קארמה....

חבר'ה, אני רק רוצה להודיע לכם שכל הקארמה שלי הלכה מסיבה כלשהי.. והמעשים הרעים שעשיתי במשך חיי גוברים על הטובים זאת אומרת שכל מה שאני עושה מתפקשש ונגמר ברע..... אני לא יודעת מה לעשות נגד זה זה כבר שבוע שכל מה שאני עושה לא הולך לי!!! זה ממש משבש לי את החיים!! HELP!!!

הפיתרון זה תשובה

בס"ד למרות העובדה ששבוע ימים זה זמן קצר מאוד ואי אפשר לקבוע שאכן הגורל שלנו פנה לכיוון השלילי. בכל זאת ניתן לתקן את המצב על ידי תשובה. פירוש הדבר שעליך לפשפש בכל המעשים שלך בחודשים האחרונים, לעשות חשבון נפש, ולנסות לאתר היכן טעית בדרככם ובמי פגעת. לאחר שתעשיה זאת מומלץ לך גם לקרא מזמור יז' בתהילים ולנסות לתקן את המעוות. יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

נו, והאם שבוע אחד שהדברים לא הולכים כפי שאת רוצה שילכו (או שהולכים כך כי את רוצה שכך יהיה)

חרב עליך עולמך? אפי

הפיתרון זה תשובה

בס"ד למרות העובדה ששבוע ימים זה זמן קצר מאוד ואי אפשר לקבוע שאכן הגורל שלנו פנה לכיוון השלילי. בכל זאת ניתן לתקן את המצב על ידי תשובה. פירוש הדבר שעליך לפשפש בכל המעשים שלך בחודשים האחרונים, לעשות חשבון נפש, ולנסות לאתר היכן טעית בדרככם ובמי פגעת. לאחר שתעשיה זאת מומלץ לך גם לקרא מזמור יז' בתהילים ולנסות לתקן את המעוות. יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

אריאל, אריאל, לא משנה מאין תתקוף את הבעיה - הכל חוזר אצלך לתשובה - או נכון יותר להחזיר אנשים

לחיות בחשכה ובפחד. די חביבי - העיניין מתחיל מעט לצאת מהאף. עם כל הכבוד שיש לי לרבי מלובביץ היקר, נראה שאתה מסלף אפילו את רצונו הוא. אפי

קארמה....

חבר'ה, אני רק רוצה להודיע לכם שכל הקארמה שלי הלכה מסיבה כלשהי.. והמעשים הרעים שעשיתי במשך חיי גוברים על הטובים זאת אומרת שכל מה שאני עושה מתפקשש ונגמר ברע..... אני לא יודעת מה לעשות נגד זה זה כבר שבוע שכל מה שאני עושה לא הולך לי!!! זה ממש משבש לי את החיים!! HELP!!!

קבעי את גורלך

שלום שירלי, העניין הוא מעט סבוך לי ענייני הקארמה אבל לדעתי אנו מסוגלים לקבוע את גורלנו... הכל עניין של גישה כוח רצון ומחוייבות קארמה או לא קארמה היא רק נותן קצת טעם גורם מזל שכזה לפחות כך אני תופס את זה אולי אני טועה .... אני לא אתפלא זו לא תהיה הפעם הראשונה :) אבל תפסי את חייך בידיך וצעדי הלאה במקום להבהל שהקארמה שלך כך או כך. אל תתני לזה לעצור אותך, נסי לעשות דברים פרודקטיבים לעצמך ולאחרים... יום טוב דורון

אריאל, אריאל, לא משנה מאין תתקוף את הבעיה - הכל חוזר אצלך לתשובה - או נכון יותר להחזיר אנשים

לחיות בחשכה ובפחד. די חביבי - העיניין מתחיל מעט לצאת מהאף. עם כל הכבוד שיש לי לרבי מלובביץ היקר, נראה שאתה מסלף אפילו את רצונו הוא. אפי

אפי שלום - לפחות אריאל עקבי ולא משנה את דעתו. הלוואי עלי אמונה כזאת.

אם לא היתה כל כך אנטי כבר מזמן היתה רואה את האמת, משל ונימשל

בס"ד פעם היה כפר קטן למרגלות הר. יום אחד בא גיאולוג והזהיר את אנשי הכפר שההר עומד לתפרץ ושעליהם להתכון למצב ולעשות ככל שביכולתם להציל את הכפר. אבל אנשי הכפר שלא ידעו גיאולוגיה צחקו על הגיאולוג. הרי הכפר שלהם כבר היה שם שנים רבות ושום דבר לא קרה אז מה פתאום להאמין לגיאולוג. כך בא הגיאולוג כל יום, היתריע והתריע, עד שלאנשי הכפר נימאס והם החלו לבזות ולגנות את הגיאולוג שהוא מפיץ סתם שמועת שאו ומנסה לפחיד אנשים. כעבור מספר ימים החל עשן לתפזר מעל הכפר, ושוב בא הגאולוג והתריע. אבל אנשי הכפר שוב צחקו ובזו לו ואמור זה סה"כ מקרה אין צורך לשנות דבר, "נמשיך בשיגרת חיינו". וכך העשן נעשה סמיך יותר ויותר ושוב התריע הגיאולוג ושוב אנשי הכפש צעקו עליו "די נימאסתה אין לך משהו אחר לגיד". וכעבור מספר ימים החל מטר של אבנים לנחות על הכפר ועדיין אנשי הכפר בשלהם, הכל מקריות הגיאולוג סתם מעורר פניקה ומפחיד אנשים. וכך נימשך הדבר עד שבא גל של לבה רותחת וכיסה את הכפר כולו, רק הגיאולוג שתפס מחסה בזמן ניצל, אבל מה זה היה מאוד משעמם להיות לבד. הנימשל של הסיפור ניתן לראותו יפה מאוד בספר הנביא ירמיהו שהיה בסוף בית ראשון. נביא זה ראה את החורבן והוא חזר והתריע שאת החורבן ניתן למנוע עם העם יפסיק מדרכו הרע ויחזור בתשובה. אבל רוב עם ישראל בזו ולעגו לו ואפילו כלאו אותו באשמה שהוא מעורר פניקה ומפחיד אנשים. וכאשר נבוכדנצר וצבא בבל עלו על ירושלים והחלו להרוס אותה, אותם אלו שכלאו וביזו את ירמיהו התחננו לפניו שיציל אותם, אבל זה היה מאוחר מדי. ירמיהו שוחרר על ידי הבבלים שנתנו לו כבוד והערכה אבל הוא בחר ללכת לגלות עם שאר בני ישראל, כי למרות העובדה שצחקו ובזו לו וטענו שהו סתם מנסה לפחיד אנשים, ירמיהו חש שהוא חלק מהעם והוא רצה ללכת לגלות עם שאר העם. כך גם המצב בימינו אנו על סף הגאולה זה הזמן להתכונן ולשנות דרך בחיים כדי שברגע הגאולה נהיה מוכנים רוחנית לקבל אותה. אז מה תומר אדון אפי למלך המשיח כאשר הוא יתגלה וישאל אותך למה אתה לא מוכן עדיין, הרי אריאל עדן התריע לפניך שהגאולה בא, למה לא שמעתה בקולו. מה תומר אז למלך המשיח? הרי לא תוכל להתחמק ולומר לא ידעתי או לא שמעתי! תראה את האמת מולך ולא את השקר הנוח לך לצורך המשך הרדיפה אחרי יצרך הנמוך. תבין שזה הזמן לשינו רוחני שהמשיח בפתח ואנו חייבים להיות מוכנים לקבל אותו. יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר