דלקת באגן או בנרתיק

כבר 4חודשיםאני סובלת מתחוש לחץ בשלפוחית ואי נוחות וגינה, הייתי אצל גיניקולוג ואורולוג עשיתי את כל הבידקות האפשריות: תפקוד שלפוחית, כליות, אולטרסאונד של השחלות, בדיקת שתן רגילה וציסטלוגית וכו'... הכול תקין. רק בבדיקה אצל גיניקולוג נמצאה דלקת באגן קיבלתי אנטיביוטיקה אוגמנטין לשבוע והבעיה השתפרה רבות, לאחר מכן שוב חזר קיבלתי עוד אטיביוטיקה ל5 ימים ציפרודקס לאחר מכן שוב חזר, יש לציין שאף פעם הבעיה לא נעלמה לגמרי אך שאני לוקחת אנטיביוטיקה המצב משפתר אך לא נעלם. עכשיו אני לוקחת לחודש מקרודנטין אנטיביוטיקה חלשה פעם ביום... יש שיפור אך הבעיה לא נעלמת עדיין לחץ של פיפי ןתחושה מציקה למטה מה אפשר לעשות? (אני בת 24 יש לציין, ניסיתי גם פרוביוטיקה וחמוציות כבר 3 חודשים בכמוסות אין הבדל משמעותי)

דלקת באגן או בנרתיק

רלי שלום ובוקר טוב, הומאופתיה קלאסית, להבדיל מדרכו של הגניקולוג או האורולוג, מנסה לראות את התמונה המלאה של האדם ולא להתמקד בפתולוגיה או איבר חולה. אנו טוענים ומראים כי כאשר יש חולי באיבר אחד, במערכת אחת, כל האורגניזם משתתף "בחגיגה". לכן, לאחר שלקחת כל כך הרבה אנטיביוטיקה, לאחר תקופה ארוכה של חולי מתמשך, זה הזמן לקבל החלטה ולהתחיל בטיפול הומאופתי קלאסי. אם יש לך שאלות נוספות או בכלל אשמח לסייע. בברכה, שלומי.

דלקת

את מוזמנת להסתכל באתר שלי במאמר קנדיה ודרכי טיפול / יום טוב, דנה יקיר

דלקת באגן או בנרתיק

רלי שלום ובוקר טוב, הומאופתיה קלאסית, להבדיל מדרכו של הגניקולוג או האורולוג, מנסה לראות את התמונה המלאה של האדם ולא להתמקד בפתולוגיה או איבר חולה. אנו טוענים ומראים כי כאשר יש חולי באיבר אחד, במערכת אחת, כל האורגניזם משתתף "בחגיגה". לכן, לאחר שלקחת כל כך הרבה אנטיביוטיקה, לאחר תקופה ארוכה של חולי מתמשך, זה הזמן לקבל החלטה ולהתחיל בטיפול הומאופתי קלאסי. אם יש לך שאלות נוספות או בכלל אשמח לסייע. בברכה, שלומי.

דלקת באגן או בנרתיק

היי שלומי אני מאוד הייתי רוצה להתחיל בטיפול הומאפטי ואפילו הייתי בייעוץ אצל הומפאט אבל הוא אמר לי שיכולה להיות הדרדרות במצב לתקופה מסויימת ואז שיפור, אני מאוד מפחדת מההרעה הזאת כי עכשיו אני עוד מתפקדת מנסיונך מה אתה מציע? האם ההרעה יכולה להיות תקופה מאוד ארוכה או שזה עניין של שבוע שבועיים בלבד?

דלקת באגן או בנרתיק

רלי שלום, אכן לעיתים יכולה להיות מעט החמרה במצב, ולא מדובר על התדרדרות קשה..... לרוב התדרדרות קשה נגרמת מרמדי לא מתאימה או פוטנץ גבוה מידי. האם פנית להומאופת קלאסי? האם הוא רשום באתר של האגודה להומאופתיה? שבת שלום וחג שמח, שלומי.

פניתי למטפל ממכבי טבעי

אני מניחה שהוא מוסמך כי הוא עובד בקופת החולים. בכל מקרה ישנה התפתחות הייתי אצל אורולוג מומחה שאמר שמדובר בדלקת בינריקמתית של השלפוחית, בעצם לא דלקת חיידקית אלא דלקת בדופן השלפוחית אך לא עקב חיידק. האם הומאפטיה תעזור גם במצב כזה שלא מדובר בחיידק?

פניתי למטפל ממכבי טבעי

שלום רב, מנסיוני, רוב ההומאופתים של קופ"ח אינם חברים באגודה להומאופתיה. מבחינה הומאופתית, זה בכלל לא משנה אם יש חיידק או אין, מאחר ואנו מטפלים בך ולא במחלה ממנה את סובלת. בהצלחה שלומי.

דלקת באגן/שתן

התרופה שקיבלתי ממנו נקראת גלובולים, מעיין גרגירים לבנים קטנים מאוד הוא אמר לי לשתות אותם באופן חד פעמי ואם אני יצטרך עוד מנה אז לקחת אותה אחרי חודשיים האם אתה מכיר את התרופה? מנסיונך זה עוזר לבעיה שיש לי? האם אתה יודע ממה רצוי להימנע בזמן הטיפול או לפניו? (לחברה של אחותי אמרו לא לאכול מנטה ושוקולד למשל)

דלקת באגן/שתן

רלי שלום, גלובולים זה שם של הכדורים הלבנים ולא שם של תרופה או רמדי הומאופתית. ובנוסף, ההתנהלות מעט מוזרה לי, אבל מאחר ומדובר בקופ"ח זה יותר יכול להסביר את העניין. בברכה ושבת שלום, שלומי.

היי שלומי

שוב תודה על ההתייחסות אבל רק רציתי לדעת מה כוונתך בהתנהלות מוזרה?

לרלי

שבת שלום, כאשר ישנה דלקת, לתת מנה אחת ולחכות חודש חודשיים, ושאת תחליטי אולי עוד חודשיים שאת אולי צריכה עוד מנה - מעט מוזר לי. ושוב, אנני מכיר את המקרה, זאת רק דעתי ממה שאת כותבת. רפואה שלמה, שלומי.

אולי לא ציינתי את זה אבל כרגע אין לי דלקת

הייתי אצל רופא נשים והכול תקין וגם בדיקת השתן יצאה תקינה הדבר היחיד שנשאר זאת ההרגשה המעצבנת והמציקה שאני מניחה שעוד מורגשת בגלל הדלקת שהייתה...

שמח לדעת ובהצלחה בהמשך.

דלקת באגן או בנרתיק

כבר 4חודשיםאני סובלת מתחוש לחץ בשלפוחית ואי נוחות וגינה, הייתי אצל גיניקולוג ואורולוג עשיתי את כל הבידקות האפשריות: תפקוד שלפוחית, כליות, אולטרסאונד של השחלות, בדיקת שתן רגילה וציסטלוגית וכו'... הכול תקין. רק בבדיקה אצל גיניקולוג נמצאה דלקת באגן קיבלתי אנטיביוטיקה אוגמנטין לשבוע והבעיה השתפרה רבות, לאחר מכן שוב חזר קיבלתי עוד אטיביוטיקה ל5 ימים ציפרודקס לאחר מכן שוב חזר, יש לציין שאף פעם הבעיה לא נעלמה לגמרי אך שאני לוקחת אנטיביוטיקה המצב משפתר אך לא נעלם. עכשיו אני לוקחת לחודש מקרודנטין אנטיביוטיקה חלשה פעם ביום... יש שיפור אך הבעיה לא נעלמת עדיין לחץ של פיפי ןתחושה מציקה למטה מה אפשר לעשות? (אני בת 24 יש לציין, ניסיתי גם פרוביוטיקה וחמוציות כבר 3 חודשים בכמוסות אין הבדל משמעותי)

אותה הבעיה בדיוק

אני סובלת מאותה הבעיה ומאוד חשוב לי לדעת אם מצאת פיתרון מאז.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר