העברת אנרגיה, שאלות ... המון שאלות!

שלום, מזה זמן רב שלא השתתפתי בפורום, המחשב שלי היה מושבת מזה זמן מה ובזמן זה נחשפתי למספר שאלות אשר קיימות בנושאים דיי טריוויאלים. אני אקח רייקי בתור דוגמא מכיוון שזה סוג של העברת אנרגיה. אני נתקלתי במספר סוגיי גישות בנושא הרייקי, גישה אחת גורסת כי האנרגיה יודעת כביכול מה היא עושה ולרוב אנשים שדוגלים בגישה זאת משתמשים בהעברת אנרגיה אינטואטיבית ונראה למראית העין שהם לא מבינים מה הם עושים, הבעיה המרכזית היא שזו הגישה הנפוצה יותר. דרך מחשבה נוספת בא נתקלתי היא דרך מנוגדת בפעולתה מהקודמת היא גורסת כי יש להבין ברמה גבוהה במעגלי האנרגיה בתופעות אלא או אחרות, ללמוד הגיון בריא שנלווא לכל התאוריה וכמו כן לדעת לאבחן את מקור הבעיה. עכשיו הגישה הכי עדכנית שנתקלתי היא שכאשר עוסקים בהעברת אנרגיה כלשהי פותחים את הצאקרות של האדם, אותו אדם שהסביר לי על הנושא טען שכאשר אני נולד אלוהים מכניס את הנשמה דרך הצאקרות ונועל אותם ובהעברת אנרגיה אני פותח אותם ופותח את עצמי למעשיים כנגדי. עכשיו כל זה היה חומר רקע לשאלות, מהם צאקרות על פי הגישות השונות שלכם? מהם רדיאנים ? מה משמעות המשפט " כל מעגלי האנרגיה והערוצי פתוחים" ? האם זה טוב ? האם זה רע ? מה דעתכם על כל הגישות? האם ייתכן שלבסופו של דבר רייקי הילינג לוקים בחסר ? אותו אדם ציין באותה רשימה סמים אלכוהול סיאנסים וכו', סיאנס אני מבין אבל מה עם כל השאר ? קצת סותר כל מיני מסורות יהודיות כמו פסח לא כך(ארבע כוסיות) ? אותו אדם שדן איתי על הגישה השלישית הוא מתקשר, אני מצאתי את זה כחור בתאוריה שלו, הוא טען שאם הוא יבצע את זה באופן רע זה אכן יהיה כמו סיאנס ולקיחת סמים, הוא טען גם שמקבלים המון סמינים לפניי שעושים תקשור טוב . ובכן אז מתי תיקשור נחשב טוב או רע ? ..... הצפתי אותכם בשאלות מכיוון שאני מעט תוהה בנושא, יום טוב דורון (זה אשר יודע לשאול)

שלום לך דורון צור, אכן שאלות רבות שאלת

והייתי שמחה לענות עליהן, רק שמשהו בסיגנון קצת מפריע לי, אני מכירה רק אדם אחד שלא יודע אפילו לבטא את המילה נכון, ואני חושבת שאני מזהה את השאלות עם אותו אדם, ובכן, אין אומרים רדיאנים כי אין דבר כזה, המילה היא מרידיאנים, והם ערוצי אנרגיה, ושנית, אין כזה דבר צ'קרות סגורות, כי כשצ'קרה סגורה האדם מת, אז אף אחד לא יכול לסגור או לפתוח צ'קרות בלי לגרום למוות, ושלישית אין אנו דנים בפורום זה ברייקי, לכך יש פורום מיוחד ואתה יכול למצוא אותו להיתדיין שם בכל הנושאים שהעלית. האהבה בלה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר