הזהרו מתרגול ללא התעמקות ביסודות השיטה - יתקינו לכם "פאלון" אנרגטי עם צלב קרס (הפוך?) מבלי לשאול אתכם!

בכת הפאלון אין כל שלב בו נשאל המתרגל עם הוא מעוניין ב"פאלון" בתוך בטנו. אתה מגיע לתרגול תמים והתנועות שאתה מבצע מאפשרות החדרת ה"פאלון" מבלי לשאול אותך! בספרות הכת מספר המאסטר לשומעיו בהרצאה כי הוא התקין להם "פאלונים" במהלך הסמינר... לא נשמע כדבר הזה בשום שיטה שעולם - להכניס אביזרים אנרגטיים לתוך בטנם של המתרגלים ובמיוחד ללא רשותם המפורשת... בכת הזאת הפכו את זה לשיטה! חבל שיאירה לא מתייחסת בשום אופן לתוכן האזהרות שהעלתי. האזהרות מגובות בציטוטים מתוך הטקסטים של השיטה והיא עומדת חסרת אונים מולם. ה ז ה ר ו !!!

פאלון דאפא מתורגלת בישראל

ניתן ללמוד את שיטת הפאלון דאפא בישראל. אני מצרפת קובץ עם ימים ושעות התרגול. כל אחד יכול לשפוט בעצמו מהי השיטה. לגבי כוחות על טבעיים -להבנתי אין לרדוף את הנושא הזה, חלק מהכוחות הם כוחות מולדים של הגוף האנושי, לכן בספרות השיטה יש הסבר מפורט על כך.

הכת אכן פועלת גם בישראל... הזהרו מתרגול תמים בו יתקינו לכם "פאלון" אנרגטי עם צלב קרס (הפוך?) ללא ידיעתכם!

בכת הזו מתקינים לכם את ה"פאלון" מבלי לשאול אתכם! באדע שאתם מתרגלים את התנועות הפולחניות אתם נפתחים לאפשרות הזאת מייד. קראו את מה שכתבתי, קראו את ספרות השיטה - ואז תחליטו אם בכלל להתחיל!

אני לא מחפשת כוח

אני מתרגלת את השיטה, אינני מחפשת כוח וגם לא כוחות על טבעיים. מי שכתב את מה שכתב הוציא דברים מהקשרם. על פי ספרי השיטה לכל אחד מאיתנו יש כוחות על טבעייםש הוא נולד איתם. הכוחות הללו נעלמים להבנתי במשך הזמן.

חלק ניכר מספור "פאלון גונג" מתייחס לכוחות על והדרך להשיגם ולשמרם! מדוע את מתעלמת מן העובדות שכתבתי?

כי קשה. קשה להפנות עורף להשגים הקלים ולהודות כי אתה טועה בדרך הזאת. הפאלון מסתובב... ההרגשה נהדרת... הנשמה משועבדת בדרך הכי יעילה בעולם: במתן מתנות "אנרגטיות" ו"כוחות". כך פועלים כוחות האופל. בעומק ליבך את יודעת שזה נכון.

הכת אכן פועלת גם בישראל... הזהרו מתרגול תמים בו יתקינו לכם "פאלון" אנרגטי עם צלב קרס (הפוך?) ללא ידיעתכם!

בכת הזו מתקינים לכם את ה"פאלון" מבלי לשאול אתכם! באדע שאתם מתרגלים את התנועות הפולחניות אתם נפתחים לאפשרות הזאת מייד. קראו את מה שכתבתי, קראו את ספרות השיטה - ואז תחליטו אם בכלל להתחיל!

בכל העולם יודעים כי פאלון גונג אינה כת והמורה שלה מועמד לפרס נובל לשלום

מה הם כל הקשקושים האלה? באמת? נא להיכנס לאתרים: www.clearwisdom.net www/falundafa.org.il שם אפשר לקרוא באופן חופשי את ספרי השיטה וגם חומר אינפורמטיבי רב ובו עיתונות בלתי תלוייה מכל העולם, תעודות הוקרה ופרסים (מאות!!) שנתנו ממשלות בכל העולם לתנועת הפאלון גונג. דברים לשבח (מאות) שכתבו אישי ציבור ומימשל באירופה ובארצות הברית על התנועה, דו"חות של ארגונים ציבוריים שמדברים על שיפור בבריאות של אנשים שהתחילו לתרגל בשיטה.

הזהרו מתרגול ללא התעמקות ביסודות השיטה - יתקינו לכם "פאלון" אנרגטי עם צלב קרס (הפוך?) מבלי לשאול אתכם!

בכת הפאלון אין כל שלב בו נשאל המתרגל עם הוא מעוניין ב"פאלון" בתוך בטנו. אתה מגיע לתרגול תמים והתנועות שאתה מבצע מאפשרות החדרת ה"פאלון" מבלי לשאול אותך! בספרות הכת מספר המאסטר לשומעיו בהרצאה כי הוא התקין להם "פאלונים" במהלך הסמינר... לא נשמע כדבר הזה בשום שיטה שעולם - להכניס אביזרים אנרגטיים לתוך בטנם של המתרגלים ובמיוחד ללא רשותם המפורשת... בכת הזאת הפכו את זה לשיטה! חבל שיאירה לא מתייחסת בשום אופן לתוכן האזהרות שהעלתי. האזהרות מגובות בציטוטים מתוך הטקסטים של השיטה והיא עומדת חסרת אונים מולם. ה ז ה ר ו !!!

האזהרות שלך קשורות לדברים שהוצאת מהקשרם מתךוך עיון שטחי בספרים של השיטה

לצערי לא קראת היטב (מהתךחלה ועד הסוף באופן שיטתי ) את ספרי הפאלון גונג. אם תואיל בטובך לקרוא מההתחלה ועד הסוף את כל אחד מהספרים -כדי שנוכל לנהל ויכוח ענייני - אסכים לדבר אתך על כל נקודה ונקודה שהעלת, אבל אתה לוקח פסקה פה, פסקה שם, שורה פה ושורה שם, מחבר ביניהם כמו 2+2=7. כך לךא עושים. אז נא לקרוא ואחר כך נוכל לדבר. דבר נוסף שהייתי מעוניינת לשאול אותך? 1 מה יש לך נגד "אמת-חמלה וסובלנות" הדבר היחיד שעושים מתרגלי הפאלון דאפא הוא התחברות לעיקרון היקום הזה, חיים על פי עיקרון היקום הזה. זה הכל. כל מה שמעבר לזה זו פרשנות שלך באופן סוביקטיבי כי אתה דואג לאמא שלך. אז באמת אני מוכנה להיפגש עם אמא שלך ולבקרש ממנה שלא תהייה אובססיבית, אבל מכאן ועד להשמצות על משהו שאתה לא מבין בו לעומק? וחוץ מזה תואיל נא לומר לי - האם אתה מאמין באיזו דרך רוחנית כלשהי להתקדמות כלפי רמות גבוהות יותר? מה האני מאמין שלך בחיים? מה בכלל למדת ומה הרקע שלך?

לא זה לא בטוח, וכל אינפורמציה כדאי לבדוק היטב

הפיטוי לכוח, לקיצורי דרך, ואפילו לשואו אוף גדול, וכמו שאמרו, "איזה גיבור הכובש את ייצרו" נכון מאוד גם במיקרה זה. אז לא לפחד ולבדוק באהבה בלה

למה את מתכוונת בדיוק?

בכל העולם יודעים כי פאלון גונג אינה כת והמורה שלה מועמד לפרס נובל לשלום

מה הם כל הקשקושים האלה? באמת? נא להיכנס לאתרים: www.clearwisdom.net www/falundafa.org.il שם אפשר לקרוא באופן חופשי את ספרי השיטה וגם חומר אינפורמטיבי רב ובו עיתונות בלתי תלוייה מכל העולם, תעודות הוקרה ופרסים (מאות!!) שנתנו ממשלות בכל העולם לתנועת הפאלון גונג. דברים לשבח (מאות) שכתבו אישי ציבור ומימשל באירופה ובארצות הברית על התנועה, דו"חות של ארגונים ציבוריים שמדברים על שיפור בבריאות של אנשים שהתחילו לתרגל בשיטה.

היקף החדירה של הכת אכן מעורר דאגה... ועדיין - מדוע יאירה אינה מגיבה עניינית לטענות? יש לה סיבה טובה!

עדיין איני מבין היכן ה"טעויות" במה שכתבתי, אם אכן "הוצאתי דברים מהקשרם"... העניין הוא שיאירה מופתעת מהיקף הידיעות שלי על הכת והמלכודות שהיא מציבה לחסידיה. יאירה נמנעת להכנס לדיון כי בו היא תצטרך להודות כי הכל נכון! לכת הפאלון-דפא יש שיטה מובנית להתמודדות עם התנגדות: א. לנסות לסתום פיות ולאיים בתביעת דיבה. ב. דרישה מן ה"מתנגד" להזדהות בשמו (ולהסתכן בהליכים משפטיים בלתי אפשריים בנוסף על הפעלת לחץ ישיר נגדו) ג. לא לחשוף את עיקרי הכת, אלה לבקש מן מסובבים להכנס לאתר ולנסות להתמודד בעצמם עם המניפילציות המתוחכמות של הכת... ג. אם הדיון קשה מידי - לנתק מגע או להתעלם. ד. להאשים את המתנגדים בשיתוף פעולה או מימון על ידי הממשלה הסינית. יאירה, את בפורום רציני, הגיבי לטענות!

האזהרות שלך קשורות לדברים שהוצאת מהקשרם מתךוך עיון שטחי בספרים של השיטה

לצערי לא קראת היטב (מהתךחלה ועד הסוף באופן שיטתי ) את ספרי הפאלון גונג. אם תואיל בטובך לקרוא מההתחלה ועד הסוף את כל אחד מהספרים -כדי שנוכל לנהל ויכוח ענייני - אסכים לדבר אתך על כל נקודה ונקודה שהעלת, אבל אתה לוקח פסקה פה, פסקה שם, שורה פה ושורה שם, מחבר ביניהם כמו 2+2=7. כך לךא עושים. אז נא לקרוא ואחר כך נוכל לדבר. דבר נוסף שהייתי מעוניינת לשאול אותך? 1 מה יש לך נגד "אמת-חמלה וסובלנות" הדבר היחיד שעושים מתרגלי הפאלון דאפא הוא התחברות לעיקרון היקום הזה, חיים על פי עיקרון היקום הזה. זה הכל. כל מה שמעבר לזה זו פרשנות שלך באופן סוביקטיבי כי אתה דואג לאמא שלך. אז באמת אני מוכנה להיפגש עם אמא שלך ולבקרש ממנה שלא תהייה אובססיבית, אבל מכאן ועד להשמצות על משהו שאתה לא מבין בו לעומק? וחוץ מזה תואיל נא לומר לי - האם אתה מאמין באיזו דרך רוחנית כלשהי להתקדמות כלפי רמות גבוהות יותר? מה האני מאמין שלך בחיים? מה בכלל למדת ומה הרקע שלך?

יאירה יקרה, לא אחשוף את עצמי ואת "אימי"... היכן בדיוק ההקשר ה"שגוי"? אל תתחמקי מדיון גלוי והביאי ציטוטים המחזקים את דברייך!

נראה לי שהוכחתי לך כי אני בקי בטקסטים של הכת, תתחילי לענות לעניין ולא לתקוף אישית! אגב "אמת-חמלה-סובלנות" נשמע מצויין. ממש פוליטיקלי קורקט. הבעייה היא רוחנית: גם אם זה נשמע נכון, איזון לא נכון של שלושת הקוים יביא לתוצאות רוחניות הרסניות ממש כמו מיפוי שגוי של צ'אקרות. גם כוחות על נשמעים נהדר. וריפוי ניסי וכו'... מתי תתחילי לענות לעניין? האם כבר השתכנעת כי יש לך חוב אנרגטי עצום כלפי המאסטר? בברכה...

שלום poa גם אני מתרגל פאלון דאפא

אני עוד "קורבן" של פאלון דאפא (כותבים דאפא עם שני "א") לפי הגדרתך. גם אמא שלי וגם אחותי. וגם הדודה שלי שגרה בסין. מה כל-כך מפריע לך בפאלון דאפא? נראה לי שיאירה קצת מתוסכלת ונפגעה בגלל שהיא לא מצליחה (אולי לא השתדלה מההתחלה) לנהל איתך שיחה עם ראש קר, כי אתה התחלת בלקרוא בשמות ועד עכשיו אתה ממשיך לעשות את זה. אתה יכול לכתוב את כל הדברים האלה, אולי אתה לא מאמין בגמול בהתאם למעשים. אבל אנחנו כן מאמינים בכך שמעשים רעים זוכים בגמול רע. אנחנו לא יכולים להתנהג כמוך, כי אנחנו תלמידי פאלון דאפא ותלמידי פאלון דאפא לא עושים דברים כאלה. המורה לי הונג-ג'י אמר "... אנשים אחרים יכולים להתייחס אלינו רע, אבל איננו מתייחסים רע לאחרים וגם איננו מתייחסים לאנשים כאל אויבים..." 22 ביולי 1999. הידעת שבמשך שנתיים של דיכוי בסין נגד תלמידי הפאלון דאפא על-ידי הממשלה הסינית, לא ידוע על אף מקרה של אלימות מצדם של התלמידים? אם אתה חושב שדעתך היא נכונה, שיהיה לבריאות. יש מיליונים של אנשים שמבינים אחרת את החלקים של הספר הפאלון גונג שציטטת. האם אתה חושב שכולם טועים - כי לפי הבנתך יש "חוב אנרגטי" בין תלמידי הפאלון דאפא לבין המורה שלהם? לדעתי יש מה שנקרא "אהבת חינם". האם אי פעם עשית משהו עבור מישהו אחר או נתת משהו בלי לצפות שום דבר בחזרה? האם אתה נמנע מנתינה כי אתה מודאג בגלל יצירת חוב אנרגטי? אולי אפשר להגיד שהתקנה של מתקן אנרגטי אצל התלמידים על-ידי המורה היא נדירה מאוד בתורות המסורתיות ואולי כמעט לא נשמעת. אני מבין בהחלט את ההתנגדות שלך בקשר לזה. כשהתחלתי לתרגל בפאלון דאפא היו לי הרבה התנגדויות ושאלות. אם הייתי מפסיק לשאול את השאלות האלה, קופץ ושופט את הכל בעזרת הידע שצברתי לפני כן, הייתי נשאר כמו שהייתי. לממשלה הסינית יש מטרה פוליטית כשהיא קוראת לאנשים בשמות. מה המטרה שלך? האם בעומק לבך אתה מאמין שהתיאוריות שלך כתוצאה מהתורות השונות שלמדת הן אמיתות אבסולוטיות? האם אתה רוצה "להציל" את תלמידי הפאלון דאפא כי החמלה התגלתה בלבך? או שיש משהו אחר? האם אתה באמת חושב שתלמידי הפאלון דאפא הם מסכנים כפי שאתה מדמיין? האם קראת את הספר ג'ואן פאלון? אשמח לשוחח איתך 301117-056 צ'אנג

הראה לי היכן אומר המאסטר כי כל הניתן לתלמידים הוא מתת חינם מאהבה ואין להם כל "חוב", ואקח את דברי חזרה!

בינתיים ציטטתי באופן מדוייק מן הכתובים של שיטתכם, ושם כתוב ההיפך הגמור! הציטוטים אשר הבאתי מוכיחים את טענותי באופן מדעי ולוגי ויתקבלו על ידי כל חוקר טקסטים רציני. מדוע אתם מסרבים להתייחס באופן "קר ורציני" לעובדות היבשות? אנא, אם טעיתי הראה לי את האמת לשיטתך (בעובדות כתובות! לא בהסטת הדיון מן הנושא העיקרי...) אני שמח שטוב לך (כך אתה אומר). אני באמת מקווה מאוד שאני טועה ואתם הצודקים. אני רק אחד (כאן) ואם אכן מליונים רבים חברים בשיטתכם, אעדיף אני להיות הטועה מאשר שכל המליונים הללו ישועבדו לכוחות אפלים וישלמו את מחיר נשמתם על הטעות אשר עשו. אנא, הוכח לי (באמת, תוך ציטוטים מן הספרות שלכם ומראי מקום) את צדקתכם. אם אכן הדברים אחרת ודאי לא יקשה עליך לעשות זאת, וודאי אין לך כל סיבה להתחמק מן הדיון הרציני בעניין. בנתיים נראה לי כי המבקרים בפורום הזה מתרשמים כי הנכם נוקטים כל טקטיקה כדי לא להתייחס עניינית לטענות עצמן, ומנסים להציג את העניין כאישי (טקטיקה מצויינת, אגב, ישר כוח!) לא חבל? זה הרי רק גורם לכם נזק?! מקווה שהשתכנעת כי אכן חמלה היא הדוברת מפי - עכשיו תורך לומר את ה"אמת"! אך זכור... האמת מחייבת גם אותך: האם תבחן את טיעוני בכנות ותהיה מוכן לבחון שנית את דרכך? מכל הלב...

שלום poa האם קראת את הספר ג'ואן פאלון?

poa שלום, אני נמנע מלצטט מספרי הפאלון דאפא מסיבות של כבוד לתורה. אתה ממשיך ושואל - סימן שלא קראת את ג'ואן פאלון - בספר ג'ואן פאלון, תמצא בהרצאות הראשונות את התשובה שאתה זקוק אליה. אני ממליץ לקרוא את כל הספר, אבל אתה יכול לעשות חיפוש של המילה "תנאי" ... צ'אנג

האם אתה טוען שליהודים אין כבוד לתורה מאחר והם מצטטים ממנה? האם זה קשור להוראות לעבודת אלילים בספר "ג'ואן פאלון"?

היהודים, הנוצרים... לא תמצא כמעט מי שאינו מצטט מכתבי הקודש שלו בטענת "חוסר כבוד לתורה". כולם מצטטים, והציטוט נחשב חיובי. האם אתה טוען כי הם אינם מכבדים את התורה שלהם ורק לכם יש כבוד לתורה של המאסטר שלכם? כמובן ששוב הנך מתחמק (או יותר גרוע - מתנשא ומזלזל באחרים!) תודה שהפנית אותי לספר "ג'ואן פאלון"... מסתבר שאתם פשוט עובדי אלילים! בפרק על "קאי גונג" מספר המאסטר בדיוק על הכנת פסילים וטעינת בשדה אנרגייה כדי שאפשר יהיה לסגוד להם: "פסל של בודהא שנוצר בבית חרושת הוא רק יצירת אומנות. "קאי-גואנג" זה בעצם להזמין פא-שן של בודהא שיהיה על פסל הבודהא, אז אפשר לסגוד לו כגוף מוחשי בין אנשים רגילים. בטיפוח-תרגול, כשלמטפח יש את הלב הזה של כבוד, הפא-שן שעל הפסל הבודהא יגן על הפא עבור אדם זה..." והנה הוראות המאסטר ל"קידוש" פסל כדי שאפשר יהיה לסגוד לו: "...רבים מכם יכולים לחשוב על נושא זה: "מה נעשה עם פסל הבודהא בבית?" אולי אנשים רבים חשבו עלי. כדי לעזור למטפחים בטיפוח אני אומר לכם שאתם יכולים לעשות זאת בדרך זו: החזיקו את הספר שלי (כי בספר יש את התמונה שלי) או את התמונה שלי והחזיקו את פסל הבודהא, ואז עשו תנוחת יד גדולה של פרח הלוטוס ובקשו בקשה מן המורה לקאי-גואנג, בדיוק כפי שהייתם מבקשים את זה ממני. זה ייעשה בתוך חצי דקה. אני אומר לכם שזה ניתן לעשייה רק עבור המטפחים שלנו... " חמור! חמור ביותר! גם לעובדי אלילים היו כוחות על טבעיים, ועכשיו אתם חוזרים ובגדול!

בדיוק מאותו הפרק שציטטת ממנו הבנתי את הסיבה של איסור של עבודת אלילים במסורת היהודית

שמעתי על האיסור של עבודת אלילים לפני שהתחלתי ללמוד את הפאלון דאפא. רק לאחרונה הבנתי מהקריאה בספר ג'ואן פאלון שסגידה לחפץ שלא עבר טיהור יכול לגרום לתוצאות חמורות. ואני מנחש שההיגיון של האיסור ביהדות הוא מניעה של סגידה בכלל כדי לא ליצור בעיות. מה דעתך על זה? לדעתי הפרק שציטטת ממנו מסביר את היגיון שמאחורי הסגידה לפסלים בתורות הדתיות באסכולת הבודהא. פאלון דאפא היא שיטה לא דתית של אסכולת הבודהא ולדעתי המורה מסביר את התופעות שקיימות בתחום. אין בספר ג'ואן פאלון הוראה לסגוד לשום פסל, רק הנחייה לטיהור של פסלים שכבר היו קיימים בביתם של המתרגלים. המורה מסביר בספר שיש לו יכולת לטהר פסלים ולכן אני מבין שניתן לבקש ממנו, כישות רוחנית, עזרה בנושא. שמחתי לשמוע שאתה קורא את ספר השיטה ועוצר באותן הנקודות שהטרידו אותי בהתחלה. בספר יש עדיין דברים רבים שאני לא מבין, אז אם תיתקל בנושאים אחרים שמטרידים אותך אשמח לשתף אותך בהבנתי או אי הבנתי בפורום זה או אחרת. שאלה: האם אתה קורא את הספר לפי הסדר, או רק מחפש דברים כדי "לתפוס אותנו על חם"? בברכה צ'אנג

אני נחרד באמת לנוכח טעותך בהבנת איסור עבודת אלילים... אנא קרא את תשובתי!

אני פשוט נחרד מן האופן בו כת הפאלון דאפא מציגה את אמיתות הקיום... אנא קרא את תשובתי בתשומת לב: העולם נברא כמושג בתודעה האינסופית. בריאה זו מתוארת בדתות ושיטות שונות באופנים שונים אשר מהותם זהה: בראשית הייתה תודעה טהורה בלבד, תודעה זו "התפצלה" כאשר נוצרה בה תנודה או "צימצום" אשר ילד את המושג, הצופה והניצפה. המשכו של תהליך הבריאה כתוצאה מן האינרציה הראשונית הוא התפצלות נמשכת ויצירת כ"אינסוף" מושגים או תנודות עצמאיות בתודעה האינסופית, אשר למעשה לא עברה כל שינוי... שיאו של תהליך הבריאה הוא ב"יצירת" האדם: תנודה (או מושג) מורכבת ביותר בעלת יכולת לשייך לעצמה תהליכים ופעולות אשר היא חווה לכאורה באופן עצמאי בתודעה האינסופית. אנו, השלכותיו של אותו "אדם" בעלי "אני" ומופרדים על מן התודעה האינסופית (אלוהים...) ביכולת ההמשגה שלנו: אנו תופסים את העולם לא כיחידה אנרגטית/תודעתית אחת (אלוהים...) אלה כחוויות פיסיות, רגשיות, מנטליות ואחרות על פני ציר של זמן. ההארה (על פי כל הדעות השיטות והאנשים הנאורים) מושגת על ידי עצירת ה"המשגה" כתהליך תפיסתי, ותפיסה ישירה של אחדות הכל. לפיכך נאסר על "עבודת אלילים"! לא מפני ש"אינם נקיים" (הכהן הגדול הרי יכל לנקות אותם...) אלה מפני שהשאיפה לאחדות הכל ("עבודת האלוהים" - הוא התודעה האינסופית והבלתי מחולקת) אינה יכולה להתקיים מתוך סגידה ל"אלילים" - הם מושגים, חפצים וגופים (גם רוחניים!) הקיימים בתוך העולמות אשר נבראו מתוך אותה תודעה עצמה. במילים אחרות: אינך יכול להבין את השלם מתוך התעמקות באחד מחלקיו, יהיה גבוה ורוחני ככל שיהיה. כדי להגיע להארה, היא התפיסה הישירה של התודעה האינסופית (אלוהים) אינך יכול ל"סגוד" לאובייקט של אותה תודעה, אלה לתודעה האינסופית עצמה! זו היא הסיבה שעבודה אלילים נאסרה בדתות מונותאיסטיות: לא בגלל פרט "טכני" זה או אחר אלה מפני שיש להתכוון ישירות אל תודעה אינסופית זו, ולא אל שום דבר שהוא פחות ממנה. גם ביהדות קיים תיעוד כי עבודת אלילים אכן מביאה ל"כוחות על" כדוגמת החרטומים של פרעה. ועדיין: מאחר והסגידה לאלילים אינה מאפשרת הבנה או הבחנה ב"אלוהים" האינסופי חסר הדמות, היא המכשול הנורא ביותר בהתפתחות הרוחנית של האדם. זו גם הסיבה כי הדתות המונותאיסטיות נלחמו בעבודת אלילים עד חורמה. אענה לך מראש על כך שתאמר כי אינכם סוגדים לפסל אלה "מתחברים" דרך "גוף החוק" של המאסטר המושלך על הפסל: גוף החוק של המאסטר (או הנאור) אינו התודעה האינסופית! הוא אינו אלוהים, על אף היותו עדין ביותר הוא עצמו רק "מושג" או פרט עדין מאוד בתוך העולמות שנבראו - ולא התודעה האינסופית עצמה. אכן, סגידה ל"גוף החוק" של המאסטר, למרות שאכן עשוייה להביא אותך ל"הישגים" וכוחות שונים היא עבודת אלילים ופסולה מבחינה רוחנית, שכן היא מחליפה את "עבודת" האלוהים האמיתי חסר הדמות הנמצא מעבר לכל מושג - הוא התודעה האינסופית במצבה הטהור ביותר. זוהי האמת. הבחירה כולה שלך.

אנא, השב לי בעמוד הראשון של הפורום

נראה שמיצינו את המקום בדף זה, בואו ונמשיך בדף הראשון! (צירפתי לשם את תשובתי הקודמת, אתם יכולים לענות עליה שם)
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר