נומרולוגיה

אני מעוניינת לשנות את שמי. חשוב לי המספר שיתקבל מצירוף האותיות וחשוב לי גם לשמור על גוון מסויים. איפה ועם מי אפשר להתייעץ? ועוד שאלה - האם יש חשיבות גם לאותיות עצמן ולא רק לסכום שמתקבל מהפיכתן למספרים? שבת שלום.

אותיות

לאותיות השם חשיבות. הם מראות את חתך אשיותך (שם שניתן בלידה)ישנם משתנים רבים המשפיעים על הכל.פסגות למימוש מושפעות גם ממספר השם,יש להתחשב בכך,ועוד ןעוד.לכן אם ברצונך לשנות התיעצי באדם מקצועי.נומרולוגיה קבלית מתיחסת לאותיות ונותנת להם משמעות על פי המזלות. עליך להחליט איזה נומרולוג יעשה עבורך את הבחירה. בברכה אביר

ליוסטינה- לשנות שם זה תהליך מסובך

שלום יוסטינה האם זה השם האמיתי שלך? את עלולה להסתבך, כי יש הרבה תיאוריות, וזה יצא לך סתירה. חוץ מזה את הרי יודעת ש: א. שינוי שם לא משנה את הגורל אלא רק את ההתיחחסות. ב. זה לוקח בין 5 ל-7 שנים עד אשר שם חדש תופס! לגבי מרכיבי השם: --------------- 1. חשוב מאוד הסיכום הכללי, אבל גם סיכום אותיות א.ה.ו.י וגם השם הפרטי והשילוב עם שם המשפחה. 2. חשוב גם המהות של האותיות, וכאן יש מחלוקת בין קבליסטים או גישות אחרות. 3. חשוב המיקום של האותיות. למשל האות ה-1 היא של הנשמה, השניה היא של הרגש והשאר של עולם המעשה. רשמי לי את שמך הפרטי האמיתי ואז אדגים לך. בברכה גילה נ.ב. אני מאמינה ששם זה גורל וכל אחד צריך להתמודד עם מה שיש לו, כי זה לא ניתן סתם, אז מה דעתך להישאר עם שמך? באתר של האגודה לפיתוח מודעות יש לך מספר מאמרים על נומרולוגיה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

תודה רבה

כן, אלה בערך הדברים שבגללם אני שוקלת אם כן או לא ואם כן - אז איזה שם לבחור. בקשר לשמי האמיתי - יש אפשרות לשלוח אלייך באופן פרטי, כלומר שלא יראה כל מי שירצה? תודה יוסטינה שם בדוי

נומרולוגיה

אני מעוניינת לשנות את שמי. חשוב לי המספר שיתקבל מצירוף האותיות וחשוב לי גם לשמור על גוון מסויים. איפה ועם מי אפשר להתייעץ? ועוד שאלה - האם יש חשיבות גם לאותיות עצמן ולא רק לסכום שמתקבל מהפיכתן למספרים? שבת שלום.

אגב - גם שם בדוי אינו מגיע סתם כך "יש מאין" שימי לב שמילה "אין" נמצא ה"אני"

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר