אנא הסבירו - קלפי הרבי מילובביץ

האם משהו יודע משהו על הקלפים של הרבי מילובביץ? ורדה

את זה כדאי לשאול

בפורום "יהדות אחרת" בניהולו של הרב אוהד מזרחי, שעומד מאחורי יצירת הקלפים הללו.

אין דבר כזה קלפים של הרבי מלובביץ

שלום חברה אין דבר כזה קלפים. מה שכן יש להם דבר מדהים אשר נקרא איגרות הקודש. זה מכתבים שהרבי כבת משך ימיו. זה בערך 30 כרכים, אין לי מושג כמה. מה שעושים, כותבים פתק, שזה כמו מכתב, ושמים את זה באחד הספרים, ואיפה שהפתק נופל שם מקבלים תשובה. כל פעם שניסיתי את זה, זה הצליח. הנה הסיפור שלי עם אגירות הקודש, כאשר קיבלתי מסר שאני כן אסע לארה"ב ולבסוף נסעתי ב-11 לספטמבר 2001!!!!! http://www.oryada.com/on-hoomor1.htm כמו כן אני מצרפת לינק המספר את סיפורי, של כיצד נסעתי ב-11 לספטמבר ולא הגעתי.

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

נכון, אני התבלבלתי עם קלפים אחרים

שהם קלפים עפ"י משלים של הרבי נחמן מברסלב - "קלפי מעשיות ברסלב" של הרב אוהד מזרחי. עמכם הסליחה.

גילה תודה! -מה זה "תניא"

אני מובטלת כ-שנה ובעלי במצוקה כלכלית קשה גם כן - בקיצור על הפנים בעלי שאל רב - הרב פתח בספר אגרות הקודש - הרב מצא כי בעלי צריך ללמוד פעם בשבוע ב- תניא מה זה הצילו!

התניא זה התנ"ך של חסידות חב"ד

שלום ורדה שוב את נבהלת ומפחדת מחזרות בתשובה? תראי, השושלת של חב"ד היא 7 דורות, וזה התחיל מהרבי הראשון, אשר חיבר את ספר התניא. זה לקט של כל מיני פרקים על האדם, מידותיו, חלקיו כמו נפש, נשמה, רוח וכו', ואיך הוא הופך עצמו לכלי, למרכבה לבורא. אני יודעת שהספר די מסובך, אבל יש פירושים מודרניים טובים. אפילו לי יש את הספר הזה, ויש את זה להרבה. לדתעי עדין שטיננזלץ, אם אני לא טועה, פירש את ספר התניא וזה בהחלט כדאי לקרוא. הבעיה שם שהם מדברים על עבודה רוחנית, איך היא נעשית, איך האור נכנס בגוף, כי אנו מרכבה לאור וכו' וכו'... ולבסוף הכל מסתיים בשמירת מצוות כפי שאת יודעת שזה הולך... אני בכל אופן שחסידות חב"ד היא מאוד חיובית בהחלט לא כל כך פנטית ויש להם שיעורים טובים, וזה בהחלט כדאי ללמוד אצלם שיעורים. רק לא להיסחף!!! חוץ מהז אשמח לפגוש בך ובבעלך, אולי בסוף שבוע הבא, כי אני בתל-אביב בסוף שבוע זה... מה דעתך, תחשבי, אולי תתקשרי אלי שבוע הבא, או שלחי לי אימייל. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

התניא הוא ספר יסוד להבנת תורת הקבלה והחסידות

בס"ד התניא הוא ספר יסוד שנכתב על ידי האדמור הזקן מיסד חסידות לובביץ', הספר מתחלק עלפי ימי השנה העברית ויש קטע שלומדים בכל יום בשנה. לימוד הקטע הזה עוזר מאוד מבחינה רוחנית ונחשב להשלמה רוחנית חשובה לכל יהודי. בכלל על פי הוראת הרבי מלך המשיח צריך כל יהודי ללמוד כל יום את ספר החת"ת שהוא ראשי תיבות: חומש, תהילים ותניא. דהינו ללמוד בכל יום את קטע החומש היומי, התהילים היומי והתנאי היומי. לגבי איגרות הקודש ניתן גם לכתוב מכתב לרבי מלך המשיח דרך הרשת ולקבל תשובה ישירה או ברכה מהרבי דרך הרשת. אני מפנה אותכם לפורם שלי בקבלה וחסידות שם יש הוראות איך לתפעול בנושא. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

אין דבר כזה קלפים של הרבי מלובביץ

שלום חברה אין דבר כזה קלפים. מה שכן יש להם דבר מדהים אשר נקרא איגרות הקודש. זה מכתבים שהרבי כבת משך ימיו. זה בערך 30 כרכים, אין לי מושג כמה. מה שעושים, כותבים פתק, שזה כמו מכתב, ושמים את זה באחד הספרים, ואיפה שהפתק נופל שם מקבלים תשובה. כל פעם שניסיתי את זה, זה הצליח. הנה הסיפור שלי עם אגירות הקודש, כאשר קיבלתי מסר שאני כן אסע לארה"ב ולבסוף נסעתי ב-11 לספטמבר 2001!!!!! http://www.oryada.com/on-hoomor1.htm כמו כן אני מצרפת לינק המספר את סיפורי, של כיצד נסעתי ב-11 לספטמבר ולא הגעתי.

שאלה- איך מגיעים לספרים האלה כדי לשים את הפתק? איפה הם נמצאים?

קשר לחיפוש/חב"ד

אתה יכול לנסות בבית חב"ד הקרוב לביתך ביישוב שאתה מתגורר בו, או להיכנס לאתר האינטרנט של אריאל עדן, שם יש הוראות מפורשות כיצד לעשות את זה און-ליין באתר של בית חב"ד. בכל מקרה תצטרך מישהו שיפרש לך את התשובה; אריאל עדן יכול לעשות זאת אם תציג לו את השאלה באתר שלו - כדאי שתיכנס לשם ותעיין בשאלות והתשובות בפורום החסידות והקבלה שלו ותתרשם מהתשובות שהוא נותן לפונים, אם זה בכלל נראה לך. מתוך נסיון עם הנושא, כדאי שתיקח את התשובות בפרופורציות הנכונות, כי פרשנות זה עניין די סובייקטיבי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר