טעם וריח !

טעם וריח !

שלום שלומי ! קודם כל הרבה תודה שחזרתה לשאלה שלי. ביקשתה האם אני יכולה למסור יותר פרטים, אז כך : אני בת 38, הבעיה של ריח וטעם שנעלם לפעמים היתחיל בערך לפני כ-8חודשים, באותה תקופה התחלתי לעבוד כטכנאית רנטגן במכון לצילומי שיניים, גם מאז רציתי 7 קג, לא בגלל מחלה , בגלל שפשוט לא כל כך יש זמן לאכול שם. בדיקות דם עשיתי לפני כ חודש והם יצאו בסדר. בהתחלה הריח והטעם היה נעלם פעם בשבועיים אולי וחוזר בחזרה, אבל עכשיו זה יותר גרוע משבוע לשבוע, אני יכולה להרגיש את החושים האלה אולי יום אחד בשבוע, או זה חוזר לכמה שעות ביום ונעלם מחדש, אני לא יודעת מה זה יכול להיות, זה מאוד מדכא, זה גורם לי חוסר ביטחון, ניסיתי לקשר את מה שקורה לאוכל מסויים, אבל לא עליתי על כלום, רק שסמתי לב שהמזג האוויר תשתנה רק טיפה הריח והטעם נעלם וזה ליכול לחזור רק אחרי שבוע. מאוד מודה לך - גבריאלה.

טעם וריח המשך

גבריאלה שלום, תודה על הפרוט אך הוא פרוט שמתאים יותר לשאלות של רופא, אני כהומאופת רוצה להבין ולהכיר יותר את חייך ולא רק את הבעיה ממנה את סובלת. מחלה ו/או פתולוגיה לא נוצרת סתם כך אצל האדם, תמיד ישנה סיבה שהיא עמוקה יותר, ולרוב האדם עצמו לא רואה או לא מייחס לסיבה האמיתית את הקשר למחלה. לכן יש צורך להיפגש עם הומאופת, פגישה ראשונה יכולה להתמשך לפעמים שעה וחצי ויותר. אז עכשיו הבחירה היא שלך. רפואה שלמה שלומי.

שלום רב, אני אני בת 23 ומצוננת כבר חמישה ימים בערך ומאתמול נעלם חוש הריח לחלוטין +חוש הטעם(מבחינה רק בין מתוק מלוח ומר) ...

האם יש לזה קשר לצינון או שזה יכול לנבוע מהרצון העז שלי להרזות למרות שמדובר בכמה קילוגרמים בודדים?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר