אז תהפכו את הפסח הזה לחג חירות אמיתי!!! לחג החירות מן האוכל!!!!

שלום חברה אז בשבילי הפסח הזה יהיה הפסח השלישי בו יצאתי לחירות מתלות באוכל... כן כן, הפסח נתן לי תמנופה להשתחרר מן הלחם, ואני לא מאמינה שעברו 3 שנים ואני לא נוגעת במוצר הזה!!! אין קיצורי דרך!!! רוצים לזכות בבריאות לא נורמלית, במרץ לא נורמלי??? בהתחדשות של השכל, הפרקים, העור, הרעננות ושיפור איכות החיים עד ללא די??? אז בבקשה. בלי לחם, בלי קמח, בלי סוכר ובלי שמרים!!! אין לכן מושג כמה זה מזיק!! ועד קראתי בספר חדש, שמוסיפים עוד גלוטין ומערבבים עם שמרים כדי שזה יתפח, וזה פוצע את דפנות הקיבה והמעיים, הקנדידה משתוללת!! אני היית שבוייה של 10 פרוסות לחם ליום!!! כל הזמן הייתי חייבית בסוכריות מתוקות לתוך הפה, זה ממש להסניף סוכר!!! כשהייתי רעבה, היתה נופלת לי רמת הסוכר, וממש היה לי רעד בידיים וסחרחורת!! היום הכל נגמר!!! אז תפסיקו עם הלחם הזה והמתוק! זה לא קשה! אחרי פסח לא תרצו את זה עוד! פשוט הדברים האלה מעוררים נורא חזק את התיאבון ואת הרצון! שיהיה בהצלחה. גילה ותקראו את הכתבה שלי http://www.helix-network.net/oryada//diet.htm

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

חירות מן האוכל - ומהאלרגיות גם!!!

קראתי בשקיקה את המאמרים על הימנעות מקמח וכן על אלרגיה עונתית, וברצוני לציין מספר נקודות: *אכן, נטורופתים טוענים שקמח ומוצריו, ובמיוחד דברי חלב מגבירים את הליחה בגוף, ולכן הפחתה ניכרת בצריכת מוצרים אלה יכולה להקל על אלרגיה אצל אלה הרגישים לכך; לדעתי זה די אינדיוידואלי: ישנם אנשים אותם אני מכנה: "בעלי קיבות ברזל" - הם יכולים לזלול דברי מאפה, בשר אדום, מטוגנים וכל מה שנקרא ג'אנק פוד, שלא לדבר על קפאינים למיניהם, וזה לא ישפיע על בריאותם כהוא זה: יש להם ככל הנראה מערכת חיסונית חזקה מאוד, וכנראה שגם מערכת העיכול שלהם פועלת כסידרה. לעומת זאת ישנם כאלה, שגם הימנעות כמעט מוחלטת מהנ"ל לא תעזור להם במיוחד: לפני למעלה משנה מטפל אלטרנטיבי הכין לי דיאטה המבוססת על ירקות ופירות טבעיים או מאודים, ואחרי 3 שבועות חשתי חולשות וסחרחורות ונאלצתי להפסיק עם הקטע הזה, ולא זו בלבד, אלא שצרכתי פחמימות ומתוקים בכמות הרבה יותר גדולה מאשר לפני הדיאטה הזו, כך שבעצם לא נעשה כאן מאומה. אני בדיעה שאדם צריך לצרוך את כל אבות ואמהות המזון, אך במידה: ברור שירקות ופירות טריים, כפי שגילה ציינה, צריכים להיות הבסיס של כל דיאטה מאוזנת, אך יש גם שומנים, סוכרים, ופחמימות אותם ניתן לצרוך בכמויות ובאופנים לא מזיקים: קרקרים משיפון מלא, שמן זית כתית כתוספת לסלט ירקות, שמן זרעי פשתן המכיל חומצת אומגה 3, אגוזי מלך שמספקים תחליף לחלבון מן החי, צנוברים שהם מקור צמחי ראשון במעלה לחלבון מן החי, גרגרי שומשום מלא/אורגני המכילים ברזל, חלב כבשים ומוצריו שנחשב בריא יותר ונוח לעיכול. ניתן להשיג גם סוגי בשר עופות שגודלו על תפריט של זרעונים ולא על אנטיביוטיקה והורמונים.

חרות מן האלרגיות (המשך)

בנוגע למאבק באלרגיות, ברצוני לציין, שאני משתמש כבר מספר חודשים, ודי בהצלחה במשחת-פלא בשם TANNENBLUT מתוצרת גרמניה, ונמכרת ברשתות הפארמים ובחנויות טבע מובחרות. החומר הפעיל הוא שרף אורנים וזה מחולל פלאים במקרים של נזלת כתוצאה מאלרגיות, הצטננות וגם אף סתום. אופן השימוש: מעסים בעדינות עד לספיגה מלאה כמות קטנה (מכסימום בגודל של ציפורן הזרת) בצד החיצוני של האף ומתחת לנחיריים (בשום אופן לא בתוך האף!) ותוך מספר דקות מרגישים נשימה חופשית ורעננה . אילו החכמתי להשתמש בה לפני שנים, אז הייתי חוסך מאות שקלים על תרסיסים ותרופות הומיאופתיות, שלא לדבר על טונות של טישיוס והמון אי נוחות ועוגמת נפש. האביב הזה, לראשונה מזה עשור אני בן חורין מכל הנזילות האלה מהחוטם. ולסיום, הערה נוספת: בצד כל העושים דיאטות וסופרים קלוריות, יש גם כאלה הנאבקים לעלות במשקלם (כמוני למשל) וחג הפסח מעניק הזדמנות מצוינת לעשות כך: בעזרת מצות אורגניות, שמנת עשירה, אגוזים, סלט אבוקדו עם הרבה שמן זית ולקינוח עוגת הבית של אוסם (הבראוניס שוקולד-פאדג' הכשרה לפסח ואינה מכילה כלל קמח היא פגז אמיתי!!) אני מקווה להתרחב ולהוסיף היקפים וכל המרבה, הרי זה משובח...

אז תהפכו את הפסח הזה לחג חירות אמיתי!!! לחג החירות מן האוכל!!!!

שלום חברה אז בשבילי הפסח הזה יהיה הפסח השלישי בו יצאתי לחירות מתלות באוכל... כן כן, הפסח נתן לי תמנופה להשתחרר מן הלחם, ואני לא מאמינה שעברו 3 שנים ואני לא נוגעת במוצר הזה!!! אין קיצורי דרך!!! רוצים לזכות בבריאות לא נורמלית, במרץ לא נורמלי??? בהתחדשות של השכל, הפרקים, העור, הרעננות ושיפור איכות החיים עד ללא די??? אז בבקשה. בלי לחם, בלי קמח, בלי סוכר ובלי שמרים!!! אין לכן מושג כמה זה מזיק!! ועד קראתי בספר חדש, שמוסיפים עוד גלוטין ומערבבים עם שמרים כדי שזה יתפח, וזה פוצע את דפנות הקיבה והמעיים, הקנדידה משתוללת!! אני היית שבוייה של 10 פרוסות לחם ליום!!! כל הזמן הייתי חייבית בסוכריות מתוקות לתוך הפה, זה ממש להסניף סוכר!!! כשהייתי רעבה, היתה נופלת לי רמת הסוכר, וממש היה לי רעד בידיים וסחרחורת!! היום הכל נגמר!!! אז תפסיקו עם הלחם הזה והמתוק! זה לא קשה! אחרי פסח לא תרצו את זה עוד! פשוט הדברים האלה מעוררים נורא חזק את התיאבון ואת הרצון! שיהיה בהצלחה. גילה ותקראו את הכתבה שלי http://www.helix-network.net/oryada//diet.htm

דיאטה או אסטרולוגיה?

האם הפורום הזה בדרך להפוך לפורום דיאטה? אני חושבת שאת ענייני הדיאטה והאוכל כדאי להשאיר למי שמתמחה בתחום זה, או לפחות לכתוב על נושא הבריאות והאוכל דרך הקשרים אסטרולגים, ולא חסר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר