האם ישראל הולכת לזכות במדליית זהב?

שלום חברה יש לי דילמה באסטרולוגיה. מצד אחד שבתאי ברטרו, בסוף מזל אריה תלחילת מזן בתולה, וזה בדיוק על המרס באריה של המדינה, ומרס יכול לסמל ספורט. אורנוס נמצא במזל דגים, בבית 5 של המדינה, גם ברטרו, אבל בית 5 זה יצירה וספורט ומזל דגים הוא מזל מים, וגל פרידמן הוא התקווה שלנו..... והוא גולש במים.... כלומר, האולימפיאדה לא נפלה כל כך קל למפה של מדינת ישראל. בכל זאת, רטרו לא אומר שזה לא אפשרי אלא שיש מאמץ קשה. אנו עדים למאמציו של גל. בקיצור מה שהולך להיות זה שהירח יה ירח יביא כנראה את המדליה... חוץ מזה יש לנו את הירח יהיה ביום ג' ד' במזל קשת יעלה על יופיטר וזה מתאים לפרץ עז של שמחה וכו'. אז בואו נעזור לאסטרולוגיה ונחזיק לו אמצבעות יש סיכוי לזהב חברה. מה אתם אומרים בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

מקובל עלי!

באמת, הגיע הזמן שבתוך השפל הפופוליטי ומצב הקלקלה שהמדינה תקועה בו מישהו ירים אותנו מאשפתות ויכניס קצת זוהר אל חיינו המשמימים. באמת אנו זקוקים לאיזו "אורגזמה לאומית" ולו רק לזמן מה כדי להשכיח את כל הנאחס. אינני נמצא כל כך בעניינים בקשר לאולימפיאדה, אך נדמה לי ששני ישראלים נוספים צריכים להפגין את עצמם השבוע: השייט מיכאל קליבנוב והקופץ במוט אלכס אוורבוך. אז נחזיק לשלושתם אצבעות ונשדר להם את צפיותינו להצלחתם.

אז זהו זה חברה- יש זהב

שלום חברה אז הנה האסטרולוגיה לא הכזיבה. למרות הרטרו, היה קשה, אבל ראיתי ירח בקשת של שמחה ויש שמחה ויש זהב אז בואו ונהנה כולם ונשמח, כי זה יום של משחה בביצה העכורה הזו. אגב- למי שיגיע היום להרצאה שלי בתל-אביב, אז נוכל לראות ביחד את טכס הענקת המדליה, זה לא יצטרך להפריע לנו. אז תגיעו יהיה כיף ביי גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר