כיצד מרפאים פצע מוגלתי פתוח?

שלום אני מדברת בשם אימי ,כמעט בת 80(שתיבדל לחיים ארוכים).יוצאים לה אבססים בגוף שמתפוצצים ומפרישים מוגלה.כירורג חתך (כדי לפתוח במקום לשאוב)אחד מהם ,ועד היום הפצע לא נסגר לא מגליד.זה חתך פתוח מפריש מוגלה ונמאס לאימי כי זה שורף(כי אין ברירה צריך לחבוש) ומתיש. בבית החולים כל הזמן לקחו ביופסיות ועדיין לא מבינים ממה זה נגרם.אנטיביוטיקות לא עזרו במיוחד.משחה אנטיביוטית לא סייעה לסגירת לפצע להגליד.מתן סטרואידים כדי שהעור יגדל ויכסה הפצע רק גרם למחלת הסכרת שעכשיו התמתנה ל110 כי לא נותנים סטרואידים. אימי לוקחת קומדין.השאלה מי יכול לעזור שהפצע יסגר ומי יכול לעזור שנבין ממה יוצאים ההאבססים? למי נפנה בבקשה עזרתכם הדחופה ביותר.

כיצד מרפאים פצע מוגלתי פתוח?

שלום לך רותי, ורפואה שלמה לאימא. הרופא מתייחס לפצע / אבסס כמשהו חיצוני בלבד. בהומאופתיה אנו רוצים להבין מדוע הגוף מייצר את אותם פצעים. מהו אותו קלקול אשר בגללו הופיעו הפצעים. אם את ואימך רוצות, ניתן לפנות להומאופת קלאסי ולהתחיל בטיפול. רפואה שלמה שלומי.

תודה שענית, מר זילברמן-שאלה

שלום מר זילברמן כמדומני שהרפואה הקונבנציונאלית לא הצליחה לתת מענה, מה גורם לאימי הפרשת המוגלה.נשמח אם תפנה אותנו לאדם מתאים בתחום שהמלצת אם אפשר קרוב לחיפה זה יועיל תודה מקרב לב

תשובה

ערב טוב רותי, באתר של האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית תוכלי לראות את רשימת ההומאופתים המלאה. בהצלחה שלומי.

מי יכול לעזור בעצה. לאמא שלי בת 75 נכתכה ברגל פעצה גדול .טיפול לא נכון בבית חולים מצב החמיר. עכשיו הוריד את פעצה ובשר פתוח ומוגלתי  מה עושים. ? 

האם לאמך רקע של סכרת?

אם כן, אל לך לבזבז זמן יקר על הומאופתיה. נראה כי הענין כבר התפתח לנמק ועלול לחייב בסופו של דבר כריתה חו"ח.

פנה לקופ"ח בלא שהוי נוסף.

אינני רופא. עליך לחפש יעוץ של רופא, לא של הומאופת...

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)


פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר