גילה למה את לא חוזרת כסר כתבתי לך כמה פעמיים ולא חזרת אלי .

שלום לכולם

אין טעם רב לחשוף את עצמכם היות וגילה אינה עונה משום מה. או יותר נכון היא בהחלט עונה למען האינטרס האישי שלה.

צר לי שר- אבל ליכלכת!!!

ואת יודעת מה, אני רואה שאת פעם ראשונה בפורום, וכבר יש לך מה להעיר? אז אני אחזור על מה שאמרתי ובטח לא ידוע לך. אין אני מחוייבת לענות בפורום בכלל, ואין אף פורום שעונים בו על שאלות אישיות, בכל פורום כתוב שלא מתעסקים בזה, אבל האנשים פה יש להם מצוקות ואני עונה לפנים משורת הידן, אז ככה לבוא ולהגיד? אמרת אינטרסט? כן נכון, אינטנרסט, אף אחד לא משלם לי על זה, זה על חשבון הזמן החופשי שלי ולפמעים אני עונה הרבה אחרי חצות הלילה על חשבון שינה... נכון, זו הפרנסה שלי, שאנשים באים לאי, ואני מתפרנסת בכבוד ואפילו גובה מחירים בהחלט לא בשמיים עבור יעוץ אישי, ואנשים יודעים להעריך את זה. אז מה הבעיה שלך? רוצה לקרוא לזה אינטרסט? בבקשה שיהיה ככה!!! את יודעת, אני לפעמים מרגישה שאני כמו מדברת לקירות. יושבת שעות מביאה תיקשורים, תחזיות, עניינים, ואף אחד לא מגיב... לא מעניין, אני רק כאן כמו רובוט של "לסחוט את הלימון כמה שאפשר", ולענות על שאלות אישיות, אני לא קוראת לזה פורום.... ולפעמים שאני עונה, אז בכלל לא טורחים להתייחס או אפילו לומר מילה אחת של תדוה, אז תדעי לך שזה מבאס... אז אני מקווה שתשתפי בפורום זה, וכל הביקורת הזו היא לא במקום. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

היי גילה - אל תקחי אישית את דבריה של שר - יש אנשים שלא מעריכים דבר!!! הפסד שלה -את עושה כאן עבודה

קדושה ללא תמורה ועל כך צריך להוכיר לך. לפי תגובתך יש כעס במילים - וותרי המשיכי הלאה ! המשך יום קסום שלי

לדעתי, גילה...

כאשר את מקבלת הודעות פרובוקטיביות כאלה, ספוגות רעל ודברי בלע, אינך חייבת בכלל להתייחס אליהן, אלא פשוט למחוק אותן. למרות שאיני נמצא ברשת כל יום, אני משתדל לפקוד את הפורום שלך לעיתים קרובות ומקפיד לקרוא את הודעותייך; אני משוכנע שיש עוד כמוני. אז אל תקחי יותר מדי ללב את ההשמצות האלה (כנראה שרוע קיים גם בוירטואלי) והמשיכי בפעלך למען הרוב הדומם שמעריך את מה שאת עושה. תחזקנה ידייך!!! ד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר