טיפול בדיכאון

היי.. ברצוני לדעת איזה תרופות הומאופתיות נגד דיכאון אני כולה לקנות בבית מרקחת רגיל? איזה חברות מייצרות דברים טבעיים נגד דיכאון? תודה רבה.. (:

טיפול בדיכאון

שלום רב מור, הטיפול ההומאופתי מותאם לך באופן אישי ולא לפי שם של מחלה. ההומאופת הקלאסי לא מתאים את הטיפול לפי שם של מחלה כפי שהרופא עושה. כאשר את נפגשת עם הומאופת, הפגישה אורכת לפעמים גם שעתיים ואף יותר, כאשר רק לאחר הפגישה ההומאופת יודע להתאים לך את הרמדי, התרופה המתאימה לך ביותר. לגבי לקנות מוצרים בבית המרקחת, אני אישית הייתי מאד מאד נזהר מלעשות זה. גם מוצרים טבעיים עלולים לגרום לנזק. הצעתי לך לפנות להומאופת בצורה מסודרת ולהתחיל בטיפול. רפואה שלמה שלומי.

שלום מור, יש הרבה מאוד תרופות הומאופתיות(כ- 3000 במספר), אך רק אחת מהן תהיה הומאופתית למצבך. לכן אני ממליץ לך להתייעץ עם הומאופת קלאסי שקרוב לאיזור מגורייך. שימי לב שרוב הטיפולים שיציעו לך יטפלו ספציפית וישירות בסימפטום\בדיכאון. לעומת זאת, טיפול הומאופתי נכון יטפל בך כאדם שלם, ההומאופת יקח בחשבון את הדיכאון וינסה להבין את מקורו אך שאר המאפיינים שלך בגוף ובנפש יעזרו לו במיוחד בכדי להתאים לך את התרופה ההומאופתית הנכונה ביותר למצבך.

בהצלחה,

מקווה שעזרתי,

עידן סקורצרו - הומאופת קלאסי Rchom

0524-585857  

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר