בשעה טובה, בשעה טובה- שבתאי יצא מרטרו!!!!

שלום חברה אז אתמול 6.3.04 בשבת זה קרה!!! שבתאי יצא מרטרו שלו ומה זה סבלנו ב-4 החודשים האחרונים!!! מי שלא סבל שיקום ויגיד! עוד לא פגשתי אחד שהיה לו טוב ב-4 החודשים האחרונים! גם ראיתי לפי אנשים! הרבה פתאום אושפזו, מחלות במפשחה, כי זה מזל סרטן. הרבה עסק עם רגשות, ניתוקים, אבל גם לחשוב ברצינות! כבדות, מצבי רוח, חוסר יוזמה, חוסר יכולת לעשות כלום.... תוסיפו לזה את החורף הקשה כי אנו הישראלים לא אהובים גשום מדי! אבל סרטן זה מזל מים, אז הוא הכביד עלינו גם בנושא הזה! אז מה אתם מספרים? מה שבתאי עשה לכם? הכי סבלו הסרטניים כמוני. אבל גם גדיים, מאזניים וטלה. תראו את הידיד שלי גדעון, מרצה אצלנו, אשר דווקא ביסום השבתאי ברטרו בשבוע שעבר, במקום לעבור ניתוח אחד היה צריך לעבור 2 ניתוחים! תחשבו אלה שעצמאיים, איך בכלל היתה העבודה, תחשבו שהכל היה תקוע, מדכא כזה, מסובך ביחסים, נראה כמו שאי אפשר להתגבר על כלום, רוצים רק לישון... אז זהו זה יצא יצא מרטרו!!!!! שהחיינו שהגענו לזה!!! תקומו, תעוררו, תתנערו, ובטוח שתרגישו הקלה כבר בימים הקרובים. בברכה גילה הסרטנייה הבוכיה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

אני מוכנה להפריך את השערתך

אני באופן אישי עברתי 4 חודשים הכי מוצלחים בשנים האחרונות, ואצלי שבתאי מטייל בבית 8 בסרטן, ואני מזל תאומים. רק דברים טובים קרו לי בחודשים האלו. מקווה שכך ימשך. אני מאמינה שברגע שאנחנו מפסיקים לפחד מהשפעות הכוכב הזה, אנחנו פחות סובלים ממנו. הדבר היחיד שאני יכולה להפיל על שבתאי זה חצ'קון אחד או שניים בגבי :-), ויש עוד מספר אנשים שאני מכירה שגם הם לא סבלו משבתאי בחודשים אחרונים, אז, אנא, בלי הכללות!

שבתאי ברטרו

קראתי את הודעתך, ואפשר לומר, שקטעים ממנה כאילו יצאו מפי!!! כבן מזל סרטן אופייני, הרגשתי את נחת זרועו של שבתאי, איך לא "כמו אגרוף בבטן" - הישר אל מערכת העיכול! סבלתי מכאבים ומחושים, עברתי בדיקות מעבדה וצילום רנטגן, אני נוטל 3 סוגי כדורים, ויש לי תור לרופא גסטרו בתחילת אפריל, שצריך לחוות את דעתו על אפשרות לבדיקה קשה שנעשית רק בבתי חולים, כך שמבחינתי, הסיפור טרם נגמר. גם מה שכתבת על תחושות והרגשה כללית מאוד נכון, כאילו כתבת זאת עבורי! היתה הקצנה של מצבים קיומיים מסוימים, והתחדדות של דברים, שגם כך הם די קשים עקב התארחותו הממושכת של שבתאי במזל סרטן, שאני מבין שזה רק באמצע! אני מקווה להרגיש איזו הקלה בימים הקרובים, באמת זה די כבד.

אני מוכנה להפריך את השערתך

אני באופן אישי עברתי 4 חודשים הכי מוצלחים בשנים האחרונות, ואצלי שבתאי מטייל בבית 8 בסרטן, ואני מזל תאומים. רק דברים טובים קרו לי בחודשים האלו. מקווה שכך ימשך. אני מאמינה שברגע שאנחנו מפסיקים לפחד מהשפעות הכוכב הזה, אנחנו פחות סובלים ממנו. הדבר היחיד שאני יכולה להפיל על שבתאי זה חצ'קון אחד או שניים בגבי :-), ויש עוד מספר אנשים שאני מכירה שגם הם לא סבלו משבתאי בחודשים אחרונים, אז, אנא, בלי הכללות!

עוד על שבתאי ברטרו

שלום רב תדוה לך PED1 על מה ששיתפת אותנו ואני בטוחה שכעת תמצא את הפיתרון, כי שבתאי זה לקיחת אחריות וכו'. תראי לינצ'י, ואני הנתי שאת לומדת אסטרולוגיה כמה שנים! אז אם היית רואה את המפה שלי, היית מבינה מה בדיוק שבתאי עשה שם! חוץ מזה היה לך אם כך עד יוני 2003 את שבתאי בתאומים בבית 7 ואל תגידי שזה עבר בשלווה.... בטח שהתאומים ינשמו לרווחה, שבתאי עזב אותם, בהחלט תמיד יש פריחה והקלה אחרי ששבתאי עוזב את המקום. שנים רבות פחדשתי מה יהיה כאשר שתבאי יגיע לי בדיוק לתחילת מזל סרטן, יעלה לי על השמש שנמצאת ב-6 מעלות בבית 4... לא צריך לפחוד והחלטתי לקבל את זה בגבורה. והנה הגיע שבתאי למזל סרטן, וזה היה הקטעים עימו. אלה בהחלט לא היו חודשים סטנדרטיים, היו קשים אך גם מופלאים, והבה ואעשה כאן רשימה ותביני: מה שבתאי עשה לי קשה: ------------------- 1. ידיד טוב שלי ושל כולנו חלה בסרטן, ובדיוק ב-4 החודשים האחרונים עבר טיפולים ולפני שבוע עבר ניתוח קשה מאוד, בעצם 3 ניתוחים, והוא טלה וזה בהחלט משפיע והשפיע עלי קשות מאוד!!! 2. החל מחודש נובמבר היתה לי ממש הפסקה בעבודה מבחינת יכולת לפתוח קורסים, וזה מאוד מאוד הלחיץ אותי. חשבתי "שאלוהים עזב אותי". כי אני חיה כבר 20 שנה על צירופי המקרים האלה, מבלי לדעת מה ילד יום... בקיצור, פעם ראשונה בחיים, התחלתי לחטוף מן התקפי חרדה כאלה, והרגשתי מה שהרבה אנשים מרגישים!! פתאום התכווצו לי כל המעיים, והיה לי לחץ בחזה וקושי לנשום! מישיה באה ונתנה לי תמציות פרחי באך וזה עזר. מצד שני שבתאי הרי עושה הכל ברצינות!!!! כל הזמן קיטרתי על כך שאני רוצה אנשים ממש רציניים לפתוח קורס אסטרולוגיה! והנה בחיפה שכוחת האל, באו אנשים והתחילו לרוץ אחרי ופחתי קורס עם 6 אנשים, ולא יאומן 3 מהם הם גברים!!!! מוחות טובים, משקיעים לומדים ואני ממש מתמוגגת! ובתל-אביב בכל זאת נפתח קורס טארוט עם 10 אנשים, והם גם ממש מקסימים, כי אין דבר שאני אוהבת יותר מאשר ללמד!!! 3. אחד שמשך שנים זינב ממני 100 אלף שקל, ורשם הערת אזהרה בטאבו על שמי על שליש דירה שמגיע לו. זה תהחיל להתדיין בבית המשפט. שימי לב. סרטן ובית 4 זה ענייני מגורים, והנה ענייני בית! הוא עמד בבית המשפט קבל עם ועדה וצעק שלא שילמתי לו כלום! ועכשיו איך ששבתאי יצא מרטרו, הדיון בנינו התחדש, כי פתאום הצליחו למכור את הדירה, ותצטרך להיות הכרעה משפטית מה יעשו עם החלק שלי ושלו! ופה אני יושבת ומתפכחת לאט לאט ואני רואה שלא רק שהוא לא מצטער אלא הוא עוד תוקף אותי!!! וזה מאוד קשה לצאת מן הנאיביות הזו!!! 4. לא מצליחה להשכיר דירה מאוד חמודה שיש לי בהדר בחיפה, גבוהה אוורירית, וזה אחרי שהיו שם רוסים, ברחו, לא שילמו כספים, ונצחתי במפשט ואי אפשר לתפוס אותם!!! 5. האתר שלי נעלם!!! רימו אותי, השם ORYADA שכולם הכירו וכולם מאוד אהבו שבק!!! להפתעי הרבה ההוא שהיה צריך לרשום שנה שעברה את השם עלי, רשם על שמו, ואחרי שנה הוא נעלם, כי הוא מכר אתרים ב-2 דולר לחודש, עשה קופה ונעלם!!! שנה היה נהדר! וכל השמות בתוך המאמרים זה עם ORYADA. לשנות את זה זה עבודת פרך!!! צילצלתי עד ארה"ב ובכיתי להם, והם אמרו שאין להם מה לעשות 90 יום עלי לחכות עד אשר השם יתפנה! ויש עוד חודש ימים לפחות לחכות! אתר זה גם כמו "בית". 6. פתאום נורא כבד לי! ירד בחיפה גשם חודשיים רצוף! פתאום אני משותקת, צריכה לעסוק בתכנון לוח ההצראות של השנה הקרובה, כי הכל בתל-אביב נגמר כבר בינואר 2004 ואני לא מסוגלת לעשות כלום! מן שיתוק כזה שרק עכשיו אני מתחילה לצאת ממנו! מה שבתאי עשה לי טוב: ------------------- 1. נתן לי מאוד להתעמק ברגשות שלי. פתאום התחילו לבוא אלי יותר אנשים ליעוץ אישי ובהחלט שטחו לפני בעיקר בעיות שברגש. זה היבא אותי ללמוד המון מכך. 2. למדתי להבין, שמה שלא יהיה אני בכל זאת "לא לבד", כי עם כל הפחדים התחילו פתאום להעריך אותי בצורה אמיתית, הוזמנתי לחוגי בית, לבמסיבות רווקות, וחוויה הכי מעניינת היתה הקשר עם ארגון אלמנות צה"ל... זה היה מעניין.... 3. בעיקר למדתי והעמקתי המון מבחינה רגשית, וכתתבי את אחד מהמאמרים היפים ביותר שלי בשנה האחרונה, על אהבה, גורל ומזל. המאמר הזה הוא ממש פנינה מבחינתי ומלאכת מחשבת! http://www.helix-network.net/oryada/love.htm אז זהו זה לינצ'י, וזהו זה אנשי הפורום האם הבנתם? אבל דבר אחד אני כן יכולה להגיד לך לינצ'י ולכם: האם הייתי בוחרת לוותר על התקופה הזאת? בשום אופן לא! זה היה כל כך מתרתק, מעניין, וזהו זה, שבתאי עכישו ימשיך במזל סרטן עוד שנה וחצי! הרטרו הבא שלו יהיה רק בעוד שנה, וזה יהיה פחות קשה. ולינצ'י, האם תרצי לשמוע מה יש לי להציע על אסטרולוגיה? האם את לומדת לבד, או שאת באיזה שהוא קורס? כי אני פסח פותחת בשעה טובה את הקורס בתל-אביב, אולי יעניין אותך מודלים מתקדמים. באהבת שבתאי לכולכם גילה הסרטניה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

תודה, גילה!

הצעתך ללמוד בקורס שלך - כבוד גדול בשבילי! אני אקח את זה בחשבון בעתיד, אך כרגע אני לומדת באוניברסיטה במגמה לפסיכולוגיה. בנוסף לומדת אסטרולוגיה בקורס של אימא שלי שהיא אסטרולוגית מנוסה מאוד ומוצלחת. אני מבינה שבשלב מסוים אצתרך לחפש מורה אחרת על מנת לקבל עוד נקודת ראיה על אסטרולוגיה "אסכולה שונה". בתודה רבה, linchy

בשעה טובה, בשעה טובה- שבתאי יצא מרטרו!!!!

שלום חברה אז אתמול 6.3.04 בשבת זה קרה!!! שבתאי יצא מרטרו שלו ומה זה סבלנו ב-4 החודשים האחרונים!!! מי שלא סבל שיקום ויגיד! עוד לא פגשתי אחד שהיה לו טוב ב-4 החודשים האחרונים! גם ראיתי לפי אנשים! הרבה פתאום אושפזו, מחלות במפשחה, כי זה מזל סרטן. הרבה עסק עם רגשות, ניתוקים, אבל גם לחשוב ברצינות! כבדות, מצבי רוח, חוסר יוזמה, חוסר יכולת לעשות כלום.... תוסיפו לזה את החורף הקשה כי אנו הישראלים לא אהובים גשום מדי! אבל סרטן זה מזל מים, אז הוא הכביד עלינו גם בנושא הזה! אז מה אתם מספרים? מה שבתאי עשה לכם? הכי סבלו הסרטניים כמוני. אבל גם גדיים, מאזניים וטלה. תראו את הידיד שלי גדעון, מרצה אצלנו, אשר דווקא ביסום השבתאי ברטרו בשבוע שעבר, במקום לעבור ניתוח אחד היה צריך לעבור 2 ניתוחים! תחשבו אלה שעצמאיים, איך בכלל היתה העבודה, תחשבו שהכל היה תקוע, מדכא כזה, מסובך ביחסים, נראה כמו שאי אפשר להתגבר על כלום, רוצים רק לישון... אז זהו זה יצא יצא מרטרו!!!!! שהחיינו שהגענו לזה!!! תקומו, תעוררו, תתנערו, ובטוח שתרגישו הקלה כבר בימים הקרובים. בברכה גילה הסרטנייה הבוכיה

את בהחלט צודקת!!

אני יכולה להעיד שגם אני עברתי שינויים ותהפוכות ב-4 חודשים האחרונים, החודש האחרון כבר הרגשתי אחרת ובשבועיים האחרונים נראה כי הכל מסתדר! החיים יפים יותר!!!! מישהו יודע באיזה תדירות שבתאי מופיע? תודה - סרטנית חייכנית!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר