ליקופודיום???

ליקופודיום???

רציתי לדעת מה זה ליקופודיום? לאיזה סוג אנשים נותנים אותו? ולאיזה אנשים נותנים זרחן?תודה על התשובה

Lycopodium

שלום רב, מקור הרמדי - צמח כף הזאב . ממשפחת “clubmoss” – זנב זאב. נקרא טחב כף הזאב, אילנית. צמח מאד קדום, מכיל חומצות שומן. חיוני לגוף ולכבד. הצמח לא יכול להיטמע לבד, חי בסימביוזה עם פטריה. את הרמדי ההומאופתית אנו מתאימים לאנשים לפי מכלול הסימפטומים ולאו דווקא לפי חלוקה של סוגי אנשים. אשמח אם יהיה ניתן למקד יותר את השאלה בכדי שאוכל להתייחס בצורה אישית יותר. בכבוד רב, שלומי.

שלומי שלום

לפני כשנתיים בני סבל מדלקות אוזניים בילתי פוסקות ואף אנטיביוטיקה לא עזרה,ההומאופטית שאליה הלכתי ביקשה שאתאר לה את ההתנהגות של הילד,וכך תיארתי:הילד תמיד מלא מרץ,גם מבחינה התפתחותית הוא ממהר רוצה הכל לעשות מהר אבל יודע גם לשבת ולהתרכז במשהו המון זמן. בלילות הוא מתעורר 4 פעמים לאכול בקבוק ובמשך היום הוא לא אכלן גדול.באותה תקופה הוא נכנס למעון ואף ניסינו להעביר אותו לחדר משלו כמו כן הפסקתי להניק(המון שינויים לילד) הילד קיבל התקפי סטרידור קשים וטופל באינהלציות ונטולין ובודיקורט. ההומאופטית נתנה לי שתי תרופות ליקופודיום וזרחן נתתי לו את שתי התרופות לפי ההוראות בהבדלים של שעה והיא רצתה לדעת איך הוא מגיב,לא ממש הצלחתי להבחין בהבדל. אני מקווה שהפירוט הזה מספיק ושוב תודה

LYC המשך

שבת שלום, לפי מה שהבנתי הילד קיבל כמה דברים לקחת בבת אחת, האם זה נכון? מה קרה לאחר שהוא לקח את הטיפול הזה? כמה זמן עבר מאז? איך וכמה פעמים הוא קיבל? האם ההומאופתית רואה אותו לאחרונה? בכבוד רב, שלומי.

ליקופדיום-טחורים

האם הליקופדיום עוזר גם לטחורים? איפה אפשר להשיג את הליקופדיום ואיך ניתן לטפל בו עם טחורים? אני הבנתי שצריך לעשות אמבטית ישיבה.. פשוט לשבת זמן מה במים חמימים מעורבבים בליקופדיום..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר