אורטיקריה כרונית על רקע פסיכוסומטי

שלום רב, אני סובלת כארבע וחצי שנים מאורטיקריה כרונית על רקע פסיכוסומטי, משמע שכשאני מתרגשת יתר על המידה, לטוב או לרע הגוף שלי מגיב בפריחה בכל הגוף ולפעמים אפילו חסימה בדרכי הנשימה (אנגיו-אדמה), הרופאים קוראים לזה תגובה אנאפילקטית. אני נוטלת סטרואידים במינונים גבוהים ואנטיהיסטמינים באופן קבוע. בחודשים האחרונים מצבי החמיר לרמה שאני נוטלת כבר חמישה חודשים רצוף פרדניזון במינון שלא יורד מ-20 מ"ג ליום. לפני כחודש וחצי פניתי להומאופטית, אישה מקסימה, והיא נתנה לי רמדי במינון נמוך מאוד לדבריה. מאז אין שינוי משמעותי במצבי, לא בפריחות ולא במצב הנפשי (אני טיפוס מאוד מתוח ולחוץ) והשאלה היא אם באמת ההומאופתיה יכולה לעזור במצבים דומים של התמודדות עם לחצים, עצבים, מתח וכדומה? תודה על זמנך

בת חן שלום, תודה על הפרוט וברשותך, מבלי לנקוב בשמות, ומבלי להיחשף יותר מידי, אנא ספרי מעט יותר על הטיפול ההומאופתי, למשל: - כמה זמן את בטיפול? - מה את מקבלת? - כל כמה זמן את לוקחת את הרמדי? - מהי ההתנהלות מול ההומאופתית - כל כמה זמן אתן מדברות / נפגשות ועוד... בת כמה את? בברכה, שלומי.

ראשית, תודה לך על תגובתך המהירה. אני בת 23 כמעט. קיבלתי רמדי פעם אחת לפני כחודשיים,נקבעה לי פגישת מעקב חודש לאחר מכן שבה תיארתי למטפלת את התקדמות העניינים. אין לי ממש מושג ממה מורכב הרמדי פרט לתיאור כללי על תחום ההומאופתיה המורכב מטיפול מחומרים טבעיים מעולם החי והצומח. המטפלת ציינה שאני יכולה לפנות אליה במקרי חירום או בהחמרה במצבי.אבל אני לא ממש מהטיפוסים שמתקשרים במקרים כאלה... הפגישות כרגע, נערכות אחת לחודש-חודש וחצי. נקבעה לי פגישת מעקב נוספת שבה, אם יהיה צורך, תינתן לי מנה נוספת. שאלה נוספת ברשותך, האם ההימנעות מקפאין וממריצים (משקאות אנרגיה, שוקולד וכדומה) באמת חיונית להצלחת הטיפול? שוב תודה על זמנך, בת-חן

ערב טוב בת חן, ממה שאני מבין לקחת את הרמדי פעם אחת בלבד ועוד לא היית בפגישת מעקב בכדי לדעת מה קורה. את סובלת מהבעיה מספר שנים, קבלת סטרואידים ותרופות שונות ומגוונות. עכשיו יש צורך לעשות הומאופתיה טובה, נכונה ולאורך זמן, לפחות חצי שנה שנה בכדי לדעת מה קורה. לגבי ההתנהלות במהלך הטיפול - אני ממליץ לעשות את מה שהמטפלת שלך אומרת לעשות. אשמח אם תעדכני אותי. בהצלחה שלומי.

הבנת נכון.... פרט לכך שכבר הייתי בפגישת מעקב אחת. יש לי פגישה נוספת בסוף החודש. אני חייבת לציין שמטפלת לא הבטיחה מרפא, אבל הבטיחה לנסות הכל כדי לעזור לי. אני מקווה שיהיה בסדר... העניין הוא שאני לא מכירה עוד אנשים עם בעיה כמו שלי, ולא שמעתי על אף אדם נוסף שסובל מכך, למרות כל המחקרים באינטרנט (בכל זאת כמעט חמש שנים אני חוקרת את התופעה). אולי לך זה מוכר? יש לך ניסיון בטיפול באנשים עם בעיות כמו שלי? תודה לך...

לבת חן

שאלה רצינית: האם את חושבת שיש עוד מישהי כמוך בכל העולם? בברכה, שלומי.

תשובה...

ברצינות, אני בטוחה שאין... אבל אתה יודע, לפעמים המזור לפצעים טמון בהכרת אנשים שונים עם בעיות דומות והזכות לעזור, אפילו סתם על ידי הקשבה... היה יכול להיות נחמד לדעת שאני לא היחידה שאוכלת את עצמה מבפנים וגורמת לגוף להוציא את כל הסבל על פני השטח. תודה לך על שהעלית חיוך על שפתיי

הבנת נכון.... פרט לכך שכבר הייתי בפגישת מעקב אחת. יש לי פגישה נוספת בסוף החודש. אני חייבת לציין שמטפלת לא הבטיחה מרפא, אבל הבטיחה לנסות הכל כדי לעזור לי. אני מקווה שיהיה בסדר... העניין הוא שאני לא מכירה עוד אנשים עם בעיה כמו שלי, ולא שמעתי על אף אדם נוסף שסובל מכך, למרות כל המחקרים באינטרנט (בכל זאת כמעט חמש שנים אני חוקרת את התופעה). אולי לך זה מוכר? יש לך ניסיון בטיפול באנשים עם בעיות כמו שלי? תודה לך...

לבת חן

שאלה רצינית: האם את חושבת שיש עוד מישהי כמוך בכל העולם? בברכה, שלומי.

תשובה...

ברצינות, אני בטוחה שאין... אבל אתה יודע, לפעמים המזור לפצעים טמון בהכרת אנשים שונים עם בעיות דומות והזכות לעזור, אפילו סתם על ידי הקשבה... היה יכול להיות נחמד לדעת שאני לא היחידה שאוכלת את עצמה מבפנים וגורמת לגוף להוציא את כל הסבל על פני השטח. תודה לך על שהעלית חיוך על שפתיי

ובנימה מעט יותר...

אין אף אחת זהה לך במאת האחוזים בכל העולם. אולי יש אנשים שיש לם מחלה דומה לשלך, אך מה עם השאר: מה עם שילוב של המחשבות, פחדים, חשקים, שינה, צבע עיניים, מערכת הורמונאלית ועוד.. האם יש עוד מישהי שיש לה ממש אחד לאחד את מה שיש לך? התשובה היא לא. התשובה והפתרון למחלה שלך לא נעוצה בשם של המחלה, אלא בחייך האישיים בלבד. הומאופתיה טובה ונכונה לאורך זמן תסייע. שמח שאת מחייכת. בהצלחה שלומי.

אורטיקריה

היי בת-חן, שמי רועי ואני סובל מאורטיקריה כבר כ - שנה וחצי. במהלך התקופה הזו ניסיתי דברים מסויימים אשר חלקם שיפרו וחלקם לא. אשמח להתעדכן איתך בנוגע למחלה. המייל שלי הוא roi-y@hotmail.com.

ובנימה מעט יותר...

אין אף אחת זהה לך במאת האחוזים בכל העולם. אולי יש אנשים שיש לם מחלה דומה לשלך, אך מה עם השאר: מה עם שילוב של המחשבות, פחדים, חשקים, שינה, צבע עיניים, מערכת הורמונאלית ועוד.. האם יש עוד מישהי שיש לה ממש אחד לאחד את מה שיש לך? התשובה היא לא. התשובה והפתרון למחלה שלך לא נעוצה בשם של המחלה, אלא בחייך האישיים בלבד. הומאופתיה טובה ונכונה לאורך זמן תסייע. שמח שאת מחייכת. בהצלחה שלומי.

אורטיקריה קיים טיפול אפקטיבי

היי בת חן אל תתייאשי והכי חשוב אל תרימי ידיים במאבק מול מחלה כי בכל רגע נתון את עשוייה למצא מידע חדש. אני לא רוצה לפרסם כאן כתובות של מטפלים אך קיים טיפול יעיל ואפקטיבי לאורטיקריה . את מוזמנת לכתוב לי למייל ואשמח לנדב את המידע. ירון . המייל aloniya@walla.com

לבת חן

שלום לך, גם אני סובלת מאורטיקריה כבר 3 שנים. בעצמי אשמח לדבר עם מישהו שעובר את אותו הדבר, אני מאמינה שיש בזה נחמה מסויימת.. המייל שלי הוא regishik19@walla.com. אשמח לקבל מייל ממך. שבוע טוב.

אורטיקריה קיים טיפול אפקטיבי

היי בת חן אל תתייאשי והכי חשוב אל תרימי ידיים במאבק מול מחלה כי בכל רגע נתון את עשוייה למצא מידע חדש. אני לא רוצה לפרסם כאן כתובות של מטפלים אך קיים טיפול יעיל ואפקטיבי לאורטיקריה . את מוזמנת לכתוב לי למייל ואשמח לנדב את המידע. ירון . המייל aloniya@walla.com

בקשר לאוטיקריה

הזכרת שחלק מהמחלה קשור לרגשות ולאופן שבו אל מגיבה במצבי התרגשות. פרחי באך עובדים בדיוק על זה - אישיות, האופן שבו מקבלים דברים ותגובה שלנו במצבים שונים, פרחי באך עובד לשנות לטובה את כל הנ"ל, לא יזיק לנסות, רק קחי בחשבון שמפעם אחת לא תמיד קורה משה, כמו בכל טיפול צמחי לפעמים לוקח זמן (לעיתים אפילו 2 או 3 חודשים עד שרואים תוצאות). בהצלחה ולבריאות.
שלום רב, אני סובלת כארבע וחצי שנים מאורטיקריה כרונית על רקע פסיכוסומטי, משמע שכשאני מתרגשת יתר על המידה, לטוב או לרע הגוף שלי מגיב בפריחה בכל הגוף ולפעמים אפילו חסימה בדרכי הנשימה (אנגיו-אדמה), הרופאים קוראים לזה תגובה אנאפילקטית. אני נוטלת סטרואידים במינונים גבוהים ואנטיהיסטמינים באופן קבוע. בחודשים האחרונים מצבי החמיר לרמה שאני נוטלת כבר חמישה חודשים רצוף פרדניזון במינון שלא יורד מ-20 מ"ג ליום. לפני כחודש וחצי פניתי להומאופטית, אישה מקסימה, והיא נתנה לי רמדי במינון נמוך מאוד לדבריה. מאז אין שינוי משמעותי במצבי, לא בפריחות ולא במצב הנפשי (אני טיפוס מאוד מתוח ולחוץ) והשאלה היא אם באמת ההומאופתיה יכולה לעזור במצבים דומים של התמודדות עם לחצים, עצבים, מתח וכדומה? תודה על זמנך

שלום  בת-חן. אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב בימים אלו. אני רואה שההודעה שכתבת היא מלפני 10 שנים אבל מכייון שהמחלה היא נדירה בארץ , רציתי לפנות אליך בתיקווה שתרצי לשתף פעולה. שמי רחלי מנשיקובה ואני עושה תחקירים לאתר תוכן של נשים  - אונלייף על נושאים שלא מדברים עליהם.  והנה הודעה שפרסמתי בפייסבוק:

אני מחפשת נשים שסובלות ממחלת עור בשם אורטיקריה כרונית (chronic urticaria HIVES). 

זאת מחלה נדירה שמופיעה פי 2 יותר אצל נשים. התסמינים של המחלה משפיעים על הזוגיות או יכולת למצוא בן-זוג, עבודה, ספורט וביטחון עצמי. זה פוגע באופן דרמטי בשיגרת חיי יום יום במקומות כמו בחירת הבגדים או הליכה לים. אני מחפשת נשים שיסכימו להתראיין לכתבה ב"אונלייף" (https://www.onlife.co.il/)

שמטרתה להעלות מודעות ולדבר על הדרכים בהן ניתן להקל על תסמיני המחלה.

באהבה 

מס טל שלי הוא 0543236312

שלום  בת-חן. אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב בימים אלו. אני רואה שההודעה שכתבת היא מלפני 10 שנים אבל מכייון שהמחלה היא נדירה בארץ , רציתי לפנות אליך בתיקווה שתרצי לשתף פעולה. שמי רחלי מנשיקובה ואני עושה תחקירים לאתר תוכן של נשים  - אונלייף על נושאים שלא מדברים עליהם.  והנה הודעה שפרסמתי בפייסבוק:

אני מחפשת נשים שסובלות ממחלת עור בשם אורטיקריה כרונית (chronic urticaria HIVES). 

זאת מחלה נדירה שמופיעה פי 2 יותר אצל נשיםהתסמינים של המחלה משפיעים על הזוגיות או יכולת למצוא בן-זוגעבודה,ספורט וביטחון עצמיזה פוגע באופן דרמטי בשיגרת חיי יום יום במקומות כמו בחירת הבגדים או הליכה לים.אני מחפשת נשים שיסכימו להתראיין לכתבה ב"אונלייף" (https://www.onlife.co.il/)

שמטרתה להעלות מודעות ולדבר על הדרכים בהן ניתן להקל על תסמיני המחלה.

באהבה 

מס טל שלי הוא 0543236312

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר