תרופה קאוסטיקום causticum

שלום רב, אשמח לקבל מידע על התרופה הזו. אני מקבלת אותה פעמיים ביום (3 כדוריות כל פעם, מתחת ללשון) בעקבות אלרגיות שונות. תודה.

causticum

שבת שלום, causticum היא אכן רמדי הומאופתית. רמדי נכונה לאדם ולא לשמות של מחלות, לכן אנני יודע למה קבלת אותה - שאלה זו יש להפנות להומאופת המטפל. בהצלחה שלומי. www.homeopathy.co.il

יש אפשרות לקבל מידע על התרופה הזו?

בלי קשר לסיבה אותה אני מקבלת את התרופה. תודה.

causticum

שבת שלום, איזה מידע מעניין אותך - יש למעלה מעשרת אלפים סיבות שנותנות אינדיקציה לתת את הרמדי, למשל: - שיתוקים. - בעיות בגידים. - היסטריות. - חרדות. - פחדים. - פריחות בעור. - גמגום. - יבלות. - שיעולים. - בעיות במערכת השתן ועוד ועוד... האם יש משהו ספסצפי שהיית רוצה לדעת? בברכה, שלומי. www.homeopathy.co.il

מהן התגובות של הרמדי, מה היא עושה בגוף?

איך היא פועלת?

מה עושה רמדי?

בוקר טוב, המטרה של הרמדי לעשות שינוי רוחני - אנרגטי בחיים של האדם. כל רמדי פועלת באופן שונה על כל אדם, וזאת מאחר והיא פועלת על האורגניזם ולא על המחלה ממנה האדם סובל. אנני יודע מה יקרה לך במהלך הטיפול, מאחר ואנני מכיר את הסיפור המלא ולא אני התאמתי את הרמדי. בהצלחה שלומי. www.homeopathy.co.il

אוקיי, תודה רבה לך

תרופה קאוסטיקום causticum

שלום רב, אשמח לקבל מידע על התרופה הזו. אני מקבלת אותה פעמיים ביום (3 כדוריות כל פעם, מתחת ללשון) בעקבות אלרגיות שונות. תודה.

קאוסטיקום

אני קיבלתתי את הרמדי הזאת שלא התאימה לי ..כנראה שהמטפלת שלי לא קלעה במקרה שלי . התופעות היו ממש איומות עייפות סחרחורות כאבי ראש ומעין תחושה של שפעת מוחלשת . הפסקתי ליטול אחרי חודש בערך והתופעות חלפו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר