודשיים וחצי. האם זה בסדר? תודה...

פוטנצים

ערב טוב, אנני מכיר את המקרה לעומק ולכן תשובתי תהיה מאד כללית. לפעמים פוטנץ יכול להחזיק חודש ולפעמים חצי שנה. כל מקרה לגופו. אם את סומכת על המטפל/ת שלך תמשיכי בטיפול. בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר