הרצח של רבין היה כתבו בתנך.....

מצאתי בוואלה: מפענח הצופן התנ"כי .תוכנה חדשה המאפשרת לייבא כל טקסט - בעברית או אנגלית, ולחפש בו רמזים, בדומה לחיפוש המוכר בטקסט התנ"כי. תוכלו לקבל הסבר מפורט באתר... http://www.biblecodes.com הזמנתי וזה מדהים. הכל כתוב בתנך ובעברית ברורה. רבין ירצח. גם סיפור מגדל התאומים מופיע שם וגם הנסיכה דיאנה - זה פשוט קשה להאמין.

ממש קשה להאמין

במיוחד שכבר יודעים מה מחפשים - למצוא תמיד אפשר. כבר בכמה פקולטות מתמטיות בעולם הפריכו את הרעיון המתמטי שמאחורי הגילויים האלה. אני רק רוצה להוסיף, שאת "הצופן התנ"כי" - "גילו", או ליתר דיוק - פיתחו, נוצרים. הם משתמשים בזה גם כדי להוכיח שישו הוא באמת המשיח (ולא רק עפ"י הברית החדשה). לעיונך.

יש לך טעות קטנה....

את התוכנה פיתח דר' אליהו ריבס יהודי חרדי מהאוניברסיטה העברית בירושלים יחדים עם דורון ויצטום - פרופ לסטטיסטיקה (אם אינני טועה) מכל מקום אין לי ספק כי אלה יהודים כשרים ולא נוצרים. חבל שאתה ננעל ולא מוכן לבדוק נתונים. אני מסכים שאין לנו אפשרות להבין את התופעה באמצעות המדע של היום - אבל זו לא סיבה לסגור תריסים...

מצאתי בוואלה: מפענח הצופן התנ"כי .תוכנה חדשה המאפשרת לייבא כל טקסט - בעברית או אנגלית, ולחפש בו רמזים, בדומה לחיפוש המוכר בטקסט התנ"כי. תוכלו לקבל הסבר מפורט באתר... http://www.biblecodes.com הזמנתי וזה מדהים. הכל כתוב בתנך ובעברית ברורה. רבין ירצח. גם סיפור מגדל התאומים מופיע שם וגם הנסיכה דיאנה - זה פשוט קשה להאמין.

שטויות במיץ עגבניות

יש לך טעות קטנה....

את התוכנה פיתח דר' אליהו ריבס יהודי חרדי מהאוניברסיטה העברית בירושלים יחדים עם דורון ויצטום - פרופ לסטטיסטיקה (אם אינני טועה) מכל מקום אין לי ספק כי אלה יהודים כשרים ולא נוצרים. חבל שאתה ננעל ולא מוכן לבדוק נתונים. אני מסכים שאין לנו אפשרות להבין את התופעה באמצעות המדע של היום - אבל זו לא סיבה לסגור תריסים...

הטעות היא שלך, של דר' ריבס, ופרופסור ויצטום.

ההסתברויות מחושבות עבור צירוף הביטויים הספציפיים שנמצאו ב*דיעבד*, קרי לאחר שמצאו מילים מסויימות חישבו מה הסיכוי למצוא אותן. הנקודות המרכזיות ששני האקדמאים הנכבדים התעלמו מהן כוללות: א. החוסר בתחביר הופך את הסיפורים שכביכול מצאו לרבי משמעות. מצאו את השמות של רבין ז"ל ויגאל אמיר זה לצד זה עם מילים שמדברות על רצח. האם נאמר שיגאל אמיר רצח את רבין, שרבין רצח את יגאל אמיר, ששניהם יחד רצחו מישהו אחר, או שמישהו אחר רצח את שניהם יחד ? ב. יש המון קומבינציות של מילים שאפשר לספר בעזרת סיפור, לדוגמא כי לכל פועל או שם עצם יש מילים נרדפות. אם מצאו עשר מילים, ולשבע מהן יש שתי מילים נרדפות, הרי שיש 2,187 אפשרויות לאמר אותו דבר, והסיכוי למצוא את הסיפור המדובר גדול בשלושה סדרי גודל. ג. תהליך החיפוש לא שולל המצאות של מילים משמעותיות אחרות בטקסט. אולי בקרבת הטקסט שמספר על רצח רבין יש עוד שלושה ארבעה שמות אחרים - נניח שמעון, ראובן, ויוסף - שאינם קשורים למעשה, שזוג האקדמאים הנכבדים היו שולפים בגאווה רבה אילו הרוצח היה נקרא שמעון, הנרצח היה נקרא ראובן, או הצלם על הגג היה נקרא יוסף. האם אתה מוכן לפתוח את התריסים ולהתייחס לנקודות הללו ?

הרבי מלך המשיח הזהיר את רבין אבל הוא לא רצה לשמוע

בס"ד עוד כאשר רבין היה שגריר ישראל בארצות הברית הוא בא לרבי מלך המשיח ליחידות והרבי אז הזהיר אותו על כך שבעתיד עלולים לנסות לפגוע בו. הוא גם נתן לו סימן שישלח לו שליח לפני שהדבר יקרה. חודש לפני הרצח בא שליח של הרבי ללשכתו של רבין, אבל רבין לא רצה לדבר איתו והוא גורש מהלשכה. זה לא מקרה ראשון שראשי ישראל מתעלמים מאזהרות הרבי וחבל, במקום לנצל לטובה את הידע והראיה הרוחנית שלו הם פשוט חושבים שהם יודעים יותר טוב ובסוף מפסידים. מי ששומע לרבי והולך איתו תמיד לא מפסיד אף פעם, כי זו דרך האמת. יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

אריאל, מה עם ...

היית יושב בפונדק והיה נכנס בן-אדם וצורח כל עוד נשמתו בו, סוף העולם קרב! סוף העולם קרב! הייתי לוקח את האדם הזה ברצינות ???? לדעתי לא... גם עם מה שאמרת הוא נכון, ובא שליח. רבין לא מדבר "רבנית" הוא לא היה מקורב לדת ככל שאני יודע, אין לצפות ממנו שישמע הטפה והוא יעמוד דום. אין לצפות זאת מאף מנהיג כאשר לא מדברים אליו דברים שהוא יכול להבין, האמת היא דבר נפלא , אבל גם אם הכל נכון ובא שליח צריך למצוא את הדרך הנכונה להגיד, ולדבר. יום טוב, דורון.

נו באמת, אל תתמם

בס"ד הרבי מלובביץ' מלך המשיח הוא לא סתם בן אדם. והרבי הזהיר אותו מראש וגם אמר לו שישלח לו שליח. כך שרבין ידע במה מדובר, הוא פשוט החליט להתעלם לכן הוא לא רצה לדבר עם השליח. כי גם השליח שהרבי שלח היה מוכר לרבין הוא כבר פגש אותו בעבר. אמרתי לך זה לא המקרה הראשון שראשי האומה התעלמו מדברי הרבי מלך המשיח ונתפסו לא מוכנים. אתן לך דוגמא אחרת, הרבי שלוש שנים לפני פתיחת השערים ברוסיה הזהיר את הממשלה בארץ שבקרוב יפתחו השערים וכדי להכין מראש מגורים ומקומות עובדה עבור אלפי העולים מרוסיה שיבוא לארץ. אבל בממשלה אף אחד לא האמין לו וכאשר זה קרה בפועל שוב הם נתפסו לא מוכנים. זה רק דוגמא אחת מני רבות. יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר