שלפוחית רגיזה

האם יש איזושהי תרופה הומאופטית או טיפול טבעי העוזר לשלפוחית רגיזה?

שלפוחית רגיזה

שלום רב, אפשר עוד פרטים? בברכה ושבת שלום שלומי

שלפוחית רגיזה

כמעט שנה שאני סובלת מלחץ בבטן התחתונה ובנרתיק הייתה לי דלקת אבל אחרי טיפול אנטיביוטי זה עבר אך התחושה לא נעלמה בכלל... הייתי אצל הומאופט והוא נתן לי גלובולים לקחת באופן חד פעמי ולאחר חודשיים לקחת עוד מנה השאלה שלי תוך כמה זמן זה אמור להשפיע? ואם יש הדרדרות במצב תוך כמה זמן זה מורגש ותוך כמה זמן זה עובר? עלי לציין שכל רופא אומר שזה משהו אחר מומחה למשל אמר לי שזה כרוני מעיין שלפוחית רגיזה השני אמר שזאת לא דלקת באגן..ניסיתי גם דיקור אבל רק פעם אחת כי הייתה הרעה במצב והפסקתי למרות שלפי מה שאמרו לי זה אומר שהטיפול עוזר האם זה נכון?

שלפוחית רגיזה

שבת שלום רלי, זכור לי כי כתבת כאן כמה פעמים, בשאלות הקשורות למצבך, לא היה ברור האם יש דלקת או אין דלקת ופנית לקופ"ח. אומר לך מה שכבר כתבתי לך בעבר. בסיפור כמו שלך, לקחת שתי מנות בלבד של המאופתיה זה כמו... תתארי לך אישה נשואה בשנה הראשונה לנישואין, בעלה נותן לה נשיקה פעמיים בשנה, מה את חושבת שיקרה מיד לאחר הנשיקה ומה יקרה שלושה חודשים אח"כ? משהו לא ברור לי בהתנהלות כפי שלא היה לי ברור בפעם הקודמת. אבל מאחר ומדובר בקופ"ח אני יכול בהחלט להבין. אפשר בהחלט לסייע ע"י הומאופתיה ויש ניסיון טוב. אולי יש מקום לפנות שוב להומאופת או ללכת להומאופת ולא בקופ"ח. רפואה שלמה שלומי.

שלפוחית רגיזה

האם יש לך הומאופט שאתה ממליץ עליו? אשמח לפנות אליו? או אליך במידה ואתה מטפל גם כן...

שלפוחית רגיזה

רלי שלום, את מוזמנת ליצור עימי קשר ואשמח לסייע לך בבחירת הומאופת/ית. בברכה שלומי shlomi@homeopathy.co.il

שלפוחית רגיזה

האם יש איזושהי תרופה הומאופטית או טיפול טבעי העוזר לשלפוחית רגיזה?

טיפול בשלפוחיות..

היי רלי, בהמשך לתשובתו של המומחה, אני מצרף פה אתר עם מידע מועיל על שלפוחית רגיזה אצל גברים ונשים, ערמונית מוגדלת ומה שביניהם (אם יש ביניהם משהו). תוכלי למצוא שם מאמרים על דרכי פיתרון, שיטות לזהות את הבעיה, תרופות, סיפורים אישיים וכן הלאה. ממליץ מאד לקרוא ולהתרשם.

היי רלי,

אני לא מכירה, אמנם, באופן אישי תרופות טבעיות, אבל כן יכולה להמליץ לך על טיפולים פיזיותרפיים וחיזוק רצפת האגן, שיכולים גם כן לעזור במקרים של שלפוחית רגיזה.  מדובר בטיפולי פיזיותרפייה מיוחדים, המתאימים במיוחד לנשים וגם גברים, שסובלים מבעיות דומות. כדאי לבדוק ברצינות את הנושא. 

בהצלחה,

נועה.

היי,

לפי הכתבה שקראתי כאן אכן מדובר בשלפוחית רגיזה.

מה שלא כתוב כאן הם באיזה תרופות רופא ללא מרשם אני יכולה להשתמש?

אודה לתשובה.

אפשר לראות גם מכאן 

היי, אני בטוחה שיש לא מעט פתרונות טבעיים, שכדאי לבחון, אבל ישנו פתרון נוסף, שידוע ככזה שיכול לסייע במקרים של שלפוחית רגיזה, העשויה להוביל לבריחת שתן. תרגילים פיזיותרפיים מיוחדים יכולים לסייע בכך באופן משמעותי ומאפשרים להתגבר על הבעייה. יש לא מעט מטפלים כיום בארץ, שמציעים שיטת טיפול כזו. ממליצה לך לבדוק מולם. בהצלחה.

בריחת שתן

היי רלי,
שלפוחית רגיזה בהחלט ניתנת לפתרון בעזרת הומאופתיה.
הייתי ממליץ לך ליצור קשר בכדי לקבל ייעוץ. בשלב הראשוני יש צורך להבין מהו הגורם למחלה, לכן איני יכול לספק תשובה מקיפה כאן בפורום.

טיפול הומאופתי על ידי הומאופת קלאסי - יוסי תגורי

הטיפול הקלאסי לשלפוחית רגיזה הוא לאו דווקא תרופתי אלא התנהגותי - אימון השלפוחית או שרירי רצפת האגן או שילוב של שניהם, שינוי הרגלים והתאמת התזונה (בעיקר שתייה). קיים גם טיפול בשלפוחית רגיזה בגירוי חשמלי. 

אפשר לטפל בבעיות שונות במערכת העיכול כגון גזים, כאבי בטן ומעי רגיז בצורה יעילה אחת ולתמיד, בזכות זיהוי נכון של הבעיה. מכשיר חדשני שייעודי לטיפול ברגישויות ובאלרגיות. טיפול בגזים שלא הכרת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר