ספחת ואלטרנטיבי

לא מזמן התפרצה אצלי מחלת הפסוריאזיס, וקודם כל החלטתי שאני מחפשת דרכים אלטרנטיביות להתמודדות עם המחלה הלא סימפטית הזו. האם יש לך המלצות כלשהן כיצד אפשר להתמודד עם הגירוד הנוראי?

ספחת ואלטרנטיבי

שלום רב, פסוראיזיס היא מחלה מאד כרונית ומאד ממושכת. ההצעה הכי טובה שיש לי כרגע, לאחר הכרות רק כאן בפורום, היא לפנות להומאופת קלאסי ולהתחיל בהקדם בטיפול. אפשר לנסות ולסייע רק צריך זמן וסבלנות. אם יש לך שאלות נוספות או בכלל, אשמח לסייע. בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il

טיפול לפסוריאזיס

תראי, מהכרות שלי עם קרוב אלי שחולה במחלה, קודם כל את חייבת ללכת לרופא עור שייתן לך טיפול ראשוני (קרוב שלי משתמש בדייבובט שממש עוזר לו). ולעניין ההומאופתיה, זה יכול אולי לעזור לך בעניין של הפגת מתחים, או טיפול משמר להמשך (כי מתח ממש תורם להתפרצות פסוריאזיס...). אז קודם כל תלכי לרופא עור מומחה לתחום הזה, ואח"כ תחשבי על דרכים נוספות. זו לא מחלה שכדאי להזניח!

ברור שהלכתי לרופא

הרי לא איבחנתי את הספחת בעצמי.. הוא נתן לי כמה אופציות ואמר שזה גם אפשרי לשלב בין טיפול תרופתי להומאופטי ביחד ושזה יעיל מאוד. ה"דייבובט" הזאת נמצאת בסל התרופות?

מתוך סקרנות...

בוקר טוב, מסקרן אותי מה החלטת לעשות, האם לפנות להומאופתיה או לאו? ברצוני להוסיף עוד משהו, אני מכבד את דבריה של ענבל אך לחלוטין לא מסכים עם הדברים, במיוחד לא עם מה שקשור להומאופתיה. בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il

מנסיון

הבעיה בכל הטיפולים בפסוריאזיס היא לא ההומואפתיה עצמה אלא המחשבה שתרופות טבעיות יכולות לרפא את המחלה. מדובר במחלה גנטית וכל עוד התרופות הללו לא יכולות לשנות מבנה גנטי הן לא יציעו מרפא. עם זאת טיפול במחלה הוא הכרחי לצורך הקלה ומזור וכאן באמת הדרכים הן רבות כאשר לכל אחד עובד משהו אחר. אני ממליצה שתנסי גם את הצד ההומואופתי ןגם הקונוונציונאלי ותראי מה מתאים לך. עבורי למשל הדרך שנמצאה כטובה ביותר הייתה שילוב של הטיפול ההמואופתי עם משחה קונוונציונאלית בשם דייבובט.

ספחת ואלטרנטיבי

לא מזמן התפרצה אצלי מחלת הפסוריאזיס, וקודם כל החלטתי שאני מחפשת דרכים אלטרנטיביות להתמודדות עם המחלה הלא סימפטית הזו. האם יש לך המלצות כלשהן כיצד אפשר להתמודד עם הגירוד הנוראי?

דוקטור, המערכת חולה

"חצי מהתרופות המודרניות יכולות להיזרק מהחלון. הבעיה היחידה עם זה, היא שציפורים יכולות לאכול אותן..." (ד"ר מרטין הנרי פישר, בעבר פרופ' לפיזיולוגיה וכימיה באוניברסיטת סינסנטי). בעידן המודרני, מערכת הבריאות, מבוססת על ניצול הדדי. ככל שהרפואה מתקדמת יותר, כך היא יקרה יותר ונגישה פחות לאזרח הפשוט. אמנם פיתחנו בגאווה רבה את הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת ביותר, אך במקרים רבים מי שבאמת זקוק לה, פשוט לא מצליח להשיגה. במירוץ אל עבר הרפואה המתקדמת, שכחנו מאחור את רוב המטופלים. הציטוט מובא מספר מדיהם חדש "היום שאחרי המשבר" הספר נותן פתרון מציאותי לבעיות של מע' בריאות המודרנית והמשברים במערכות אחרות בחיינו. לפרטים לחצו!

מנסיון

הבעיה בכל הטיפולים בפסוריאזיס היא לא ההומואפתיה עצמה אלא המחשבה שתרופות טבעיות יכולות לרפא את המחלה. מדובר במחלה גנטית וכל עוד התרופות הללו לא יכולות לשנות מבנה גנטי הן לא יציעו מרפא. עם זאת טיפול במחלה הוא הכרחי לצורך הקלה ומזור וכאן באמת הדרכים הן רבות כאשר לכל אחד עובד משהו אחר. אני ממליצה שתנסי גם את הצד ההומואופתי ןגם הקונוונציונאלי ותראי מה מתאים לך. עבורי למשל הדרך שנמצאה כטובה ביותר הייתה שילוב של הטיפול ההמואופתי עם משחה קונוונציונאלית בשם דייבובט.

תראה, הדעות באמת חלוקות.

אבל הרוב המוחץ אומרים שהפיתרון למחלה הוא בהחלט לא הומאופתי, אם כי אפשר למצוא משהו הומאופתי שייקל על הגירוד נגיד. לכן התייעצתי והחלטתי לשלב את הקונבנציונלי עם תמציות לבנדר ששמעתי שעוזר לגרד. נראה איך הולך..

האם זה עוזר במקרה שלך?

אני עוד לא מצאתי משהו שממש עזר לי לטיפול בפסוריאזיס. אובחנתי כחולה לפני כ-7 חודשים ומאז מחפשת טיפול אלטרנטיבי שיעזור לי וללא הצלחה (וכבר ניסיתי הרבה)

ל - makaronni

קראתי את דברייך, שתף מעט או הרבה על הטיפול ההומאופתי אותו כתבת שעברת. בברכה, שלומי.

האם זה עוזר במקרה שלך?

אני עוד לא מצאתי משהו שממש עזר לי לטיפול בפסוריאזיס. אובחנתי כחולה לפני כ-7 חודשים ומאז מחפשת טיפול אלטרנטיבי שיעזור לי וללא הצלחה (וכבר ניסיתי הרבה)

לעינת

שלום רב, אשמח אם תשתפי ותפרטי על הטיפולים השונים אותם עברת במהלך השנים. בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר