תמונות ראשונות מרומניה

שלום חברה אז לאט לאט שבים לשגרה. צילמתי כ-1000 תמונות והשתמשתי ב-2 מצלמות. כמעט ולא היתה שקיעה, מראה או זווית צילום שהחמצתי. ממש צעדתי כאשר המצלמה על החגורה שלי, מוכנה לשליפה. אז הנה סדרת תמונות ראשונה. זה העולה לאינטנרט, בעזרת תוכנת ה-PICASA זו תוכנה שגוגול מחלקת בחינם. רוצו ותרוידו אותה. אז אשמח לשמוע תגובות הסברים יבואו בהמשך. התמונות הם מאורדיה. עיר מרופטת למדי, אבל תראו את השקיעות, את בית הכנסת, את הזקנה הגויה שעובדת שם כבר 40 שנה, והיא עוד זוכרת כאשר היתה ילדה, ועכשיו היא מנקה את השלט של קורבנות אוושוויץ. תראו את בית התמחוי, סליחה מטפבח הפועלים של הקהילה היהודית, את המראה מעל הנהר בשקיעה, את ההשתקפויות הנפלאות הללו, ואת בית הכנסת הגדול ההדור, שניצב שם כמצבת זיכרון, כי הוא מוזנח ודורש שיפוץ. תראו את הבריכה העירונית, של מים חמים כמובן כמו באל-חה או חמי יואב. תשטפו טוב את העיניים. אשמח לתגובות http://helix-network.net/oryada//romania/oradea/oredea-romania/index.html

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

התמונות מרומניה

צפיתי בהנאה רבה בתצלומים שלך מאוראדיה, רומניה. לדעתי, צלם טוב הוא מי שמסוגל להוציא את המיטב מכל מקום, אדם או מצב וגם עם ציוד שאינו מקצועי למהדרין, ואכן גילה יש לך את זה!! אולי ביום מן הימים תחשבי על שינוי קריירה לתחום הצילום (?). יש לי קצת שורשים רומניים (מצד הסבא) אם כי לא באזור בו היית; גם הטיול הראשון שלי לחו"ל לפני כמעט 3 עשורים היה לרומניה. הסתובבתי בערים עם המצלמה הראשונה בחיי, קופסה קטנה ופרימיטיבית וכמה התאמצתי כדי לדחוס את כל הנוף ל"פריים" של 9X9 ס"מ. הייתי אז משוכנע שאני מצלם המון, אך בהשוואה אלייך אני צנוע מאוד. אני מחכה בכליון עיניים למיקבץ נוסף של תצלומים.

אז הנה ההמשך ובגדול

שלום רב תודה PED1 על התגובה המהירה. הנה התחלה של כתבה עם עוד כמה אלבומי תמונות לנסוע לרומניה? וכי למה לי? מאז 2001 כאשר נסעתי לארה"ב אז ב-11.9 החלטתי שאני מפצה עצמי, וזה גם הזמן הכי טוב לנסוע... אז ב-2002 הבחירה נפלה על טוריקה. בשנת 2003 היתה זו סיני עם החולות הזהובים והחופים הכחולים, ועד שארם הדרמתי. השנה, נפל הפור על רומניה. ובעצם למה לא? מסקרן לדעת מהיכן הגיעו ההורים. בילדותי שמעתי רומנית ולא העזתי לדבר, והנה יש לי הזדמנות לשפשף את השפה, וזה גם לא יקר, ושמעתי שיפה שם, שהטבע פראי וירוק, וחוץ מזה יש לי שם זוג חברים שמאוד ישמחו לקראתי, וגם יש שם מעיינות מרפא שזה גם שיקול.. בצעד קל, וללא הרבה היסוס חיפשתי לי בנט טיסה לבודפשט, שכנתה של רומניה, ומצאתי את הצ'רטר המיוחל, המלא עד אפס מקום בישראלים שהשיגו מציאה גדולה, 4 לילות בבודפשט, לחגוג שם את ראש השנה. במטוס מתעניינים לאן כל אחד נוסע, ומתברר שאני היחידה שנוסעת לרומניה ועוד לשבועיים. ההמשך כאן: http://www.helix-network.net/oryada//romania-year04.htm

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר