הזמנה לטיול מרגש אל תוך הלב

מסע קסום אל חופש היצירה והעוצמה של הלב שלך: סדנא חווייתית של דמיון מודרך וציור אינטואיטיבי. פרטים בהזמנה המצורפת
for_your_heart.jpg

הבנתם משהו מהחארטה הזו?

ובכן, סליחה שאני מעירה, אבל כזה בליל של מילים ריקות שלא אומרות כלום שאפשר היה להדביק את זה על כל דבר.... זה התוצאה של היצירתיות הזו שאתם מציעים? זה נראה קצת עלוב.... אי אפשר להשפריץ ככה סתם מילים זה עלבון לאינטליגנציה שלנו. אני קוראת לזה שהתנשא במילים, שאף אחד לא יבין כלום זוה יהיה בגדי המלך החדשים. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

למה את צבועה?ומאחלת להם בברכה בסוף המכתב?נתת ביקורת לא בונה ,אלא משפילה ,זו הדרך שלך?

זו הדרך להעצים אנשים?ובכן אנשים שעוסקים בניו אייג' למדו זה מכבר שיש לנו אהבה והיא תנצח אז כדי להשיג משהו בחיים קחי עיצה קטנה...תבחרי את המילים ,או על תקלקלי לאחרים,אבל תחסכי מאיתנו את הביקורת השלילית שלא מובילה לשום מקום. מי שזה מעניין אותו או מסקרן אותו ,פשוט ירים אליהן טלפון וישאל מה בדיוק יקרה בסדנה הזו.אני לא מכיר/ה אותם אבל אני מפרגן/ת להם שהן רוצות לעשות עולם טוב יותר.

זו התקופה שאנו חיים בה...

ויש לי הרושם שעל כל אדם שמחפש את עצמו, ואת דרכו בחיים, יש לפחות שלושה חבר'ה כאלה שמוכנים למכור לו תובנות ותבניות, העיקר שירשם לסדנאות שלהם. לא לחינם אמר פרופ' דוד גורביץ': ה"רוחניות" הזו היא הפורנוגרפיה של תקופתנו. אישית אני חושב שאם כבר להוציא כסף, אז עדיף ללמוד בחוג ליוגה, לפחות משפרים את הגמישות וחוזק השרירים וגם את הבריאות הפנימית. גם יום כיף בחמת גדר או בסחנה נותן הרבה יותר מכל זיבולי המוח המתמשכים האלה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר