מרקורי בנסיגה!

עוד בטרם הספקנו להתאושש מה"רטרו" של שבתאי, אז מרים בנימיני הנצחית (?) כבר כתבה במוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות על הנסיגה של מרקורי, שאת השפעתה אנו אמורים להרגיש למעשה כבר בתחילת חודש זה, ועד אמצע מאי! במיוחד אנו מוזהרים לגבי תקלות אפשריות במכשירים חשמליים (ועוד בערב חג!!), רכישות, התקשרויות חדשות, ומה לא! אשמח לשמוע את דעתך בעניין זה גילה. האם את כבר מרגישה מושפעת? איך ניתן להקטין את אי הנוחות הצפויה? מלבד זאת, גם באתר של טלילה סטן יש תחזית שבה מדובר על סבירות גבוהה לאירועים קשים החל מ-9 לאפריל (בדיוק 5 חודשים אחרי היווצרות צירופי כוכבים בהיבטים נדירים של מגן דוד). ובהזדמנות זו ברצוני לאחל חג שמח וליל סדר מהנה לגילה הבלתי נלאית ולכל באי פורום זה.

נכון נכון, מרקורי בנסיגה

שלום PED ובכן, אנו מכירים את זה. שוב הנסיגה העונתית. זה הרי קורא 3 פעמים בשנה, והנה עברו כ-3 חודשים ושוב יש לנו נסיגה. אין בזה חדש. אלא שהפעם זה יהיה בשור עם חזרה לטלה! על כל אחד זה ישפיע אחרת. כן כן, כבר עשינו רשימת תקלות בפעם שעברה, ואולי חלק אפשר למנוע. אז אספר מה קרה לי בנסיגה של ינואר שנה שעברה דווקא!!!! קניתי אז את האתר, מצאתי מציאה ב-2 דולר לחודש. היה ממש טוב. ביקשתי גם שם: ORYADA ומאוד אהבתי את השם הזה! עשיתי את הכל ממש בתחילת הנסיגה! ואז ההוא רשם את השם על שמו ולא על שמי!!! הוא דפק קופה ונעלם עם הכסף. עכישו לקח לי 3 חודשים, לנסות לקנות בעצמי את השם ORYADA והנה זה הגיע. בחודשים האחרונים כל הזמן אני ברטרו!!! חטפתי כמו שיתוק, עוד לא הוצאתי את תכונית הפעילויות, ואנשים ממש רוצים לרצוח אותי. אז אולי מרקורי בנסיגה דווקא יושיב אותי על התחת וידביק אותי לכסא עכישו בפסח! אולי הנסיגה עבורי תהיה זה, שאני לא אצא לבלות בחוץ... אז שתהיה לנו נסיגה נעימה בלי הרבה צרות גילה בנסיגה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר