מיסטיקנים כן \לא

בצר לי אני פונה אליכם בשאלה שמאד מטרידה אותי ולא נותנת לי מנוח.

לאחרונה בשעת חולשה שלי "כאשר נעזבתי על ידי בן זוגי איתו ביליתי כחצי שנה" ניגשתי לאחד המיסטיקנים שעל כרטיס הביקור שלו מציין כי הוא פראפסיכולוג,קורא בכף יד מתיר עין הרע,נומורולוג,גרפולוג ומטפל בזוגיות.

נאמר לי בשיחת הטלפון שהיעוץ איתו עולה 335 ש"ח.

בעודי הולכת אליו שמחה ומאושרת שהנה הנ"ל יפתור את בעיותי בסכום שאומנם לא קטן אך אוכל לעמוד בו ,כי הרי הבחור כל יכול .הגעתי אל משרדו ובעודי משוחחת עימו הנ"ל אמר לי כי עלי לקנות קטורות שונות לטהר את הבית והמחיר בנפרד וכמו כן יש עלי עין הרע ועל כן אני צריכה קמיע כנגד העין הרעה שגם על כך עלי לשלם בנפרד.

וכמו שכתבתי בתחילה מצבי היה קשה ולא קל כי אכן מתי אנו נעזרים במיסטיקנים השונים אם לא בצר לנו?

שילמתי את חלקי בעיסקה והנ"ל נתן את מספר הפלאפון שלו ואמר לי שאני יכולה להתקשר באופן חופשי כדי לדעת מה מתפתח ומה הוא עושה למען אהבתי הקודמת.

ובנוסף עלי להגיע אליו פעם בחודש בכדי לבדוק את הקמיע.

כאן רק מתחיל סיפורי

אכן התקשרתי והוא לא ענה.

התקשרתי בשנית ובשלישית וכך רודף לו יום ועוד יום מידי פעם נתן הנ"ל את הפלאפון לעובדים השונים במשרדו בכדי שהם יענו לי. החלטתי לנסוע אליו ולדבר עימו בענין אך מצב זה נמשך לאחרונה כשכבר לא יכולתי ועם תחושת מפלתי לרוע מזלי שוב ענתה אחת העובדות ואז בכעס פניתי אליה וטענתי כי יומיים קודם ביקש ממני הנ"ל להתקשר אליו בבוקר של יום חמישי כדי לתת לי מספר תשובות ולא יתכן שלא יתייחס!

כנראה שהעובדת העבירה לנ"ל את המסר וכאשר התקשרתי פעם נוספת כמובן שמי ענה אם לא העובדת שוב כדי לבשר לי כי גם עכשיו הנ"ל עסוק וברקע אני שומעת אותו אומר לה "תנתקי לה את הפלאפון אני פנוי ולא רוצה לענות לה" וכמובן שהכל בצעקות.

ולה כמובן לא היתה ברירה אלא לומר לי שלום. זהו סיפור הרקע .

לשאלתי האם המיסטיקנים הם באמת אנשים המסוגלים לעזור לאנשים או ההיפך הוא להכביד על מצבם עוד יותר הן מבחינה נפשית(כמו שאנו יודעים הם מתעסקים עם נפשות ונשמות שמחפשות פתרון לבעיתם)וכמובן שבדרך עקיפה גם כלכלית.

אשמח לקבל תשובות ותגובות מאנשים שונים שגם כמוני נפגעו, או מאנשים שיש להם נגיעה בתחום וכמובן פונים שונים שישמחו לעזור לי.

מיסטיקנים - מה כן ומה לא? (חלק 1 )

קראתי את הודעתך, וצר לי לשמוע על מישהו שמתיימר לעשות הרבה דברים, ניצל את תמימותך וחולשותייך ועשה עלייך קופה.

ראשית, גם במצב של מפח-נפש בו את נמצאת, יש כמה פעולות שאת יכולה לנקוט:

האפשרות הסבירה ביותר היא לתבעו בבית המשפט לתביעות קטנות בסכום הכספים ששילמת לו; יתכן שעצם ההתראה על נקיטת צעד כזה תגרום לו לפצות אותך מיידית ולו רק כדי להימנע מחשיפה בבית משפט ועמידה בפני שופט (זה בוודאי לא יוסיף לו כבוד...).

דרך נוספת להיפרע ממנו - במידה והנ"ל גבה ממך כספים ולא הוציא לך חשבונית מס כחוק על השירות - אל תתביישי ודווחי על כך לרשויות המס; את יכולה לעשות זאת גם בעילום שם. אין שום סיבה שהאיש יחגוג על כיסם של אומללים וגם ע"ח קופת המדינה. כדאי גם שתצייני עובדה זו בכתב התביעה המשפטית.

איני יודע אם את צופה בתוכנית הטלויזיה "אמנון לוי - שומר מסך" מדי יום חמישי בלילה בערוץ 2 . זו התוכנית שמטפלת בטיפוסים מסוגו של המיסטיקאי הזה. היכנסי לאתר האינטרנט של "טלעד" ודרך שם את יכולה להגיע לפורום של התוכנית הזו (אפשר גם דרך הפורומים של אתר: "תפוז אנשים"), ותכתבי על המקרה שלך תוך ציון שמו המלא וכתובתו של האיש, כדי להזהיר גם אחרים מליפול קורבן לתאוות הבצע של הנוכל הזה. יתכן שצוות התוכנית יפנה אלייך, או שאת יכולה ליצור איתם קשר ישיר לטלפון: 057-999444 או לדוא"ל: mail@amnonlevy.co.il .

גם אם לא תזכי לתוצאות מיידיות לצידך, עצם העובדה שאת מחזירה מלחמה שערה תיתן לך חיזוקים פנימיים.

ועכשו בנוגע למיסטיקנים - נער הייתי וגם זקנתי, במשך 30 השנים האחרונות פניתי לייעוצים אל מיסטיקנים בתחומים שונים. יכולתי לכתוב חוברת על ההתנסויות שלי, חיוביות כמו גם שליליות. לדעתי, על סמך התנסות חד פעמית לא מוצלחת כפי שתיארת אי אפשר לעשות הכללה לגבי ציבור שלם של אנשים שעוסקים בייעוץ/פתרון בעיות בשיטות שונות. בהודעה נפרדת בהמשך אנסה לסייע לך בקבלת החלטות בקשר לייעוץ מיסטי.

מיסטיקנים - מי כן ומי לא? (חלק 2)

אנו פונים למיסטיקנים כדי שיתנו לנו ייעוץ והכוונה בתחומים שונים ומיגוון מצבים בחיינו: בעיות פרנסה, בריאות, זוגיות, משפחה, לימודים.

מיסטיקנים נעזרים במיגוון טכניקות:
קריאה בקלפים, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, כירולוגיה וגם תיקשור.

יש כאלה המשלבים 2 שיטות או יותר כדי לשפר את איכות ורמת הדיוק של הייעוץ. בדיוק כמו יועץ תעסוקתי שלא יחפש עבודה עבור הפונה אליו, אלא יעניק לו את הכלים וההכוונה לבצע זאת בדרך הטובה והמתאימה עבורו, כך גם מיסטיקן רציני המכבד את עצמו יסביר לפונה אליו את הנסיבות שגרמו למצבו, ינסה להבהיר את מה שנראה בלתי מובן, יצביע על דרכי פעולה שלדעתו צריך לנקוט כדי לשפר את המצב הקיים, יתריע בפני מכשולים אפשריים והשלכותיהם וכן הלאה - אך בשום אופן לא ינקוט פעולות ישירות כדי להתערב או להשפיע על גורלו ומהלך חייו של הפונה אליו.

אך הגיון לחוד ומציאות לחוד:

במהלך חיינו אנו עשויים להיקלע למשברים ואכזבות ושאר מצבים של מבוי סתום, בהם אנו חשים פאסיביים, חסרי אונים, כאילו איבדנו שליטה על מהלך העניינים.

במצבים כנ"ל אנו מעוניינים שמישהו מבחוץ, שאמור להבין "איך הדברים עובדים" טוב מאיתנו, ורצוי גם שיהיו לו כוחות נפשיים ושליטה ברזי הגורל - יושיט לנו יד ויפתור לנו את הבעיות, כמו אינסטלטור המשחרר סתימה בצנרת המטבח...

ובדיוק כמו מקווי מים עומדים, המהווים חממה ליתושים, כך גם המשברים והיאוש שאנו חווים, וכמובן הציפיות שלנו מביאים לשיגשוגם של נחילי "פותרי בעיות" למיניהם:

מסירי כישופים, מסלקי עין הרע, מחזירי אהבות אבודות,כותבי ויוצרי קמיעות באלף ואחד גדלים וסוגים, קטורות "מיוחדות" ושאר אביזרים שנכללים בהגדרה הרחבה של עבודת אלילים.

והחבר'ה האלה שבאים מכל המיגזרים ומתהדרים בשלל תוארים, יודעים לעטות על פניהם ארשת ממש רצינית של "ידענים" גדולים בתחומם - תעשו מה שהם אומרים וכל הבעיות ייפתרו לכם תוך פרק זמן קצר, והכל יחזור לקדמותו. רק תאמינו.

וכמו שאומרים:

פתי מאמין לכל דבר. ואז יוצאים מהם בלב קל יותר ועם תחושה ש"איזה מזל שפנינו אל מי שמבין בעניינים וסידר לנו את הפלונטרים". ואחרי שכל העננים הוורודים האלה מתפוגגים ואנו נוחתים על קרקע המציאות הקשה, אז באמת קשה לנו להבין איך נפלנו עם נוכלים כאלה ויצאנו פראיירים?

ועכשו, המקרה שלך, דנה. אחרי שאת קוראת את הודעותי בפורום זה אז את מבינה איך נפלת למלכודת פתאים ושיחקת לידיים של נוכל ושרלטן (בנוסף לזה שהוא מאוד לא נחמד). גם אם בסופו של דבר לא תצליחי לתבוע את עלבונך ולהשיב את כספך, אז תתנחמי בעובדה, שיש כאלה שנפלו חזק יותר ממך ונאלצו להיפרד מרבבות שקלים לטובתם ורווחתם של טיפוסים כאלה. אז יחסית, השיעור שלך יצא זול.

ובקשר לפניה לייעוץ מיסטי:

הסתמכי רק על המלצות ישירות של אנשים שהתנסו ויצאו נשכרים.
מחירים שבין 200 ל-400 ש"ח נחשבים סבירים עבור ייעוץ רציני.

בקשר לציפיות:

ייעוץ מיסטי טוב צריך לתת לך תשובות וטיפים בסוגיות הבאות:

מהן הסיבות לדברים הלא נעימים שעברת לאחרונה (הקשר שנפסק), מה היה שגוי בגישה שלך בקטע הזה בפרט ובחיים בכלל, באיזו גישה יש לנקוט כדי לשנות דברים, האם יש הזדמנויות בדרך ואיך להפיק מהן את המיטב, איך להימנע ממצבים לא נעימים או כניסה למשברים כאלה בעתיד.

וקחי בחשבון שגם לייעוץ מיסטי יש את המגבלות שלו, ואל תפתחי ציפיות מופרזות לרמת דיוק של 100% .

מתוך נסיוני אני אומר, שגם מיסטיקנים רציניים ומיומנים יכולים לפספס נקודות חשובות בייעוץ או בתחזית, קודם כל, מכיוון שהם רק בני אדם ולא מלאכים וכבני אדם גם להם מותר לטעות מדי פעם, וגם בגלל מורכבות המקרים שמגיעים לפיתחם.

אז לסיום, אני מאחל לך בהצלחה עם כל מיסטיקן שתבחרי, ובנימה אישית אומר לך:

שום בחור שעוזב אותך אינו ראוי שתבזבזי בגללו כסף כדי להחזירו אלייך. אולי בסופו של דבר עדיף שזה קורה עכשו ולא אחרי כמה שנות נישואים, כשיש ילדים והפרידה קשה וכואבת הרבה יותר. יתכן שבמקרה שלך סוף הקשר הזה מצביע דווקא על התחלה חדשה וטובה יותר?

מיסטיקנים כן \לא

בצר לי אני פונה אליכם בשאלה שמאד מטרידה אותי ולא נותנת לי מנוח. לאחרונה בשעת חולשה שלי "כאשר נעזבתי על ידי בן זוגי איתו ביליתי כחצי שנה" ניגשתי לאחד המיסטיקנים שעל כרטיס הביקור שלו מציין כי הוא פראפסיכולוג,קורא בכף יד מתיר עין הרע,נומורולוג,גרפולוג ומטפל בזוגיות.נאמר לי בשיחת הטלפון שהיעוץ איתו עולה 335 ש"ח. בעודי הולכת אליו שמחה ומאושרת שהנה הנ"ל יפתור את בעיותי בסכום שאומנם לא קטן אך אוכל לעמוד בו ,כי הרי הבחור כל יכול .הגעתי אל משרדו ובעודי משוחחת עימו הנ"ל אמר לי כי עלי לקנות קטורות שונות לטהר את הביתוהמחיר בנפרד וכמו כן יש עלי עין הרע ועל כן אני צריכה קמיע כנגד העין הרע שגם על כך עלי לשלם בנפרד. וכמו שכתבתי בתחילה מצבי היה קשה ולא קל כי אכן מתי אנו נעזרים במיסטיקנים השונים אם לא בצר לנו שילמתי את חלקי בעיסקה והנ"ל נתן את מספר הפלאפון שלו ואמר לי שאני יכולה להתקשר באופן חופשי כדי לדעת מה מתפתח ומה הוא עושהלמען אהבתי הקודמת. ובנוסף עלי להגיע אליו פעם בחודש בכדי לבדוק את הקמיע.כאן רק מתחיל סיפורי ואכן התקשרתי והוא לא ענה התקשרתי בשנית ובשלישית וכך רודף לו יום ועוד יום מידי פעם נתן הנ"ל את הפלאפון לעובדים השונים במשרדו בכדי שהם יענו לי. החלטתי לנסוע אליו ולדבר עימו בעיניין אך מצב זה נמשך לאחרונה כשכבר לא יכולתי ועם תחושת מפלתי לרוע מזלי שוב ענתה אחת העובדות ואז בכעס פניתי אליה וטענתי כי יומיים קודם ביקש ממני הנ"ל להתקשר אליו בבוקר של יום חמישי כדי לתת לי מספר תשובות ולא יתכן שלא יתייחס! כנראה שהעובדת העבירה לנ"ל את המסר וכאשר התקשרתי פעם נוספת כמובן שמי ענה אם לא העובדת שוב כדי לבשר לי כי גם עכשיו הנ"ל עסוק וברקע אני שומעת אותו אומר לה "תנתקי לה את הפלאפון אני פנוי ולא רוצה לענות לה" וכמובן שהכל בצעקות. ולה כמובן לא היתה ברירה אלא לומר לי שלום. זהו סיפור הרקע . לשאלתי האם המיסטיקנים הם באמת אנשים המסוגלים לעזור לאנשים או ההיפך הוא להכביד על מצבם עוד יותר הן מבחינה נפשית(כמו שאנו יודעים הם מתעסקים עם נפשות ונשמות שמחפשות פתרון לבעיתם)וכמובן שבדרך עקיפה גם כלכלית. אשמח לקבל תשובות ותגובות מאנשים שונים שגם כמוני נפגעו, או מאנשים שיש להם נגיעה בתחוםוכמובן פונים שונים שישמחו לעזור לי.

מספר הערות

"ניגשתי לאחד המיסטיקנים ... נאמר לי בשיחת הטלפון שהיעוץ איתו עולה 335 ש"ח. בעודי הולכת אליו שמחה ומאושרת שהנה הנ"ל יפתור את בעיותי בסכום שאומנם לא קטן אך אוכל לעמוד בו, כי הרי הבחור כל יכול."

גם מיסטיקן ישר ומוכשר איננו כל יכול. התפיסה שלך כאילו תלכי למיסטיקן עם כרטיס ביקור מרשים, תשלשלי סכום מרשים וחד פעמי לכיס שלו, והופ כל הבעיות שלך ייפתרו בהרף עין איננה ריאלית.

"[המיסטיקן] אמר לי כי עלי לקנות קטורות שונות לטהר את הבית והמחיר בנפרד וכמו כן יש עלי עין הרע ועל כן אני צריכה קמיע כנגד העין הרע שגם על כך עלי לשלם בנפרד."

כשאת הולכת לרופא מומחה תמורת תשלום, לא עולה על דעתך שעשויות להיות עלויות נוספות, כמו תרופות ובדיקות שהוא אינו יכול לעשות במקום ?
כמו שנראה לי טבעי לחלוטין שרופאים מומחים שפניתי אליהם עם בעיות רפואיות הפנו אותי לבדיקות יקרות להחריד, רושמים לי תרופות יקרות להפליא [בשביל זה משלמים מס בריאות ותשלום קבוע לקופת חולים], וקובעים לי פגישות מעקב, ככה נראה לי טבעי שהפתרונות שרושם לך המיסטיקן, כמו קמיעות וקטורת, יעלו סכום נוסף.

"כאן רק מתחיל סיפורי ואכן התקשרתי והוא לא ענה התקשרתי בשנית ובשלישית וכך רודף לו יום ועוד יום מידי פעם נתן הנ"ל את הפלאפון לעובדים השונים במשרדו בכדי שהם יענו לי."

וזה פסול לחלוטין.

"התקשרתי פעם נוספת כמובן שמי ענה אם לא העובדת שוב כדי לבשר לי כי גם עכשיו הנ"ל עסוק וברקע אני שומעת אותו אומר לה "תנתקי לה את הפלאפון אני פנוי ולא רוצה לענות לה" וכמובן שהכל בצעקות. ולה כמובן לא היתה ברירה אלא לומר לי שלום."

וגם זה פסול לחלוטין.

"לשאלתי האם המיסטיקנים הם באמת אנשים המסוגלים לעזור לאנשים או ההיפך הוא להכביד על מצבם עוד יותר הן מבחינה נפשית (כמו שאנו יודעים הם מתעסקים עם נפשות ונשמות שמחפשות פתרון לבעיתם) וכמובן שבדרך עקיפה גם כלכלית."

כמו בתחומים אחרים (רפואה ופסיכולוגיה לדוגמא), יש מקצוענים שעוזרים תמורת תשלום הוגן (גם אם לפעמים גבוה), ויש שרלטנים שמנצלים כלכלית אנשים במצוקה. מהתיאור שלך נשמע כאילו מדובר באדם מהסוג השני, ואם כך אני מצטרף להצעתו של ped1, אבל מעבר לזה נראה לי שהציפיות שלך מתחום המיסטיקה מעט מוגזמות ואני מציע לך למתן אותן.

מיסטיקנים - מי כן ומי לא? (חלק 2)

אנו פונים למיסטיקנים כדי שיתנו לנו ייעוץ והכוונה בתחומים שונים ומיגוון מצבים בחיינו: בעיות פרנסה, בריאות, זוגיות, משפחה, לימודים. מיסטיקנים נעזרים במיגוון טכניקות: קריאה בקלפים, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, כירולוגיה וגם תיקשור. יש כאלה המשלבים 2 שיטות או יותר כדי לשפר את איכות ורמת הדיוק של הייעוץ. בדיוק כמו יועץ תעסוקתי שלא יחפש עבודה עבור הפונה אליו, אלא יעניק לו את הכלים וההכוונה לבצע זאת בדרך הטובה והמתאימה עבורו, כך גם מיסטיקן רציני המכבד את עצמו יסביר לפונה אליו את הנסיבות שגרמו למצבו, ינסה להבהיר את מה שנראה בלתי מובן, יצביע על דרכי פעולה שלדעתו צריך לנקוט כדי לשפר את המצב הקיים, יתריע בפני מכשולים אפשריים והשלכותיהם וכן הלאה - אך בשום אופן לא ינקוט פעולות ישירות כדי להתערב או להשפיע על גורלו ומהלך חייו של הפונה אליו. אך הגיון לחוד ומציאות לחוד: במהלך חיינו אנו עשויים להיקלע למשברים ואכזבות ושאר מצבים של מבוי סתום, בהם אנו חשים פאסיביים, חסרי אונים, כאילו איבדנו שליטה על מהלך העניינים. במצבים כנ"ל אנו מעוניינים שמישהו מבחוץ, שאמור להבין "איך הדברים עובדים" טוב מאיתנו, ורצוי גם שיהיו לו כוחות נפשיים ושליטה ברזי הגורל - יושיט לנו יד ויפתור לנו את הבעיות, כמו אינסטלטור המשחרר סתימה בצנרת המטבח... ובדיוק כמו מקווי מים עומדים, המהווים חממה ליתושים, כך גם המשברים והיאוש שאנו חווים, וכמובן הציפיות שלנו מביאים לשיגשוגם של נחילי "פותרי בעיות" למיניהם: מסירי כישופים, מסלקי עין הרע, מחזירי אהבות אבודות,כותבי ויוצרי קמיעות באלף ואחד גדלים וסוגים, קטורות "מיוחדות" ושאר אביזרים שנכללים בהגדרה הרחבה של עבודת אלילים. והחבר'ה האלה שבאים מכל המיגזרים ומתהדרים בשלל תוארים, יודעים לעטות על פניהם ארשת ממש רצינית של "ידענים" גדולים בתחומם - תעשו מה שהם אומרים וכל הבעיות ייפתרו לכם תוך פרק זמן קצר, והכל יחזור לקדמותו. רק תאמינו. וכמו שאומרים: פתי מאמין לכל דבר. ואז יוצאים מהם בלב קל יותר ועם תחושה ש"איזה מזל שפנינו אל מי שמבין בעניינים וסידר לנו את הפלונטרים". ואחרי שכל העננים הוורודים האלה מתפוגגים ואנו נוחתים על קרקע המציאות הקשה, אז באמת קשה לנו להבין איך נפלנו עם נוכלים כאלה ויצאנו פראיירים? ועכשו, המקרה שלך, דנה. אחרי שאת קוראת את הודעותי בפורום זה אז את מבינה איך נפלת למלכודת פתאים ושיחקת לידיים של נוכל ושרלטן (בנוסף לזה שהוא מאוד לא נחמד). גם אם בסופו של דבר לא תצליחי לתבוע את עלבונך ולהשיב את כספך, אז תתנחמי בעובדה, שיש כאלה שנפלו חזק יותר ממך ונאלצו להיפרד מרבבות שקלים לטובתם ורווחתם של טיפוסים כאלה. אז יחסית, השיעור שלך יצא זול. ובקשר לפניה לייעוץ מיסטי: הסתמכי רק על המלצות ישירות של אנשים שהתנסו ויצאו נשכרים. מחירים שבין 200 ל-400 ש"ח נחשבים סבירים עבור ייעוץ רציני. בקשר לציפיות: ייעוץ מיסטי טוב צריך לתת לך תשובות וטיפים בסוגיות הבאות: מהן הסיבות לדברים הלא נעימים שעברת לאחרונה (הקשר שנפסק), מה היה שגוי בגישה שלך בקטע הזה בפרט ובחיים בכלל, באיזו גישה יש לנקוט כדי לשנות דברים, האם יש הזדמנויות בדרך ואיך להפיק מהן את המיטב, איך להימנע ממצבים לא נעימים או כניסה למשברים כאלה בעתיד. וקחי בחשבון שגם לייעוץ מיסטי יש את המגבלות שלו, ואל תפתחי ציפיות מופרזות לרמת דיוק של 100% . מתוך נסיוני אני אומר, שגם מיסטיקנים רציניים ומיומנים יכולים לפספס נקודות חשובות בייעוץ או בתחזית, קודם כל, מכיוון שהם רק בני אדם ולא מלאכים וכבני אדם גם להם מותר לטעות מדי פעם, וגם בגלל מורכבות המקרים שמגיעים לפיתחם. אז לסיום, אני מאחל לך בהצלחה עם כל מיסטיקן שתבחרי, ובנימה אישית אומר לך: שום בחור שעוזב אותך אינו ראוי שתבזבזי בגללו כסף כדי להחזירו אלייך. אולי בסופו של דבר עדיף שזה קורה עכשו ולא אחרי כמה שנות נישואים, כשיש ילדים והפרידה קשה וכואבת הרבה יותר. יתכן שבמקרה שלך סוף הקשר הזה מצביע דווקא על התחלה חדשה וטובה יותר?

תודה על ההתייחסות.ped1

שמחתי מאד לקבל את תגובתך המצביעה כי הינך אדם מבין ובעל היגיון בריא. אשמח אם תציע לי מה לעשות בהמשך. שאלה נוספת לי אליך:האם גם אתה עוסק במיסטיקה?אם כן מהם תחומי המיסטיקה בהם אתה עוסק? אשמח לקבל תשובה או להיות אף בקשר רציף בנושאים אלה "המטרידים" אני מאמינה את רובנו.בברכה ותודה מראש.

מספר הערות

"ניגשתי לאחד המיסטיקנים ... נאמר לי בשיחת הטלפון שהיעוץ איתו עולה 335 ש"ח. בעודי הולכת אליו שמחה ומאושרת שהנה הנ"ל יפתור את בעיותי בסכום שאומנם לא קטן אך אוכל לעמוד בו, כי הרי הבחור כל יכול." גם מיסטיקן ישר ומוכשר איננו כל יכול. התפיסה שלך כאילו תלכי למיסטיקן עם כרטיס ביקור מרשים, תשלשלי סכום מרשים וחד פעמי לכיס שלו, והופ כל הבעיות שלך ייפתרו בהרף עין איננה ריאלית. "[המיסטיקן] אמר לי כי עלי לקנות קטורות שונות לטהר את הבית והמחיר בנפרד וכמו כן יש עלי עין הרע ועל כן אני צריכה קמיע כנגד העין הרע שגם על כך עלי לשלם בנפרד." כשאת הולכת לרופא מומחה תמורת תשלום, לא עולה על דעתך שעשויות להיות עלויות נוספות, כמו תרופות ובדיקות שהוא אינו יכול לעשות במקום ? כמו שנראה לי טבעי לחלוטין שרופאים מומחים שפניתי אליהם עם בעיות רפואיות הפנו אותי לבדיקות יקרות להחריד, רושמים לי תרופות יקרות להפליא [בשביל זה משלמים מס בריאות ותשלום קבוע לקופת חולים], וקובעים לי פגישות מעקב, ככה נראה לי טבעי שהפתרונות שרושם לך המיסטיקן, כמו קמיעות וקטורת, יעלו סכום נוסף. "כאן רק מתחיל סיפורי ואכן התקשרתי והוא לא ענה התקשרתי בשנית ובשלישית וכך רודף לו יום ועוד יום מידי פעם נתן הנ"ל את הפלאפון לעובדים השונים במשרדו בכדי שהם יענו לי." וזה פסול לחלוטין. "התקשרתי פעם נוספת כמובן שמי ענה אם לא העובדת שוב כדי לבשר לי כי גם עכשיו הנ"ל עסוק וברקע אני שומעת אותו אומר לה "תנתקי לה את הפלאפון אני פנוי ולא רוצה לענות לה" וכמובן שהכל בצעקות. ולה כמובן לא היתה ברירה אלא לומר לי שלום." וגם זה פסול לחלוטין. "לשאלתי האם המיסטיקנים הם באמת אנשים המסוגלים לעזור לאנשים או ההיפך הוא להכביד על מצבם עוד יותר הן מבחינה נפשית (כמו שאנו יודעים הם מתעסקים עם נפשות ונשמות שמחפשות פתרון לבעיתם) וכמובן שבדרך עקיפה גם כלכלית." כמו בתחומים אחרים (רפואה ופסיכולוגיה לדוגמא), יש מקצוענים שעוזרים תמורת תשלום הוגן (גם אם לפעמים גבוה), ויש שרלטנים שמנצלים כלכלית אנשים במצוקה. מהתיאור שלך נשמע כאילו מדובר באדם מהסוג השני, ואם כך אני מצטרף להצעתו של ped1, אבל מעבר לזה נראה לי שהציפיות שלך מתחום המיסטיקה מעט מוגזמות ואני מציע לך למתן אותן.

תודה

שמחתי מאד לקבל את התייחסותך. ואכן אתה צודק, כאשר הולכים לרופא והוא מאבחן בעיה הוא נותן תרופה לבעיה. מתייחס אליך בהמשך המחלה עד הריפוי שלה או לפחות הריפוי החלקי. אם התרופה אינה עוזרת נותן תרופה חלופית וכך הלאה. כאשר אנו פונים למיסטיקן אנו אכן מצפים שמשהו ישתנה והוא אף יתייחס אליך במהלך הטיפול. ולא יתעלם ממך(ויאמר השאירי את שאלתך לאחת הפקידות וברגע שאתפנה אני אענה לה והיא תחזיר לך תשובה). לפעמים אתה נמצא במצב קשה ובאותו רגע צריך את התשובה ולא לחכות עד... שתהיה תשובה. כמובן שלפעמים אין זאת שאלה תשובה כי אם מצב בו אתה צריך לשוחח כי מתוך התשובה עולה שאלה נוספת. אין במצבים האלה רק שאלות ותשובות.שוב תודה לך ואשמח אם תמשיך להתייחס.

תודה\רז

שמחתי מאד לקבל את התייחסותך. ואכן אתה צודק, כאשר הולכים לרופא והוא מאבחן בעיה הוא נותן תרופה לבעיה. מתייחס אליך בהמשך המחלה עד הריפוי שלה או לפחות הריפוי החלקי. אם התרופה אינה עוזרת נותן תרופה חלופית וכך הלאה. כאשר אנו פונים למיסטיקן אנו אכן מצפים שמשהו ישתנה והוא אף יתייחס אליך במהלך הטיפול. ולא יתעלם ממך(ויאמר השאירי את שאלתך לאחת הפקידות וברגע שאתפנה אני אענה לה והיא תחזיר לך תשובה). לפעמים אתה נמצא במצב קשה ובאותו רגע צריך את התשובה ולא לחכות עד... שתהיה תשובה. כמובן שלפעמים אין זאת שאלה תשובה כי אם מצב בו אתה צריך לשוחח כי מתוך התשובה עולה שאלה נוספת. אין במצבים האלה רק שאלות ותשובות.שוב תודה לך ואשמח אם תמשיך להתייחס.

תודה על ההתייחסות.ped1

שמחתי מאד לקבל את תגובתך המצביעה כי הינך אדם מבין ובעל היגיון בריא. אשמח אם תציע לי מה לעשות בהמשך. שאלה נוספת לי אליך:האם גם אתה עוסק במיסטיקה?אם כן מהם תחומי המיסטיקה בהם אתה עוסק? אשמח לקבל תשובה או להיות אף בקשר רציף בנושאים אלה "המטרידים" אני מאמינה את רובנו.בברכה ותודה מראש.

תגובה

חן חן לך על תגובתך להודעותי, ויתרתי על חלק משעות השינה שלי כדי לערוך ולנסח אותן (ועוד נותקתי פתאומית מהרשת תוך כדי כך...), כי מאוד חשוב לי להעביר מסר גם לך וגם לכל מי שנכנס לפורום הזה. לשאלתך מה לעשות בהמשך כבר כתבתי לך מאוד בפירוט בתחילת החלק הראשון ולקראת סוף החלק השני, אז כדאי שתקראי שנית את הודעותי. הגיונית, אני חושב שרצוי לקחת איזה פסק זמן למנוחה ומחשבה לפני שאת מחליטה לפנות שוב למיסטיקאי, לא כדאי לבצע דברים מתוך תחושת פנימית של לחץ (=חייבת לקבל עזרה עכשו, או שהכל מתמוטט לי וכו'). אם אין לך סבלנות לחפש או לעשות מחקר שווקים בנוגע לייעוץ מיסטי, אולי כדאי שתלכי על בטוח ותפני בעניין זה לגילה בויום, שמנהלת את הפורום הזה כבר 5 שנים, ונחשבת סמכות בתחום. היא משלבת מספר שיטות, וגם עושה הרבה עבודת-בית לפני כל פגישת-ייעוץ. רצוי שגם את תבואי מוכנה לפגישה עם רשימת שאלות בנושאים שמטרידים אותך, כדי שלא יבוזבז זמנך. ובתשובה לשאלתך השניה: אמנם התנסיתי פה ושם בסדנאות קצרות במהלך העשור האחרון, אך אינני מיסטיקן. אני כותב ומגיב בפורום זה אחת לכמה שבועות כבר 4 שנים, על פי בקשתה של גילה. ועד כאן להפעם. כל טוב לך ושבת שלום.

ושוב תודה

אני מודה לך על כל התייחסות מצידך(וזאת על חשבון שנת הצהריים שלך)כן ירבו אנשים כמותך. אכן אני כרגע נמצאת במצב חלש מאד בחיי (ומקווה שהעניין יחלוף בקרוב) ממש לא מתאים לאדם כמוני מצב כזה, אני בדרך כלל התומכת והחזקה (כך על כל פנים אחרים חושבים עלי )אך גם את זה עוברים מישהו אמר בעבר דבר חכם " לא מתים מזה רק מתחשלים" אקווה שבעתיד אכן אתחשל מכל המכשולים שבדרך. תודה ואשמח אם תמשיך להיות בקשר.

מיסטיקנים כן \לא

בצר לי אני פונה אליכם בשאלה שמאד מטרידה אותי ולא נותנת לי מנוח. לאחרונה בשעת חולשה שלי "כאשר נעזבתי על ידי בן זוגי איתו ביליתי כחצי שנה" ניגשתי לאחד המיסטיקנים שעל כרטיס הביקור שלו מציין כי הוא פראפסיכולוג,קורא בכף יד מתיר עין הרע,נומורולוג,גרפולוג ומטפל בזוגיות.נאמר לי בשיחת הטלפון שהיעוץ איתו עולה 335 ש"ח. בעודי הולכת אליו שמחה ומאושרת שהנה הנ"ל יפתור את בעיותי בסכום שאומנם לא קטן אך אוכל לעמוד בו ,כי הרי הבחור כל יכול .הגעתי אל משרדו ובעודי משוחחת עימו הנ"ל אמר לי כי עלי לקנות קטורות שונות לטהר את הביתוהמחיר בנפרד וכמו כן יש עלי עין הרע ועל כן אני צריכה קמיע כנגד העין הרע שגם על כך עלי לשלם בנפרד. וכמו שכתבתי בתחילה מצבי היה קשה ולא קל כי אכן מתי אנו נעזרים במיסטיקנים השונים אם לא בצר לנו שילמתי את חלקי בעיסקה והנ"ל נתן את מספר הפלאפון שלו ואמר לי שאני יכולה להתקשר באופן חופשי כדי לדעת מה מתפתח ומה הוא עושהלמען אהבתי הקודמת. ובנוסף עלי להגיע אליו פעם בחודש בכדי לבדוק את הקמיע.כאן רק מתחיל סיפורי ואכן התקשרתי והוא לא ענה התקשרתי בשנית ובשלישית וכך רודף לו יום ועוד יום מידי פעם נתן הנ"ל את הפלאפון לעובדים השונים במשרדו בכדי שהם יענו לי. החלטתי לנסוע אליו ולדבר עימו בעיניין אך מצב זה נמשך לאחרונה כשכבר לא יכולתי ועם תחושת מפלתי לרוע מזלי שוב ענתה אחת העובדות ואז בכעס פניתי אליה וטענתי כי יומיים קודם ביקש ממני הנ"ל להתקשר אליו בבוקר של יום חמישי כדי לתת לי מספר תשובות ולא יתכן שלא יתייחס! כנראה שהעובדת העבירה לנ"ל את המסר וכאשר התקשרתי פעם נוספת כמובן שמי ענה אם לא העובדת שוב כדי לבשר לי כי גם עכשיו הנ"ל עסוק וברקע אני שומעת אותו אומר לה "תנתקי לה את הפלאפון אני פנוי ולא רוצה לענות לה" וכמובן שהכל בצעקות. ולה כמובן לא היתה ברירה אלא לומר לי שלום. זהו סיפור הרקע . לשאלתי האם המיסטיקנים הם באמת אנשים המסוגלים לעזור לאנשים או ההיפך הוא להכביד על מצבם עוד יותר הן מבחינה נפשית(כמו שאנו יודעים הם מתעסקים עם נפשות ונשמות שמחפשות פתרון לבעיתם)וכמובן שבדרך עקיפה גם כלכלית. אשמח לקבל תשובות ותגובות מאנשים שונים שגם כמוני נפגעו, או מאנשים שיש להם נגיעה בתחוםוכמובן פונים שונים שישמחו לעזור לי.

תגובה למיסטיקנים כן או לא

היי דנה! יש מיסטיקנים ויש שרלטאנים! את הגעת כפי הנראה לאחד שמחשיב את הידע שלו יותר מהמטופלים שלו צר לנו על כך כי אלו עושים שרות דב למטפלים אחרים. בודאי נתקלת בתחומים אחרים בסוג האנשים שמחשיבים את הכסף יותר מהאדם. ולעניננו אם תרצי לקבל תשובות ועזרה משני בני זוג העושים מלאכתם נאמנה חיים באמת והיא נר לרגליהם ויחד עם זאת יודעים שהחלפת אנרגיות בין נותן הידע למקבלו בעולמנו הוא באמצעות כסף (אלא אם כן נגיע לעסקת ברטר) נשמח לעזור לך כמו שאנו נוהגים עם אחרים. לצורך תאום פגישה בבקשה התקשרי לנייד 050-7416466 03-5740759 שלא תאבדי את האמונה זכרי גם אם חלילה את היית מעורבת בתאונת דרכים לא תפסיקי לנהוג בגלל אותו אירוע! שיהייה לך יום ניפלא

הנה לפנייך בחינם!

שקית קטורת עולה 10 ש"ח . קחי כפית מהחומר וחממי את הכפית על הכירה עד שהחומר יבער ויחל להתנמס .העבירי מעל ראשך,העבירי בתוך ביתך.כווני לטוב עם מחשבה טובה. את לא צריכה יותר מזה כלום,שום קמיע . הכותב הינו מיסטיקן המעביר סדנאות שונות.אני כותב בפורום מאגיה וכישוף בנענע. נ.ב :את מה שישאר שימרי במקום קריר ואפל סגור.

מספר הערות

"ניגשתי לאחד המיסטיקנים ... נאמר לי בשיחת הטלפון שהיעוץ איתו עולה 335 ש"ח. בעודי הולכת אליו שמחה ומאושרת שהנה הנ"ל יפתור את בעיותי בסכום שאומנם לא קטן אך אוכל לעמוד בו, כי הרי הבחור כל יכול." גם מיסטיקן ישר ומוכשר איננו כל יכול. התפיסה שלך כאילו תלכי למיסטיקן עם כרטיס ביקור מרשים, תשלשלי סכום מרשים וחד פעמי לכיס שלו, והופ כל הבעיות שלך ייפתרו בהרף עין איננה ריאלית. "[המיסטיקן] אמר לי כי עלי לקנות קטורות שונות לטהר את הבית והמחיר בנפרד וכמו כן יש עלי עין הרע ועל כן אני צריכה קמיע כנגד העין הרע שגם על כך עלי לשלם בנפרד." כשאת הולכת לרופא מומחה תמורת תשלום, לא עולה על דעתך שעשויות להיות עלויות נוספות, כמו תרופות ובדיקות שהוא אינו יכול לעשות במקום ? כמו שנראה לי טבעי לחלוטין שרופאים מומחים שפניתי אליהם עם בעיות רפואיות הפנו אותי לבדיקות יקרות להחריד, רושמים לי תרופות יקרות להפליא [בשביל זה משלמים מס בריאות ותשלום קבוע לקופת חולים], וקובעים לי פגישות מעקב, ככה נראה לי טבעי שהפתרונות שרושם לך המיסטיקן, כמו קמיעות וקטורת, יעלו סכום נוסף. "כאן רק מתחיל סיפורי ואכן התקשרתי והוא לא ענה התקשרתי בשנית ובשלישית וכך רודף לו יום ועוד יום מידי פעם נתן הנ"ל את הפלאפון לעובדים השונים במשרדו בכדי שהם יענו לי." וזה פסול לחלוטין. "התקשרתי פעם נוספת כמובן שמי ענה אם לא העובדת שוב כדי לבשר לי כי גם עכשיו הנ"ל עסוק וברקע אני שומעת אותו אומר לה "תנתקי לה את הפלאפון אני פנוי ולא רוצה לענות לה" וכמובן שהכל בצעקות. ולה כמובן לא היתה ברירה אלא לומר לי שלום." וגם זה פסול לחלוטין. "לשאלתי האם המיסטיקנים הם באמת אנשים המסוגלים לעזור לאנשים או ההיפך הוא להכביד על מצבם עוד יותר הן מבחינה נפשית (כמו שאנו יודעים הם מתעסקים עם נפשות ונשמות שמחפשות פתרון לבעיתם) וכמובן שבדרך עקיפה גם כלכלית." כמו בתחומים אחרים (רפואה ופסיכולוגיה לדוגמא), יש מקצוענים שעוזרים תמורת תשלום הוגן (גם אם לפעמים גבוה), ויש שרלטנים שמנצלים כלכלית אנשים במצוקה. מהתיאור שלך נשמע כאילו מדובר באדם מהסוג השני, ואם כך אני מצטרף להצעתו של ped1, אבל מעבר לזה נראה לי שהציפיות שלך מתחום המיסטיקה מעט מוגזמות ואני מציע לך למתן אותן.

מה קרה לאתר שלך בעברית?? לאן נעלם האתר עם הפריסות הממוחשבות?

מיסטיקנים כן \לא

מי אמר שהוא "מחזיר אהבה"?

אני מקבל את הרושם שהיתה לך ציפיה ממנו שמייד אחרי הטיפול שהוא יעניק לך מייד בן זוגך לשעבר יחזור אליך.

מה קרה לאתר שלך בעברית?? לאן נעלם האתר עם הפריסות הממוחשבות?

החלק העברי נסגר ואין לי כרגע תוכניות להחזיר אותו

נתנאל העלה אתר פריסות ממוחשבות טוב לפחות כמו שלי, ואפשר להגיע אליו בכתובת http://tarot.natanel.com/

מיסטיקנים כן \לא

מיסטיקנים מתעשרים !!!

למה? לאמין לכל מיסטיקן. למה? להיות פראייר. למה? לשלם אלפי שקלים. למה? לקנות מיד שניה. למה? לא לקנות במחיר זול יותר. למה? לא לקנות היכן שכולם קונים. למה? המיסטיקן קונה במאות שקלים ומוכר באלפי שקלים. אני אגלה לכם את הסוד של המיסטיקנים! ב- ת"א יש בית מרקחת לחומרי מיסטיקה בבית המרקחת ניתן להשיג את החומרים והמוצרים הבאים: לשלום בית, אהבה, זיווג, הצלחה ניקוי עין הרע, פרנסה ועוד. החנות נמצאת בתחנה המרכזית החדשה ב- ת"א בקומה 5 [במתחם האמנים]. על הדלת כתוב "בלי עין הרע" בית תרקחת לחומרי מיסטיקה הטלפון בחנות 03-6870906 רצוי להתקשר לפני שמגיעים כי החנות לא פתוחה כל יום.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר