נשירת שיער

נשירת שיער

שלום, יש לי בעיה של נשירת שיער חמורה. הבעיה החלה אצלי מגיל 15 בערך ועכשיו היא ממש החריפה. רופא עור מומחה אמר לי שיש לי את גן ההתקרחות הגברית ולכן אין שום דבר שיכול לעזור לי (מלבד השתלת שיער). שאלתי - האם טיפול הומאופתי יוכל לעזור לי? קיבלתי עיצה מרוקחת בבית מרקחת כל שהו ללכת לטיפול כזה ולפי טענתה זה יעזור.מה לעשות|?

נשירת שיער

שבת שלום, אני מבין שהתחלת טיפול שהמליצו לך בבית מרקחת ואמרו לך שזה יעזור. אז כל שנותר הוא להמתין ולקוות לבשורות טובות. אם הוא לא יעזור חלילה, תפנה בחזרה לבית המרקחת ותשאל למה הוא לא עזר וכולי תקווה שהוא יעזור והבעיה תפתר לצמיתות. כמה זמן אמור לקחת הטיפול שהציעו לך? בן כמה אתה? בהצלחה שלומי.

לשלומי - הבהרה

טוב, לא הבהרתי את עצמי כנראה ולכן לא הבנת. קודם כל אני בחורה. אני בת 28 וסובלת מנשירה מגיל 15. לא התחלתי שום טיפול בבית מקרחת. פשוט רציתי לקנות מינוקסי לנשים והרוקח אמר לי שהוא לא ממליץ על מינוקסי כי זה פוגע בלב וזה טיפול לכל החיים והמליץ לי ללכת לטיפול הומאופטי. לא התחלתי עדיין שום טיפול (מלבד טיפול במשך שנה וחצי אצל הייר קליניק, שלא עזרו לי בכלום) והשאלה שלי היא האם מישהו כאן חושב שטיפול הומאופאתי יוכל לעזור לי מאחר ורופא עור מוסמך אמר לי שהנשירה שלי היא תורשתית ויש לי נשירה שיער גברי. ואין מה לעשות. אולי טיפול הומאופטי יוכל לעזור???????

אופס..

שבוע טוב דנה, אז עכשיו אולי כמה אנשים כאן יבינו למה אני חוזר שוב ושוב ו.. שוב - הטיפול הוא אינדבידואלי. מה שמתאים למישהו אחד עם נשירת שיער לא יכול להתאים למישהו אחר. כל מה שמעניין את רופא העור הוא מצב העור ונשירת השיער, כך גם הדבר לצערי בבית המרקחת, שאר הדברים שקשורים לחייך לא חשובים ולא מהווים עבורם איזה תמרור או ציון דרך, אשר יכול ללמד אותם על עומק הבעיה ובטוח לא על דרך הטיפול. לא כך הדבר בטיפול הומאופתי קלאסי. השער הוא רק חלק אחד של הפאזל, הוא רק ציון דרך, מנורת בקרה אחת של הגוף, ויש לראות ולהבין את המערכת כולה. בכדי לדעת האם אפשר לסייע לך ואני חושב שאפשר לנסות, ובכדי לדעת מה מתאים לך יש צורך להכיר את חייך, ללמוד מה את אוהבת לעשות, מה מפחיד אותך, להכיר את ההתנהלות בחיי היום יום ובמקביל גם להכיר את המערכות השונות כגון: נשימה, עיכול, מחזור חודשי ועוד ועוד.. כל אלו ילמדו את ההומאופת הקלאסי מהי הרמדי המתאימה לך, ולא רק לשיער. אנני יודע לומר לך מהי הרמדי, התרופה ההומאופתית אותה את צריכה, מאחר ואני צריך פגישה של לפחות של שעה וחצי בכדי להבין ולדעת, ואת זה לא ניתן לעשות וירטואלית. הומאופתיה נכונה מטפלת בך באופן אישי ולא בשיער שלך. אם תרצי עזרה אשמח לסייע לך בבחירת הומאופת. רפואה שלמה ושוב אנא קבלי את התנצלותי, בכבוד רב, שלומי.

תודה

תודה רבה, וכן, הייתי שמחה לקבל שם של הומהופאט רציני שאני יכולה להייעץ איתו.

שלחי לי מייל בבקשה

ואשמח לסייע לך בבחירת הומאופת. אנא הקליקי בצד שמאל של המסך על שמי ותקבלי את כתובת המייל. בכבוד רב, שלומי.

היי, אין צורך יותר לסבול מנשירת שיער, ניתן להשיג טיפול בנשירת שיער באופן קל ונוח.

היי תקשיבי אני לא יודע מה זה הומואופטיה אבל יש לי שאלה ישלך דברים שניסית כמו משחות או כדורים 

https://artur.family.blog/


לערוץ שלי ביוטיוב 


https://bit.ly/3fyYP6F

יש קובץ עם משחה שזה מועיל לנשירת שיער אם את מעוניינת רק 

https://goo.gl/LoNqWT שיהיה בהצלחה 

https://artur.family.blog/


לערוץ שלי ביוטיוב 


https://bit.ly/3fyYP6F

שלום רב לכולם אני אמור לצאת חודש 9 להשתלת שיער בטורקיה אצל ד"ר עלי אמרה קרדניז מרצה בכיר בABHRS וב ISHRS האם מומלץ אחרי ההשתלת לשתות כדורי פרופרסיה ?

https://aekhairclinic.co.il

שמעתי על רינה פארם בירושלים הרבה המלצות טובות - שיהיה בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הומאופתיה
בחר
בחר