עקירת שן כירורגית

שלום, אני צריכה לעבור עקירה כירורגית של שן בינה כלואה. קניתי בבית מרקחת ארניקה וטראומיל לפני המלצת הרוקחת. ההנחיות שקיבלתי- ארניקה-להתחיל יום לפני העקירה, לקחת כל 6 שעות 15 טיפות ולהמשיך יומיים שלושה אחרי. טראומיל-להתחיל מייד אחרי הניתוח 15 טיפות כל 6 שעות לשבוע. האם צריך לשים את הטיפות במקום של העקירה או פשוט לבלוע? האם יש לשמור לאחר הפתיחה במקרר? האם צריך למהול במים? קראתי בפורום אחר שאסור להתחיל טיפול הומאופטי זמן קצר לפני טיפול שיניים, הרוקחת אמרה לי בפירוש להתחיל יום לפני הטיפול. מה ההשלכות אם אשתמש בארניקה יום לפני הטיפול? האם זה מסוכן? האם לא יהיה אפקטיבי? האם ארניקה וטראומיל הם אכן מומלצים במקרה של עקירה כירורגית או שיש משהו יותר מתאים? קראתי באתר אחד שמומלץ להשתמש בקלנדולה+היפריקום כשעוברים עקירה, האם עדיף להחליף את מה שקניתי? יש לי אנמיה, האם התרופות הנ"ל מותרות לשימוש במצב זה (שכחתי לשאול את הרוקחת) לאחר העקירה אני גם אצטרך לקחת אנטיביוטיקה, האם זה מתנגש? תודה.

עקירת שן

שלום שיר, ראשית בהצלחה ושיעבור מהר. לגבי סיוע בהומאופתיה: טראומיל - המוצר איננו הומאופתי קלאסי ולכן אני לא יודע מה לענות לך. לגבי ארניקה - איזה פוטנץ קיבלת? אני בעקירות נותן לאנשים מספר רמדיז כגון ארניקה, אקוניט, רוטה, היפריקום ועוד.. כאשר הרעיון הוא לתת את הרמדי הנכונה בזמן הנכון, יש לתת ממש לפני העקירה, בזמן העקירה ולאחריה. כמה לתת? תלוי באדם עצמו, יש מצבים שיש לתת כל 10 דקות, או אולי כל שעה או אולי כל 4 דקות. כל מקרה הוא בפני עצמו. לפעמים יש להמשיך ותת את הרמדי גם שבוע לאחר העקירה עצמה, שוב תלוי במקרה עצמו. נושא נוסף וחשוב הוא גובה הפוטנץ, המינון של הרמדי, וגם את זה יש להתאים לאדם באופן אישי. אין כל מניעה לקחת הומאופתיה ביחד עם אנטיביוטיקה, ומהניסיון שלי לוקחים רמדי טובה ונכונה אז גם לא צריך אנטיביוטיקה. בהצלחה שלומי.

הי אשמח לעזרה בעניין .. אני עומדת לעבור עקירה של שלש שיניים . כיצד אפשרי לקבל סיוע בנושא?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר