מקרים מוזרים, אנא עיזרו לי להחליט

לסבי יש מטעי מנגו כבד דור 3 בארץ ונדמה לי שהם מקוללים אבל מכיוון שלא הצלחתי למצוא את מקור הקללה אשאל אתכם ובכן: סבא שלי הוכש פעמים רבות ובעבר גרר עצמו על הכביש כדי לקבל עזרה מן המטעים. הוא איבד בצורה זו אצבע, הוא קיבל 2 התקפי לב באמצע המטע 2 פעמים שונות ואתמול קרה אותו דבר מוזר מאוד: הוא עמד לסגור את שערי המטע, שער כפול ורוח חזקה פרצה את השער והפילה את סבי על האדמה, והמפתחות נעלמו,לאחר חיפוש של שעה לערך, הם נמצאו על עץ שיטה קוני על ענף גבוה יותר במרחק של 20 מטרים מן השער. סבי נפצע מאוד עד שהשיגם ואני נתתי דוגמא אחת בלבד לאדם אחד בלבד שעבד במטע אבל גם אבי ואני נפדענו בצורות משונות ביותר... זה לא קללה ולא עין הרע מה דעתכם? מדיאה

אני חושבת שכל מה שקורה לאדם בא ללמד אותו משהו

יש אסכולה שאומרת שהאדם מביא על עצמו פורענויות או יותר נכון מזמין אותן. קשה לקבל זאת. אני עברתי תאונת דרכים לפני חצי שנה. האם הזמנתי זאת??? כמובן שאני טוענת שלא. אף אדם לא רוצה להיות חולה או נכה. אבל אולי זה בא ללמד אותי משהו!! שנים אני טוענת שאני עובדת קשה ואני רוצה ללמוד האם התאונה באה ללמד אותי שאדם צריך לעשות את מה שהוא רוצה כי אף אחד לא יכול להבטיח מה יהיה מחר?? אני אישית עדיין מחפשת מה התאונה באה ללמד אותי ומה הלקח שאני צריכה להפיק. בקשר לאביך....אני לא מכירה אותו ולא יודעת האם הוא מאוד אוהב את המטע שלו?? האם הגיע הזמן לפרוש?? צריך לחשוב מה התאונות האלו באות ללמד אותו. יום טוב.. זוהרה*

יש לבדוק את המקורות

בס"ד לאחר בדיקה רוחנית של הדברים אצל הרבי מלך המשיח, מומלץ לבדוק ממי קיבל או קנה סבא שלך את הקרקע לפרדס, מה היה שם לפני כן זה יתן לך תשובה על מהות הדברים כיום. דבר נוסף כדי להגן ולשמור עליכם מהשליליות שבפרדס מומלץ לכם לתת הרבה צדקה, כי ידוע שצדקה תציל ממוות. אם יש לכם עוד שאלות או ברצונכם לכבתו מכתב לרבי אז פנו לאתר שלי בקישרו המצורף. יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר