נשירת שיער

נשירת שיער

תקופה ארוכה שיש לי נשירת שיער התייעצתי עם רופא שנתן לי כדורים ושמפו מיוחד שלא עזרו מישהו יודע על תרופה הומופאתית שתוכל לעזור לעצירת הנשירה????????

נשירת שיער

שירן שלום, כתבת שפנית לרופא והתייעצת עימו. האם הרופא הכיר אותך? האם ההתייעצות הייתה טלפונית או בפגישה? מה הוא אמר לך? בברכה, שלומי.

תשובה

הייתי אצלו במרפאה הוא נתן לי כדורים של תוסף ויטמין B + שמפו מיוחד שלא עזרו - עדיין יש לי נשירה חזקה!!!

נשירת שיער

היי שירן אם תוכלי לציין בת כמה את והאם הנשירה מתרכזת האיזור מסוים בראש. האם בצדדים או למעלה, וכו. בנוסף, האם את אנמית? חוסר בברזל? B12? צחי.

בהמשך

בוקר טוב, אפשר לסייע וניתן לעזור, אך בטוחני כי גם הרופא אשר פנית, אליו לא היה נותן לך טיפול ו/או המלצה מה לעשות ללא הכרות ובדיקה. בהומאופתיה קלאסית , שלא כמו אצל הרופא אשר אצלו בדיקה עורכת במקרה הטוב חמש דקות, הפגישה לפעמים נמשכת שעה ואף יותר. לכן שירן, בכדי לסייע לך בצורה הטובה והמקצועית ביותר, יש צורך להגיע לפגישה, יש צורך להכירך, יש צורך לראות את התמונה המלאה ורק לאחר הפגישה, יהיה ניתן להתאים לך את הטיפול הנכון והמדויק ביותר. מניסיון אומר לך שיש תוצאות טובות מאד. בהצלחה שלומי.

נשירת שיער

היי שירן אם תוכלי לציין בת כמה את והאם הנשירה מתרכזת האיזור מסוים בראש. האם בצדדים או למעלה, וכו. בנוסף, האם את אנמית? חוסר בברזל? B12? צחי.

תשובה...

הי צחי תודה על התגובה אני בת 27 ואני אנמית אבל תמיד הייתי ובתקופה האחרונה כמות הנשירה עלתה מתמיד אני לוקחת כבר הרבה זמן כדורי ברזל וכיום גם תוספי ויטמין B

נשירת שיער

היי לרוב נשירתשיער נגרמת עקב חוסר דם והתוספים לא בהכרח עוזרים לפתרון הבעיה. אם אין סיכוי שתתחילי לאכול בשר (לא עוף), אז כדאי שתגיעי לטיפול הומאופטי או ברפואה סינית. אשמח להמליץ לך על מטפל באזור מגורייך. בריאות, צחי.

הי צחי

אני אוכלת בשר (די אוהבת) תמיד הייתה לי בעית אנמיה אך רק בתקופה האחרונה הנשירה נהיית חזקה יותר

נשירת שיער

בוקר טוב, בתור הומאופת יש לי קושי מסויים לקבל משפט אשר מתחיל ב- "לרוב נשירת שיער נגרמת עקב ..". משפט זה מתאים לאדם שעוסק ברפואה ובטיפול סטטיסטי במחלות. אהבתי את הניתוח לאחת הסיבות לנשירת שיער, אך אל לנו לשכוח לרגע שאסור לנו בתכלית האיסור להבין את נשירת השיער בנושא העיקרי לטיפול. שוב זאת הסתכלות רפואית אשר מפרידה את האיברים מהאדם. יכולות להיות סיבות רבות, שונות ומגוונות אשר יגרמו לנשירת שיער לדוגמא: - מחלת עור. - תופעת לוואי של תרופות או גלולות למניעת הריון. - טראומה נפשית . - מצבי לחץ ועוד עוד סיבות. ושוב ושוב ושוב.... הטיפול חייב להינתן רק ע"י הבנת מכלול הסימפטומים, הבנה של חייו של האדם, ובמקרה שלנו של שירן. יש צורך להכיר את חייך שירן, לראות האם יש עוד משהו "מקולקל" חוץ מנשירת השיער ורק אז יהיה ניתן להתאים לך טיפול רציני ומקצועי. בברכה, שלומי.

נשירת שיער

תקופה ארוכה שיש לי נשירת שיער התייעצתי עם רופא שנתן לי כדורים ושמפו מיוחד שלא עזרו מישהו יודע על תרופה הומופאתית שתוכל לעזור לעצירת הנשירה????????

בבקשה,,,,הנה לך

אם תרצי לעצור אותה דחוף!! אז פני באי מייל לבחור העונה לשם דוד david520@013.net ותגידי שלום יפה לנשירה

תשובה...

הי צחי תודה על התגובה אני בת 27 ואני אנמית אבל תמיד הייתי ובתקופה האחרונה כמות הנשירה עלתה מתמיד אני לוקחת כבר הרבה זמן כדורי ברזל וכיום גם תוספי ויטמין B

להקפיד על אכילת פירות וירקות בעיקר עלים ירוקים

כמו כן עלייך להקפיד על לקיחת הברזל ביחד עם ויטמין סי. לשתות הרבה מאד מים. בהצלחה. תבדקי גם אם את לא במתח נפשי, לאחר מחלה, לקיחת כדורים אחרים וכו'. על הרופא היה לתת לך לפני נתינת הכדורים לעשות בדיקת דם על מנת לבדוק באם יש לך חוסרים בגוף.

רציתי להמליץ לכם על טיפול בנשירת שיער, אשר מתאים גם לגברים ולנשים הסובלים מבעיית התקרחות כזו או אחרת ומחפשים אחר פתרון יעיל וזול. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר