האם כולם הצליחו להירשם כאן?

שלום חברה אשמח אם גם אנשים אשר אינם כותבים הרבה, לפחות ישאירו הודעה כדי שנדע אם הם הצליחו להגיע לכאן, ואם הם נמצאים כאן. למשל: טרם ראיתי כאן את קרן, משה צירקל, זוהרה, כוכב השחר, דניאל מוזס, כרמית, חייזר, דוד מרושי, אלי אשד, מלי מעידן הדלי, אודליה.... ועוד ועוד רבים אחרים. אז יכולה להיות שכתבתם ולא ראיתי ואם לא אז לפחות הכינסו והשאירו "דש עם סמיילי!" כדי שנדע שאתם כאן, אפילו רק בגדר צופים ולא כותבים. האם יש בעיות למישהו מכם להירשם? אז שלחו לי אי-מייל דחוף על כך, או השאירו הדועה בפורום הישן של IOL. אעני מבקשת מכם. מחכה לכם בציפיה עמוקה גילה מנהלת הפורום

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

שלום גילה בקשר למאמר של ד"ר ביין

מה עמדתו לגבי המוות- איבוד ההכרה והמודעות?

הצצתי ונפגעתי (במובן הטוב, כמובן)

"Walla" הינו עמוד הבית שלי מאז תחילת התחברותי לאינטרנט, אך, בעוונותי הרבים, וכאן המקום להתוודות - מעולם לא גלשתי לפורומים ומכאן שלא נטלתי בהם חלק. לפיכך, מודעת לכל מה שהפסדתי עד כה - אני מצהירה כאן שאני בפנים...

שלום גילה בקשר למאמר של ד"ר ביין

מה עמדתו לגבי המוות- איבוד ההכרה והמודעות?

אני לא חושבת שהוא האמין במוות או באובדן מודעות

שלוך לך אכן שאלה מעניינת. ובכן, ד"ר ביין היה מה שנקרא מואר, ואת זה קראת בהקדמה למה שנאמר עליו. הוא היה מה שנקרא ASCENDED MASTER ויש לי ספר אחר שלו, בו הוא ממש מתחבר למודעות הכי גבוהה שיכולה להיות והוא מעביר מסר מהתואר המשיחי: ה-CHRIST, כלומר הוא הופך לדמות מלאת אור לפני האנשים. כאשר קוראים את הספר הזה ממש מתחברים לויברציה הזו. בכל אופן, טעות בידיך, המודעות אף עפם לא נעלמת!!! גם כאשר יש מוות, "מתעוררים אחר כך", כי אנו רגילים למצב של שינה, שם המודעות כאילו מסתלקת. היא לא מסתלקת, אלא פשוט גרעין האישיות האגו, מתנתק מן המודעות. דנו בכך גם במאמר על המסע האסטרלי אשר כבר מופיע בספרייה ותקרא את זה. כמו כן תקרא את המאמר על עיר המסטרים שמבהללה על מנת שתוכל להבין את הנושא של מסטרים, וחוץ מזה תגיע לארץ בקרוב מנניה אנטריאלי, אשר עוסקת בנושא זה של מסטרים, האם אתה מעוניין במידע נוסף? בברכה גילה

גילה בויום

הצצתי ונפגעתי (במובן הטוב, כמובן)

"Walla" הינו עמוד הבית שלי מאז תחילת התחברותי לאינטרנט, אך, בעוונותי הרבים, וכאן המקום להתוודות - מעולם לא גלשתי לפורומים ומכאן שלא נטלתי בהם חלק. לפיכך, מודעת לכל מה שהפסדתי עד כה - אני מצהירה כאן שאני בפנים...

מטנלה, ברוך בואך

והשמיעי את קולך, את שאלותייך, את דעותייך שיתקבלו בשמחה באהבה בלה

אני לא חושבת שהוא האמין במוות או באובדן מודעות

שלוך לך אכן שאלה מעניינת. ובכן, ד"ר ביין היה מה שנקרא מואר, ואת זה קראת בהקדמה למה שנאמר עליו. הוא היה מה שנקרא ASCENDED MASTER ויש לי ספר אחר שלו, בו הוא ממש מתחבר למודעות הכי גבוהה שיכולה להיות והוא מעביר מסר מהתואר המשיחי: ה-CHRIST, כלומר הוא הופך לדמות מלאת אור לפני האנשים. כאשר קוראים את הספר הזה ממש מתחברים לויברציה הזו. בכל אופן, טעות בידיך, המודעות אף עפם לא נעלמת!!! גם כאשר יש מוות, "מתעוררים אחר כך", כי אנו רגילים למצב של שינה, שם המודעות כאילו מסתלקת. היא לא מסתלקת, אלא פשוט גרעין האישיות האגו, מתנתק מן המודעות. דנו בכך גם במאמר על המסע האסטרלי אשר כבר מופיע בספרייה ותקרא את זה. כמו כן תקרא את המאמר על עיר המסטרים שמבהללה על מנת שתוכל להבין את הנושא של מסטרים, וחוץ מזה תגיע לארץ בקרוב מנניה אנטריאלי, אשר עוסקת בנושא זה של מסטרים, האם אתה מעוניין במידע נוסף? בברכה גילה

זה מה שאני לא מבין

הרי בשינה אתה באמת מתעורר אחרכך וגם לפעמים מודע לחלומות אז לפי איך שאני רואה את זה במוות לא מתעוררים ולא מודעים אז אם הוא אומר שלא מאבדים מודעות אז לאיפה ממשיכים? לגלגול הבא? לעולמות רוחניים אחרים?

מטנלה, ברוך בואך

והשמיעי את קולך, את שאלותייך, את דעותייך שיתקבלו בשמחה באהבה בלה

הי גילה. גם אני כאן.

מודה שקשה לי עם הממשק של המערכת החדשה ולכן אני כותבת פחות, אם כי צופה וקוראת כתמיד. בטח יקח לי כמה שבועות להתרגל...

זה מה שאני לא מבין

הרי בשינה אתה באמת מתעורר אחרכך וגם לפעמים מודע לחלומות אז לפי איך שאני רואה את זה במוות לא מתעוררים ולא מודעים אז אם הוא אומר שלא מאבדים מודעות אז לאיפה ממשיכים? לגלגול הבא? לעולמות רוחניים אחרים?

על מודעות, שינה, חלומות ומוות

שלום לך ובכן, הכל קשור בהכל, והכל זה שני צדדים של אותה המטבע. על כך כבר עמדו במזרח. הם אמרו שכשאנו נולדים, אנו מתים בעולם הרוחני, וכשאנו נפטרים, אז אנו נולדים מחדש למודעות גבוהה יותר בעולם הרוחני. לכם הם קראו לעולם שלנו, עולם האשליה, או עולם "המאיה". לכן, למות מבחינתם, זה כמו להתעורר מתוך חלום, כאשר החלום הוא החיים האלה, ואז זה להתעורר למודעות יותר גבוהה. בדיוק כפי שאנו מתעוררים מתוך חלומות. לכן, על מנת להיות יותר מודעים אחרי המוות הם התאמנו בחלימה מודעת, ויש לך על זה חומר במאמר שציינתי בפנייך. כלומר, אין כנראה אובדן מודעות אחרי המוות. יש מצב כזה רק בשינה. בברכה גילה

גילה בויום

תודה על התשובה, ועכשיו עוד שאלה קטנה בלי קשר

בתור יליד מזל סרטן רציתי לדעת מה משמעות הסמל של המזל שנראה כמו המספרים 69 ובכלל מזכיר את הין-יאנג

שלום לסרטן החמוד

אז גם אני מזל סרטן, ומתי הייתה לך יום הולדת? ובכן, הסמל של מזל סרטן הוא בצורת 69 כי זה לפי הצבתות של הסרטן, ויש את זה בסמלים עתיקים מצויירים. בברכה גילה

גילה בויום

האם כולם הצליחו להירשם כאן?

שלום חברה אשמח אם גם אנשים אשר אינם כותבים הרבה, לפחות ישאירו הודעה כדי שנדע אם הם הצליחו להגיע לכאן, ואם הם נמצאים כאן. למשל: טרם ראיתי כאן את קרן, משה צירקל, זוהרה, כוכב השחר, דניאל מוזס, כרמית, חייזר, דוד מרושי, אלי אשד, מלי מעידן הדלי, אודליה.... ועוד ועוד רבים אחרים. אז יכולה להיות שכתבתם ולא ראיתי ואם לא אז לפחות הכינסו והשאירו "דש עם סמיילי!" כדי שנדע שאתם כאן, אפילו רק בגדר צופים ולא כותבים. האם יש בעיות למישהו מכם להירשם? אז שלחו לי אי-מייל דחוף על כך, או השאירו הדועה בפורום הישן של IOL. אעני מבקשת מכם. מחכה לכם בציפיה עמוקה גילה מנהלת הפורום

שלום גילה מבקר תדיר- ביתי בתקשור.

גילה נחמד שזכרת אותי. ואם כל אחד לא היה פותח הודעה חדשה אלא כותב את מה שהוא רוצה כתגובה היית רואה שלפני כמה ימים כתבתי כאן. ואולי זאת הזדמנות נוספת לבקש מכולם לא לפתוח כל הזמן על כל משפט הודעה חדשה אלא לשרשר הודעות ואז נראנה כולנו גם הודעות מלפני כמה ימים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר