סוכות אתה רושם לא הייתי מתווכח עם "תרופה" שעוזרת, אפילו אילו ידעתי שאינה אלא פלסבו.

זאת אומרת שהאמונה לצורך העניין בבורא עולם עוזרת ואינך מתווכח עם כך אך נוח לך להאמין שזה פלסבו.

לא היה מסקרן אותך לחקור האם זה פלסבו או שבורא עולם באמת עזר לאביך כדי להוכיח זאת מדעית.

הרי כאחד שאינו מאמין במיסטיקה אלא רק במדע אם היית יכול להבין מדעית כול תחום שהוא במיסטיקה היית הופך אותו למדעי והוא כבר לא היה מיסטי יותר.

השאלה ששאלתי אותך מטרתה הייתה להבין מה הסיבה שאתה שואל את השאלות,האם כדי להבין ולהשתמש בידע למחקר או לחילופין כדי להמחיש שהכול שטויות ורק מה שהוכח מדעית נחשב .

יש לי את התחושה שכרגע למרות מה שאתה כותב ואומר בתוך תוכך אתה עדיין מחפש תשובות והרי במידה והמיסטיקה לא הייתה קיימת ולא היו מיסטיקנים אז סביר להניח שהיית יוצא נגד משהו אחר כי זה מי שאתה .

ישנם אנשים שהתהילה שלהם מתקיימת כאשר יש משהו שהם יכולים לצאת נגדו ראה דוגמא את חצרוני 

אני יכול לספר לך שסבי ז"ל היה מקובל מאוד ידוע באלג'יר ומאחר ואני ונקראתי על שמו הוריי רשמו אותי לבית ספר דתי.

מילדות היו לי קונפליקטים מאוד גדולים המון שאלות מאחר ואני מאוד נמשך למדע אך גם קיבלתי מתנה מבורא עולם לחוש אנרגטית הרבה מאוד דברים כמו האם אדם מסוים אומר אמת או שקר והאם משהו רע הולך לקרות וזה סיבך אותי מאוד בילדות .

אך הקונפליקטים הללו גרמו לי לעזוב את הדת ולעבור לבית ספר חילוני אך עדיין למדתי קבלה מגיל מאוד צעיר למרות כול ההזהרות וניסיתי להבין מה זאת המתנה הזאת שקיבלתי והמשכתי ללמוד ולחקור הרבה מאוד תחומים רוחניים אך גם תחומים לוגיים מדעיים

ומצאתי שיש קשר בין הדברים בחיי הבוגרים עבדתי בחברות המחשבים המובילות במשק ואף הקמתי פרויקטים טכנולוגיים מורכבים

אך עדיין טיפלתי באנשים ועזרתי להם בקשת רחבה של בעיות למעשה הלמידה והמחקר קיימים בי עד היום אך אני לומד וחוקר את התחום המיסטי בידיעה שמה שיוכח מדעית כבר לא יהיה יותר מיסטי אך עדיין לצערי אין לי הרבה תשובות אלא רק מה עובד ומה לא ושיטות שאני למדתי על סמך ניסוי ותהייה הרבה דברים שאני מבצע אני שם את השכל בצד וזה לא מעניין אותי אם זה מיסטי או מדע המטרה הסופית היא האם אני עוזר או לא וזה מה שחשוב 

לסיכום אתה יכול להגדיר את הדברים איך שאתה רוצה פלסבו מיסטי שטויות הכול טוב חחח העיקר עוזר או לא.

אין לי ספק שגם עם כול הידע המדעי אנחנו משתמשים בהמון מכשור טכנולוגי ולא הכול אנחנו מבינים איך זה מתרחש העיקר האם זה משרת אותנו או לא.

מקווה שעניתי לך בצורה עניינית ורחבה והאמת שגם התעייפתי כי כתבתי לך את כול זה פעמיים פעם ראשונה כתבתי וזה נעלם זאת הפעם השניה שאני כותב

שבת שלום הרבה אושר אור ואהבה

דוד

פעם רציתי לשחק שש בש עם השכן

ואז אשתו אמרה לו - לא כדאי לך לשחק איתה שש-בש

כי אם היא תנצח אותך - אז זאת בושה להפסיד אצל מקצוען כמוך

ואם אתה תנצח אותה - אז זאת לא חוכמה כי יהיה לה יותר מזל משכל שהרי היא לא יודעת לשח כמוך אז מה החוכמה  לנצח אשה

כך שבכל מצב אתה תפסיד

אז הבנת את המסר דוד?

מה שלא תגיד - ולא משנה אם אתה צודק או לא

תמיד תפסיד 

אז שתהיה שבת שלום

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

ibp1, רמיזתך אינה ברורה לי. שתף נא אותי בידע שלך.

לחלק מאורחי הפורום ....יש משהו משותף עם ירושלים וכמעט עם הקב"ה ....

ודי לחכימא ברמיזא ...אה .

מעבר לקשת איזון גוף נפש, כתבת "זאת אומרת שהאמונה לצורך העניין בבורא עולם עוזרת ואינך מתווכח עם כך אך נוח לך להאמין שזה פלסבו" (18.11.16 | 14:33).

זו אינה המסקנה המתבקשת מדברי. לא קבעתי כי האמונה באלוהיך עוזרת.

הרי כתבתי "לא הייתי מתווכח עם "תרופה" שעוזרת, אפילו אילו ידעתי שאינה אלא פלסבו". במקרה דנן, ההקלה עשויה היתה לנבוע מעצם שימת הלב האישית שמקבל המטופל מן ההילר, בניגוד לניכור הנושב על פי רוב מרופאים של ממש הנאלצים להקדיש לכל מטופל לא יותר מחמש דקות, וגם בחמש הדקות הללו המטופל רואה כי מקשיבים לו בפיזור נפש, שכן הרופא כבר גיבש מסקנות משלו, ועסוק בתרשומת. "דאגה בלב איש - ישיחנה" (משלי יב כה) אינה אמרה ריקה.

כתבת "יש לי את התחושה שכרגע למרות מה שאתה כותב ואומר בתוך תוכך אתה עדיין מחפש תשובות".

כן, כולם יודעים אודותי הכל, טוב ממני. אתה כבר יודע כי אני מחפש תשובות. אריאל יודע כי אני "מנסה נואשת להצמד לדרך שלי, כי אחרת אשאר בלא בסיס כל שהוא לעמוד עליו, ומזה אני מפחד פחד מוות" (16.11.16 | 20:31).

לא מניה ולא מקצתיה. אני אכן מחפש תשובות לתעלומות הטבע, אך אינני חפץ ב"הסברים" שאינם בני-בחינה.

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

מעבר לקשת איזון גוף נפש, כתבת "זאת אומרת שהאמונה לצורך העניין בבורא עולם עוזרת ואינך מתווכח עם כך אך נוח לך להאמין שזה פלסבו" (18.11.16 | 14:33).

זו אינה המסקנה המתבקשת מדברי. לא קבעתי כי האמונה באלוהיך עוזרת.

הרי כתבתי "לא הייתי מתווכח עם "תרופה" שעוזרת, אפילו אילו ידעתי שאינה אלא פלסבו". במקרה דנן, ההקלה עשויה היתה לנבוע מעצם שימת הלב האישית שמקבל המטופל מן ההילר, בניגוד לניכור הנושב על פי רוב מרופאים של ממש הנאלצים להקדיש לכל מטופל לא יותר מחמש דקות, וגם בחמש הדקות הללו המטופל רואה כי מקשיבים לו בפיזור נפש, שכן הרופא כבר גיבש מסקנות משלו, ועסוק בתרשומת. "דאגה בלב איש - ישיחנה" (משלי יב כה) אינה אמרה ריקה.

כתבת "יש לי את התחושה שכרגע למרות מה שאתה כותב ואומר בתוך תוכך אתה עדיין מחפש תשובות".

כן, כולם יודעים אודותי הכל, טוב ממני. אתה כבר יודע כי אני מחפש תשובות. אריאל יודע כי אני "מנסה נואשת להצמד לדרך שלי, כי אחרת אשאר בלא בסיס כל שהוא לעמוד עליו, ומזה אני מפחד פחד מוות" (16.11.16 | 20:31).

לא מניה ולא מקצתיה. אני אכן מחפש תשובות לתעלומות הטבע, אך אינני חפץ ב"הסברים" שאינם בני-בחינה.

פעם חכם סיני - שאפשר לקרוא לו מלי אמר

שהעולם מתחלק ל- סוגי אנשים

כאלה שהם עיוורים - והם לא רואים

כאלה שהם עיוורים - ובכל זאת הם רואים

וכאלה שהם רואים - ובכל זאת עיוורים.

שיהיה שבוע טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

שבוע טוב

בהמשך לשאלתו של סוכות אציין שהדיון עימך הוא דו שיח חרשים .

מזכיר לי שיחה עם ילדתי כאשר היא מבקשת סוכריה לאחר שאכלה המון ממתקים אני מסביר לה למה הסוכר מזיק לשיניים ולמה רצוי לאכול במידה ולאחר הסבר מפורט היא עונה לי אבא אתה צודק בעיקרון אבל אפשר לקבל סוכריה ואציין שהיא בת 4.

לאחר שאני עונה טורח ומפרט לשאלך אתה בוחר רק מה שאתה מדיף להתייחס ולכול הייתר אתה לא מתייחס וחבל.

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

מלי שבוע טוב

ההומור שלך חד מאוד

ואוסיף ואומר שזה מזכיר לי את הבדיחה על אדם שנכנס לבניין כדי לרכוש דבר מה ובכול קומה אמרו לו שזה נמצא בקומה מעל לאחר שעלה לכול הקומות הוא ירד במעלית לקומה התחתונה ושם עמד פקיד שפתח לו את הדלת החוצה כאשר הוא התעצבן שסתם בזבז זמן אמר לו הפקיד נכון שלא מצאת את המוצר אבל איך השרות

שבוע טוב

בהמשך לשאלתו של סוכות אציין שהדיון עימך הוא דו שיח חרשים .

מזכיר לי שיחה עם ילדתי כאשר היא מבקשת סוכריה לאחר שאכלה המון ממתקים אני מסביר לה למה הסוכר מזיק לשיניים ולמה רצוי לאכול במידה ולאחר הסבר מפורט היא עונה לי אבא אתה צודק בעיקרון אבל אפשר לקבל סוכריה ואציין שהיא בת 4.

לאחר שאני עונה טורח ומפרט לשאלך אתה בוחר רק מה שאתה מדיף להתייחס ולכול הייתר אתה לא מתייחס וחבל.

דוד 

שבוע טוב

הסוכריה - מזכיר לי את המקרה עם הנכדים שלי..(יש לי 4 -כרגע) והבכור בן 9 והקטן והשלישי בן 5..

אז השלישי תמיד לוקח את הצעצועים ומה ששיך לבכור - הוא החליט שזה שלו...ואחרי שהגדול מחזיר לו את דבריו, כמובן שהלישי בוכה.

ואז הגדול אומר לי להוריו נמאס לי שתמד צריך להתחשב בו כי הוא קטן יותר, אז ניסיתי להסביר לגדול שעצם העובדה שהוא יותר גדול הוא מבין יותר יותר, יודע יותר,חכם יותר - מאחיו בן ה-5 , והוא לא היה מוכן לקבל את ההסבר הזה.

אז אמרתי לו חכה ותבין למה אני מתכוונת

ואז שאלתי את השלישי בן ה-5 מה אתה רוצה יותר סוכריה על מקל או שיק בנקאי של מיליארד דולר.

ברור שהוא ענה לי שהוא רוצה את הסוכריה.

אז הגדול אמר לי בשקט איזה פראייר הוא במיליארד דולר הייתי קונה את בית החרושת של הסוכריות והיה נשאר לי עודף, עכשיו אני מבין למה את מתכוונת באומרך שבגלל שהוא קטן אז הוא פחות חכם.

אבל הפואנטה של הסוכריה - לא באה ללמד את נכדי מי יותר חכם

אלא הפואנטה אומרת - שמי שלא מבין (כמו ילד בן 5) מעדיף סוכריה ממילארד דולר. כי מה שמעניין אותו זה כרגע ועכשיו - ולא העתיד

מה שחשוב לו איך להנות מהרגע ולא מעניין אותו בכלל מה יקרה בעתיד.

ומי שהצליח להבין את כוונתי - אז הוא יבין למה אני מתכוונת -

במיוחד אם מדובר בחיי העולם הזה ואו בעולם הבא

שיהיה שבוע טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

מלי שבוע טוב

ההומור שלך חד מאוד

ואוסיף ואומר שזה מזכיר לי את הבדיחה על אדם שנכנס לבניין כדי לרכוש דבר מה ובכול קומה אמרו לו שזה נמצא בקומה מעל לאחר שעלה לכול הקומות הוא ירד במעלית לקומה התחתונה ושם עמד פקיד שפתח לו את הדלת החוצה כאשר הוא התעצבן שסתם בזבז זמן אמר לו הפקיד נכון שלא מצאת את המוצר אבל איך השרות

דוד

מן הסתם למזלנו יש בדיחות בשפע

והיה אחד שהתחיל לקרוא פרקי אבות

ואז הוא רצה ליישם את המשפט "וקנה לך שם טוב"

והוא חיפש לקנות לו "שם טוב" וחיפש ב-144.

וגם פה אני מקווה שהבנתם את הפואנטה

שיהיה שבוע טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

חחח יפה מלי בבדיחות אי אפשר להתחרות בך

עבור לעמוד