מעוניין לשמוע מה דעת גילה ו/או אריאל עדן בקשר לנושא מסויים...

שלום רב אולי השאלה תישמע טיפשית ואולי לא בכל אופן אני מוחרך לשאול את השאלה הזו אני נער בן 17 מאזין למוזיקת "בלאק מטאל" (רוק ממש כבד) אני מאוד נהנה מהמוזיקה שלי אבל יש בעיה אחת.. הלהקות שמנגנות את המוזיקה הזו שרים על השטן ןכל מניי דברים שקשורים.. והם(הלהקות עצמן) שטניים גם כן.. אני ממש לא מזדהה עם זה (רק עם המוזיקה ) רציתי לדעת מה דעת אריאל עדן/גילה על הנושא האם אני גורם לעצמי נזק מבחינה מיסטית כמובן מה דעתכם?

הנזק הוא רק באוזניים....

דיברתי עם חברים שלי על זה לפני כמה זמן

יש הרבה שאוהבים מטאל על כל סוגיה שלא יהיו אבל עדיין לא מתחברים לקטע הונדליסטי או הדאכוני ולמילים אז למה אי אפשר לעשות מוסיקה על כל מיני נושאים

צריך להזהר מדברים אלו

בס"ד אתה אומנם אוהב את המוסיקה של הלהקות האלו אבל מילות השירים של מוסיקה הזו הם באמת מאוד שלילים ולכן גם המסרים שלהקות אלו מעבירות לך. גם אם את חושב שזה לא משפיע עליך, בכל זאת יש כאן השפע תת מודע והמילים לא הולכות לאיבוד גם לא הצלילים החזקים שלהם יש השפעה גם על מהותך הרוחנית. לכן אני היתי מציע לך להזהר מאוד בשמיע של מוסיקה כזו, לא כל הלהקות של רוק כבד שרות רק על דברים שלילים ושטניים יש גם להקות אחרות, עדיף לך לחפש לשמוע להקות כאולו אם את חייב לשמוע רוק כבד. בכל מקרה גם המוסיקה עצמה בעלת הצלילים החזקים והאלקטרונים איננה משפיע לטובה עליך מבחינה רוחנית ולכן לדעתי עדיף שלא תחסף אליה יותר מיד. יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

מעוניין לשמוע מה דעת גילה ו/או אריאל עדן בקשר לנושא מסויים...

שלום רב אולי השאלה תישמע טיפשית ואולי לא בכל אופן אני מוחרך לשאול את השאלה הזו אני נער בן 17 מאזין למוזיקת "בלאק מטאל" (רוק ממש כבד) אני מאוד נהנה מהמוזיקה שלי אבל יש בעיה אחת.. הלהקות שמנגנות את המוזיקה הזו שרים על השטן ןכל מניי דברים שקשורים.. והם(הלהקות עצמן) שטניים גם כן.. אני ממש לא מזדהה עם זה (רק עם המוזיקה ) רציתי לדעת מה דעת אריאל עדן/גילה על הנושא האם אני גורם לעצמי נזק מבחינה מיסטית כמובן מה דעתכם?

מוזיקה

שלום, מוזיקה היא בהחלט גורם שמשפיע בדרך זו או אחרת על האדם , מוזיקה מרגשת את האדם וסוחפת אותו אין אדם שלא שמע מוזיקה שנגעה לליבו בדרך זו או אחרת לפחות כך אני מקוה... דעתי היא שתהיה מודע למה שאתה שומע תעבור על המילים של השירים ותבין את הלחן , התוצאה יכולה להיות מספר אפשרויות , בתנאי שעברת והקדשת מחשבה ללחן: 1) תסלד משירים מסויימים 2) תעריך את האומנות שבזה באופן לא קשור אישית 3)תסכים עם הלחן בכל אופן זו הבחירה שלך על איך המוזיקה הזאת תשפיעה עליך כמו כל דבר בחיים .... יום טוב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר