סכיזופרניה

סכיזופרניה

אני נמצה בטיפול הומאופתי לפי מתודה של שנקרן ובזמן אחרון אני צופה בתוכי שינויים שיזואידים (schizoid personality ) האם טיפול הומאופתי יכול לגרום שינויים באישיות ? האם טיםול הומאופתי יכול לגרום לסכיזופרניה ?

סכיזופרניה

שבת שלום, אתחיל ברשותך מהסוף, רמדי הומאופתית איננה יכוה לגרום לאדם משהו שאין בו. אם לאדם אין נטייה למחלה, הרמדי לא תוציא ממנו את אותה המחלה. לגבי השינויים באישיות, אנני מבין למה בדיוק התכוונת, אך בגדול רמדי לא משנה אישיות. רמדי עושה שינוי רוחני בחיים של האדם. כמה זמן אתה בטיפול הומאופתי? בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il

מה זה השינויים רוחניים האלה ?

מה זה השינויים רוחניים האלה ? יש איזהשהו מקום שאני יכול לקרא עליהם ( אפשר ב באנגלית ). ואני מוכרח לא לא מסכים איתך שרמדי לא יכול לגרום מה שאין .

שבת שלום, אתה מוזמן לקרוא את ספר "האורגנון" של ד"ר הנמן סמואל. זהו הספר המרכזי בהומאופתיה. ואת LECTURES ON HOMOEOPATHIC PHILOSOPHY BY James Tyler KENT,. בברכה, שלומי

סכיזופרניה

שבת שלום, אתחיל ברשותך מהסוף, רמדי הומאופתית איננה יכוה לגרום לאדם משהו שאין בו. אם לאדם אין נטייה למחלה, הרמדי לא תוציא ממנו את אותה המחלה. לגבי השינויים באישיות, אנני מבין למה בדיוק התכוונת, אך בגדול רמדי לא משנה אישיות. רמדי עושה שינוי רוחני בחיים של האדם. כמה זמן אתה בטיפול הומאופתי? בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il

קראתי

והגעתי למסקנה ש Kent סבל מ הפרעת אישיות סכיזואידית או שבכלל הייה חולה בסכיזופרניה . http://www.homeoint.org/morrell/articles/pm_kentc.htm התיאר כאן מראה לקנט היו בעיות נפשיות רצניות ביותר.

תודה על הערה והארה ד"ר.

רפואה שלמה לך.

מה זה השינויים רוחניים האלה ? יש איזהשהו מקום שאני יכול לקרא עליהם ( אפשר ב באנגלית ). ואני מוכרח לא לא מסכים איתך שרמדי לא יכול לגרום מה שאין .

myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי

myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי בייmyby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי myby.co.il קניות דרושים טיפים עודפים myby.co.il -מיי ביי לוחות יד שניה myby.co.il יד שנייה לוחות מוצרי יד שנייה מיי ביי

סכיזופרניה

אני נמצה בטיפול הומאופתי לפי מתודה של שנקרן ובזמן אחרון אני צופה בתוכי שינויים שיזואידים (schizoid personality ) האם טיפול הומאופתי יכול לגרום שינויים באישיות ? האם טיםול הומאופתי יכול לגרום לסכיזופרניה ?

גם לי זה קרה נראה לי

הי נראה לי שגם לי זה קרה גם אני טופלתי בשיטה של שנקרן הייתי רוצה ליצור איתך קשר מקווה שתקרא את זה, תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר