ריברסינג

שלום, אני זקוק בדחיפות למידע על סדנאות ריברסינג. בייחוד על הסדנא של נתי וגידי בר שלום. מה עושים שם? מי משתתף בדרך כלל? אשמח מאד לשמוע חוויות של משהו שהשתתף. תודה אורי

אורי - השם הוא Rebirthing כלומר לידה מחדש - הכוונה היא כמובן לחוות את הלידה מחדש

מתוך הבנה שרבות מהטראומות הנישאות לאורך חייו של האדם נובעים ממקור זה. בגדול יכול אני לומר שהבנת העובדה שמאזור הזיגוטה ועד ללידה הוא האזור הכי אברטיבי של האדם, ורבות מתחלואיו נובעים ממקום זה. אך זה כל הקשר בין לבין. בשיטת Rebirthing אין כל חזרה לאזור הלידה אלא אם חזרה מדומיינת נחשבת כחזרה - כאשר לוקחים קבוצה של אנשים ומודיעים להם שהם עומדים לחזור ולחוות את הלידה, סביר להניח שיחוו משהו, וישליכו חוויה זו על חווית הלידה אך לא היא. יש הבדל רב בין החזרת האדם על מסלול הזמן לאזור הזיגוטה ההריון והלידה ואפילו למוקדם יותר, אך זו טכנולוגיה שונה לחלוטין אשר דורשת ידיעה טכנית והבנת בנפש האדם. אישית אינני ממליץ להתקרב לשיטה זו. אפרים

תנסה להתקשר למרכז שבע ביפו, הם מעבירים סדנאות, תוכל לשאול אותם על השיטה...

כמה דברים שצריך לדעת לפני...

קודם כל, אני הייתי מציעה לך לבחור טוב טוב מי מעביר את הסדנא. יש היום הרבה חברה שעשו סדנא אחת או שתיים באיזה אשרם בהודו ונהיו מדריכים בעצמם, לוקחים אלפיי שקלים לסדנא , כשלמעשה אין להם את המיומנות הנדרשת. זהו הליך מאוד לא קל, אתה עלול לחוות דברים רבים לא קלים שאח"כ לא תוכל להתמודד עימם. על כן , לפני הלידה מחדש , צריך לעשות עבודת ניקוי יסודית ביותר, שינוי בתפיסת הפחדים, שחרור כעסים והבנת אירועי העבר ללא שיפוטים. ריברסינג זה לא משחק, זה לא כמו היפנוזה או שיחזור גילגולים קודמים שאנשים מתעסקים בהם רק לשם הסקרנות. הריברסיג הוא סוף של תהליך עבודה , כאשר התובנות והלמידה נעשים בעבודת הכנה . לא עושים לידה מחדש ואח"כ מתחילים לנתח למה ואיך , זה נעשה לפני כאשר שיחזור הלידה מחדש סוגר לך מעגל בחיים. ללא התובנה וללא שינוי דפוסים קודמים, הליך הלידה מחדש יעשה לך רק נזק ויהיה לך לא קל להתגבר עליו. על כן אני חוזרת ומדגישה - שים לב טוב טוב מי מעביר את הסדנא, כמה זמן הוא נמצא בתחום, כמה ניסיון יש לו ואילו סדנאות הוא בעצמו עבר(אם אתה קורא ספרים עוסקים בעידן החדש אתה וודאי מכיר את כותביהם,יש מדריכים בארץ שלמדו אצל רבים מהמחברים ולמדו מהם במשך עשרות שנים!!)) ואל תשכח : אתה חייב להתחבר למדריך שלך , ולסמוך עליו בעיניים עצומות כי אתה מפקיד בידיו את היקר מכל - הנפש שלך!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר