היכונו להגעת הקמע של הרב המקובל זצ"ל מרדכי שרעבי לחיפה ! בזכות משה יד הפלא!

הקמע ידוע כבעל כוחות חזקים ובניסים למי שעונד ומברך עליו. משה יד הפלא אסטרולוג נומורולוג וקורא בכף יד , אחד האנשים ההגונים והמקסימים שהכרתי בחיי , יביא את הקמע לחיפה ותקשיבו טוב! ללא תמורה כספית כלל בחינם! הייתם מאמינם שישנם מיסטיקנים שעושים זאת שלא למטרת רווח!. כמו כן משה יד הפלא ידוע בכל הארץ ומפיע ברדיו חיפה , ורדיו אילת, במשך שנים רבות, אדם מקסים ישר הגון שלאחר ייעוץ אצלו יפתח לכם נתיבים רבים ושינויי חיים, כל המעוניין ביצירת קשר עימו יפה אליי לאיימייל. המון אור ואהבה.

וממה הוא חי?

המקובל.... סי מיי פוינט? רום

קמיע של הרב המקובל מרדכי שרעבי זצוק"ל

ל- Mariq שלום! קראתי את הודעתך על הקמע של הרב המקובל מרדכי שרעבי זצוק"ל ורציתי לדעת יותר פרטים למשל, היכן אפשר לראות את הקמע ומתי, ואם אפשר להפנות אותי למשה יד הפלא. בתודה מראש, אביב

וממה הוא חי?

המקובל.... סי מיי פוינט? רום

הקב"ה דואג לפרנסת כל בני האדם ובמיוחד לאולו המנסים לעזור לאחרים

בס"ד לקב"ה יש אין סוף דרכים וצינורות לתת לאדם את הפרנסה המגיע לו. רק צריך לדבוק בקב"ה ולהאמין בו ולעשות את מה שנועדתה לעשות בגליגול הנוכחי וכל השאר יעשה כבר הקב"ה. אז בימקום להטיל ספיקות עדיף להשתמש במה שהקב"ה נותן לך ולא לחשוב איך הוא דואג לפרנסת אחרים. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

איפה נמצא הקמע. איך משיגים אותו ???

איך זה מצאה דפנה דיון לא פעיל זה למעלה מ- 13 שנים, והחליטה להחיותו?

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

1. הקמיע שנוצר עובר תהליך של יעוד ,כלומר הוא מיועד לסייע לאדם ספציפי אחד ואינו בנוי לסייע לאחרים .

2. קמיעי המתכת המיוצרים ע"י שטנץ ביצור המוני נחשבים ביהדות פחות מקליפת השום! .

3. ואני לתומי גילה חשבתי שפרסומות שכאלה אסורים בפורום !!!

איך זה מצאה דפנה דיון לא פעיל זה למעלה מ- 13 שנים, והחליטה להחיותו?

יש לי תחושה מוזרה "סוכות" שאת התשובה לשאלתך אתה כבר יודע ...

ibp1, רמיזתך אינה ברורה לי. שתף נא אותי בידע שלך.

סוכות היקר ברשותך מאחר וקראתי את הפרסומים שלך

אני מבין שאתה אדם שהרדיפה אחר החשיבה המדעית והנסיון להבין את הכול בעזרת העובדות הוא הדבר שמניע אותך לסתור את כול תחום המיסטיקה.

ובעזרת השאלות שאתה שואל אתה למעשה מנסה לא להבין את המיסטיקה אלא להבין מה מוביל את האדם למיסטיקה.

ברשותך רציתי לשאול אותך שאלה ואשמח אם תשיב לי עליה.

ואחדד את השאלה ובכוונה אקצין ואשאל את השאלה כאילו האדם הוא בן משפחה שלך כדי לערב רגש בהיגיון ולהבין עד לאן אתה מוכן ללכת אחר האמת שלך.

והשאלה היא זאת נניח שאביך מאמין באלוהים והאמונה הזאת הצילה אותו מדיכאון קשה שהוא היה שרוי בו בשנה האחרונה בוא נחדד יותר ונאמר שאביך לא יצא מהבית שנה בקושי קם מהמיטה והיה במצב גרוע מאוד ולפתע בעקבות אמונה שהתפתחה בו בבורא עולם יצא מהדיכאון וחזר למסלול החיים האם היית בא אליו ומנסה להפריך את האמונה שלו בעובדות מדעיות?

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

סוכות היקר ברשותך מאחר וקראתי את הפרסומים שלך

אני מבין שאתה אדם שהרדיפה אחר החשיבה המדעית והנסיון להבין את הכול בעזרת העובדות הוא הדבר שמניע אותך לסתור את כול תחום המיסטיקה.

ובעזרת השאלות שאתה שואל אתה למעשה מנסה לא להבין את המיסטיקה אלא להבין מה מוביל את האדם למיסטיקה.

ברשותך רציתי לשאול אותך שאלה ואשמח אם תשיב לי עליה.

ואחדד את השאלה ובכוונה אקצין ואשאל את השאלה כאילו האדם הוא בן משפחה שלך כדי לערב רגש בהיגיון ולהבין עד לאן אתה מוכן ללכת אחר האמת שלך.

והשאלה היא זאת נניח שאביך מאמין באלוהים והאמונה הזאת הצילה אותו מדיכאון קשה שהוא היה שרוי בו בשנה האחרונה בוא נחדד יותר ונאמר שאביך לא יצא מהבית שנה בקושי קם מהמיטה והיה במצב גרוע מאוד ולפתע בעקבות אמונה שהתפתחה בו בבורא עולם יצא מהדיכאון וחזר למסלול החיים האם היית בא אליו ומנסה להפריך את האמונה שלו בעובדות מדעיות?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דוד אני מתה מצחוק

אתה מצפה לתשובה על השאלה שלך?????????

חחחחחחחחחחחח

נראה לי שאראה שיער צומח קודם בכף ידי מאשר שתקבל תשובה.

ואם כבר תקבל תשובה - היא תהיה מתחכמת ומתוחכמת

דודי - אני לא הייתי בונה על תשובה

כי גם אם הוא יודע שיש צדק במשהו שנקרא  אמונה - ברגע שהוא יודה בזה - הלכו כל התיאוריות שלו.

חחחחחחחחחחח

שבת שלום

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

מעבר לקשת איזון גוף נפש, כתבת "נאמר שאביך לא יצא מהבית שנה בקושי קם מהמיטה והיה במצב גרוע מאוד ולפתע בעקבות אמונה שהתפתחה בו בבורא עולם יצא מהדיכאון וחזר למסלול החיים האם היית בא אליו ומנסה להפריך את האמונה שלו בעובדות מדעיות?".

לא הייתי מתווכח עם "תרופה" שעוזרת, אפילו אילו ידעתי שאינה אלא פלסבו.

השאלה היא האם אתה מרפא באמצעות פלסבו, או שבאמת יש לך כוחות פאראנורמליים.

סוכות אתה רושם לא הייתי מתווכח עם "תרופה" שעוזרת, אפילו אילו ידעתי שאינה אלא פלסבו.

זאת אומרת שהאמונה לצורך העניין בבורא עולם עוזרת ואינך מתווכח עם כך אך נוח לך להאמין שזה פלסבו.

לא היה מסקרן אותך לחקור האם זה פלסבו או שבורא עולם באמת עזר לאביך כדי להוכיח זאת מדעית.

הרי כאחד שאינו מאמין במיסטיקה אלא רק במדע אם היית יכול להבין מדעית כול תחום שהוא במיסטיקה היית הופך אותו למדעי והוא כבר לא היה מיסטי יותר.

השאלה ששאלתי אותך מטרתה הייתה להבין מה הסיבה שאתה שואל את השאלות,האם כדי להבין ולהשתמש בידע למחקר או לחילופין כדי להמחיש שהכול שטויות ורק מה שהוכח מדעית נחשב .

יש לי את התחושה שכרגע למרות מה שאתה כותב ואומר בתוך תוכך אתה עדיין מחפש תשובות והרי במידה והמיסטיקה לא הייתה קיימת ולא היו מיסטיקנים אז סביר להניח שהיית יוצא נגד משהו אחר כי זה מי שאתה .

ישנם אנשים שהתהילה שלהם מתקיימת כאשר יש משהו שהם יכולים לצאת נגדו ראה דוגמא את חצרוני 

אני יכול לספר לך שסבי ז"ל היה מקובל מאוד ידוע באלג'יר ומאחר ואני ונקראתי על שמו הוריי רשמו אותי לבית ספר דתי.

מילדות היו לי קונפליקטים מאוד גדולים המון שאלות מאחר ואני מאוד נמשך למדע אך גם קיבלתי מתנה מבורא עולם לחוש אנרגטית הרבה מאוד דברים כמו האם אדם מסוים אומר אמת או שקר והאם משהו רע הולך לקרות וזה סיבך אותי מאוד בילדות .

אך הקונפליקטים הללו גרמו לי לעזוב את הדת ולעבור לבית ספר חילוני אך עדיין למדתי קבלה מגיל מאוד צעיר למרות כול ההזהרות וניסיתי להבין מה זאת המתנה הזאת שקיבלתי והמשכתי ללמוד ולחקור הרבה מאוד תחומים רוחניים אך גם תחומים לוגיים מדעיים

ומצאתי שיש קשר בין הדברים בחיי הבוגרים עבדתי בחברות המחשבים המובילות במשק ואף הקמתי פרויקטים טכנולוגיים מורכבים

אך עדיין טיפלתי באנשים ועזרתי להם בקשת רחבה של בעיות למעשה הלמידה והמחקר קיימים בי עד היום אך אני לומד וחוקר את התחום המיסטי בידיעה שמה שיוכח מדעית כבר לא יהיה יותר מיסטי אך עדיין לצערי אין לי הרבה תשובות אלא רק מה עובד ומה לא ושיטות שאני למדתי על סמך ניסוי ותהייה הרבה דברים שאני מבצע אני שם את השכל בצד וזה לא מעניין אותי אם זה מיסטי או מדע המטרה הסופית היא האם אני עוזר או לא וזה מה שחשוב 

לסיכום אתה יכול להגדיר את הדברים איך שאתה רוצה פלסבו מיסטי שטויות הכול טוב חחח העיקר עוזר או לא.

אין לי ספק שגם עם כול הידע המדעי אנחנו משתמשים בהמון מכשור טכנולוגי ולא הכול אנחנו מבינים איך זה מתרחש העיקר האם זה משרת אותנו או לא.

מקווה שעניתי לך בצורה עניינית ורחבה והאמת שגם התעייפתי כי כתבתי לך את כול זה פעמיים פעם ראשונה כתבתי וזה נעלם זאת הפעם השניה שאני כותב

שבת שלום הרבה אושר אור ואהבה

מלי היקרה 

צפיתי בהרצאותיו של הרב יוסף בן פורת ונהנתי מאוד להקשיב לו הוא בהחלט מעשיר ומחכים אז תודה רבה לך

מאחל לך שבת שלום אושר אור ושלווה

סוכות אתה רושם לא הייתי מתווכח עם "תרופה" שעוזרת, אפילו אילו ידעתי שאינה אלא פלסבו.

זאת אומרת שהאמונה לצורך העניין בבורא עולם עוזרת ואינך מתווכח עם כך אך נוח לך להאמין שזה פלסבו.

לא היה מסקרן אותך לחקור האם זה פלסבו או שבורא עולם באמת עזר לאביך כדי להוכיח זאת מדעית.

הרי כאחד שאינו מאמין במיסטיקה אלא רק במדע אם היית יכול להבין מדעית כול תחום שהוא במיסטיקה היית הופך אותו למדעי והוא כבר לא היה מיסטי יותר.

השאלה ששאלתי אותך מטרתה הייתה להבין מה הסיבה שאתה שואל את השאלות,האם כדי להבין ולהשתמש בידע למחקר או לחילופין כדי להמחיש שהכול שטויות ורק מה שהוכח מדעית נחשב .

יש לי את התחושה שכרגע למרות מה שאתה כותב ואומר בתוך תוכך אתה עדיין מחפש תשובות והרי במידה והמיסטיקה לא הייתה קיימת ולא היו מיסטיקנים אז סביר להניח שהיית יוצא נגד משהו אחר כי זה מי שאתה .

ישנם אנשים שהתהילה שלהם מתקיימת כאשר יש משהו שהם יכולים לצאת נגדו ראה דוגמא את חצרוני 

אני יכול לספר לך שסבי ז"ל היה מקובל מאוד ידוע באלג'יר ומאחר ואני ונקראתי על שמו הוריי רשמו אותי לבית ספר דתי.

מילדות היו לי קונפליקטים מאוד גדולים המון שאלות מאחר ואני מאוד נמשך למדע אך גם קיבלתי מתנה מבורא עולם לחוש אנרגטית הרבה מאוד דברים כמו האם אדם מסוים אומר אמת או שקר והאם משהו רע הולך לקרות וזה סיבך אותי מאוד בילדות .

אך הקונפליקטים הללו גרמו לי לעזוב את הדת ולעבור לבית ספר חילוני אך עדיין למדתי קבלה מגיל מאוד צעיר למרות כול ההזהרות וניסיתי להבין מה זאת המתנה הזאת שקיבלתי והמשכתי ללמוד ולחקור הרבה מאוד תחומים רוחניים אך גם תחומים לוגיים מדעיים

ומצאתי שיש קשר בין הדברים בחיי הבוגרים עבדתי בחברות המחשבים המובילות במשק ואף הקמתי פרויקטים טכנולוגיים מורכבים

אך עדיין טיפלתי באנשים ועזרתי להם בקשת רחבה של בעיות למעשה הלמידה והמחקר קיימים בי עד היום אך אני לומד וחוקר את התחום המיסטי בידיעה שמה שיוכח מדעית כבר לא יהיה יותר מיסטי אך עדיין לצערי אין לי הרבה תשובות אלא רק מה עובד ומה לא ושיטות שאני למדתי על סמך ניסוי ותהייה הרבה דברים שאני מבצע אני שם את השכל בצד וזה לא מעניין אותי אם זה מיסטי או מדע המטרה הסופית היא האם אני עוזר או לא וזה מה שחשוב 

לסיכום אתה יכול להגדיר את הדברים איך שאתה רוצה פלסבו מיסטי שטויות הכול טוב חחח העיקר עוזר או לא.

אין לי ספק שגם עם כול הידע המדעי אנחנו משתמשים בהמון מכשור טכנולוגי ולא הכול אנחנו מבינים איך זה מתרחש העיקר האם זה משרת אותנו או לא.

מקווה שעניתי לך בצורה עניינית ורחבה והאמת שגם התעייפתי כי כתבתי לך את כול זה פעמיים פעם ראשונה כתבתי וזה נעלם זאת הפעם השניה שאני כותב

שבת שלום הרבה אושר אור ואהבה

דוד

פעם רציתי לשחק שש בש עם השכן

ואז אשתו אמרה לו - לא כדאי לך לשחק איתה שש-בש

כי אם היא תנצח אותך - אז זאת בושה להפסיד אצל מקצוען כמוך

ואם אתה תנצח אותה - אז זאת לא חוכמה כי יהיה לה יותר מזל משכל שהרי היא לא יודעת לשח כמוך אז מה החוכמה  לנצח אשה

כך שבכל מצב אתה תפסיד

אז הבנת את המסר דוד?

מה שלא תגיד - ולא משנה אם אתה צודק או לא

תמיד תפסיד 

אז שתהיה שבת שלום

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים