חלמתי חלום

חלמתי שבמקום מסויים שאם אחפור בו אמצא מלוא הדלי אמרלדים, מה זה אומר?

למדיאה על חלומך

שלום מדאיה האמרלד היא אבן החכמה, האינדיאנים מאוד אהבו אותה תמיד. הם האמינו שיש בה ראיה רוחנית ולכן שמו פסלים עם עיניים של אמרלד. היא גם אבן החיים בשל הצבע הירוק. בחלומך את מחפשת את דרך חייך. את רוצה גם חכמה וגם ברכה. לא ברור לך עדיין היכן לחפש זאת. את יודעת שיש גורל, או משהו טוב שמחכה לך, ואת רוצה לדעת היכן בדיוק לחפש, היכן לחפור. אין לי ספק שתמצאי, ואפילו דלי מלא. אז שיהיה לך באהבה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

סיפור על חלום

בס"ד החלום שלך מזכיר לי סיפור חסידי מאוד ידוע: לפני שנים רבות חלם יהודי אחד שמתחת לגשר בעיר רחוקה מביתו יש אוצר גדול. כל לילה היה חולם היהודי את אותו החלום עד שיום אחד הוא קם בבוקר והחליט שהוא נוסעה לאותה העיר לחפש את עושרו. שילם כספים רבים עבור הנסיע וביזבז חודשים רבים בדרך עד שהגיע למחוז חפצו. מיד רץ אל מתחת לגשר שעליו חלם והחל לחפור לחפש את האוצר. בנתיים מעל הגשר עבר יהודי אחר ושמע רעשים מוזרים הבאים מתחת לגשר. ברוב סקרנותו הלך לראות מהם מקור הרעשים ומצא שם את היהודי הראשון חופר. "מה אתה עושה" שאל אותו היהודי השני. ואז סיפר לו היהודי הראשון על החלום שלו ועל כך שיש אוצר מתחת לגשר. "שטויות" אמר היהודי השני, "גם לי יש חלום כל לילי שבעיר רחוקה מתחת לעץ גדול יש אוצר, אז מה אני ארוץ עד לשם לחפש. הרי החלומות שאו ידברו". כאשר שמע היהודי הראשון את תיאור העיר והעץ שבחלום היהודי השני, מיד הבין שעיר זו עירו והעץ הוא העץ שבחצרו. עזב הוא את הגשר, חזר לביתו, חפר מתחת לעץ שבחצרו ומצא אוצר גדול. אבל הוא לא שכח את היהודי השני שבזכות חלומו הוא מצא את האוצר ולכן החליט לתת לו רבע מהאוצר שמצא. הלך הוא שוב לעיר השניה והינה מה הפלא שבדרך ראה את היהודי השני הולך לקראתו. "מה אתה עושה פה" הוא שאל את היהודי השני. "לאחר שעזבתה את הגשר חשבתי לעצמי, לא יתכן שיהודי יבוא סתם ממרחק גדול כל כך. אז המשכתי לחפור מתחת לגשר היכן שעזתה ומצאתי את האוצר שחלמתה עליו ולכן באתי לתת לך חל ממנו בגלל שבזכות חלומך נעשיתי עשיר". שניהם שמחו בחלקם ונהיו ידידים טובים מאז. מסקנת הסיפור: כל אחד חולם על איזה אוצר רחוק, אבל האוצר נימצא תחת האף שלנו ולא צריך לחפש במרחקים. לנו יש אוצר רוחני אדיר. הרבה יותר משאר העמים יש רק לחפור ולגלות במקום לחפש בשדות רחוקים אצל עמים זרים. מי שחופר פה בביתו מתחת לאפו מוצא את האוצר הרוחני האדיר שיש לעם היהודי, מי שמחפש במרחקים סתם מבזבז זמן וכסף על לא כלום. וברור שעדיף אוצר רוחני קרוב מאשר אוצר חומרי רחוק ולא ברור. יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

למדיאה על חלומך

שלום מדאיה האמרלד היא אבן החכמה, האינדיאנים מאוד אהבו אותה תמיד. הם האמינו שיש בה ראיה רוחנית ולכן שמו פסלים עם עיניים של אמרלד. היא גם אבן החיים בשל הצבע הירוק. בחלומך את מחפשת את דרך חייך. את רוצה גם חכמה וגם ברכה. לא ברור לך עדיין היכן לחפש זאת. את יודעת שיש גורל, או משהו טוב שמחכה לך, ואת רוצה לדעת היכן בדיוק לחפש, היכן לחפור. אין לי ספק שתמצאי, ואפילו דלי מלא. אז שיהיה לך באהבה גילה

תודה לך גילה על פירוש החלום

אגב כל פעם שאני פותחת בטארות או מקלת חיזיון אני שמה אבן אמרלד מתחת ללשון וזה עוזר לזה מאוד מאוד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר