אקנה והומאופטיה

אני בת 19 וסובלת כבר כמה שנים מאקנה... ממש רציתי לקחת רואקוטן (הרבה המליצו לי על הכדורים האלה...) אבל שמעתי שהם עלולים ממש להזיק גופנית ונפשית לאחר התלבטויות רבות החלטתי למרות הקושי לוותר עליהם... הקטע שלא יצא לי להתקל בשום מוצר חיצוני שאפשר לומר עליו שהוא עזר במיוחד... אני מחפשת דרך אחרת לטפל באקנה (לא רואקוטן) ואמרו לי כבר כמה פעמים (אנשים לא אלטרנטיביים!!) לנסות לטפל בזה בדרך ההומאופטית... הם אמרו שזה יכול ממש לעזור!! חשבתי לנסות את זה (מה זה יכול להזיק?) כי נמאס לי מהמצב של הפנים שלי... עכשיו שאלות: 1. הומאופטיה באמת יכולה לעזור מאוד במקרים של אקנה? 2. איך הומאופטים מטפלים באקנה? (באיזה דרכים?) 3. שמעתי שאפשר לקבל כמה טיפולים הומאופטים דרך "כללית מושלם" - אתם יודעים אם הם טובים בזה? אם לא מי כן? תודה מראש... מחכה לתשובות...

עוד שאלה:

הגעתי לכאן לאחר חיפוש בגוגל ל-"אקנה והומאופטיה" ובין השאר קיבלתי את הקישור הזה... יש סיכון שטיפול הומאופתי עלול להחמיר לי את האקנה???!! תודה ראש...

ועכשיו לתשובות

שלום שירה, 1. הומאופתיה קלאסית נכונה, טובה, מקצועית וממושכת יכולה לסייע לך בבעית האקנה. 2. איך מטפלים באקנה? - בעצם לא מטפלים באקנה אלא מתאימים את הטיפול לך באופן אישי, לפי מכלול הסימפטומים. הטיפול ניתן ע"י רמדי, תרופה הומאופתית. 3. אכן ישנה "הומאופתיה" בקופות החולים.. אך לרוב לא מדובר על הומאופתיה קלאסית. 4. טיפול לא נכון ולא רציני יכול בהחלט להחמיר את המצב. בהצלחה שלומי.

רציתי להמליץ לכם על טיפול ביתי באקנה, אשר יחסוך מכם ריצות מיותרות ובזבוז זמן וכסף אצל מכוני הקוסמטיקה השונים. טיפול באקנה בפנים, אף פעם לא היה נוח וזמין יותר כמו עכשיו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר