גלגול נשמות לעומת קשר עם נשמות בעולם שמעבר

שלום חברה באתר שלי של האגודה לפיתוח המודעות, שם בפורום של האגודה, שאלו אותי שאלה מאוד חשובה, ואני רוצה להעביר את הדיון גם לכאן. אריאל עדן, גם ענה על השאלה הזו, אבל בסבוך, והייתי שמחה עם יסביר דבריו שיהיו יותר מובנים. ובכן, השאלה היתה, איך אפשר ליצור קשר דרך מדיום או סיאנס אם הנשמה כבר התגלגלה? מה דעתכם על השאלה? והנה תשובתי כפי שהבאתי שם. ----------------------------------------- שלום רב ובכן שאלת שאלה מאוד מעניינת אשר התלבטו עימה גם הרבה אנשים, והיא ההבדל בין המאמינים בספיריטואליזם לעומת המאמינים בגלגולים. כלומר, האנגלים מאמינים רק בכך שנשמה באה פעם אחת ואז מתה ועוברת הלאה והלאה לרבדים רוחניים אחרים. לעומת זאת האמריקאים, יותר אנשי העידן החדש והמיסטיקה, ובתפיסות המזרח יותר מאמינים במודל של גלגולים. אני מאמינה במודל משולב של הדברים.יש לנו נשמה, והיא כנראה הניצוץ העליון שלא בדיוק מתגלגל אלא "משקיף" על גלגוליו. יש לנו גלגולים שזה כמו הולוגרמות, כמו ניצוצות שהנשמה שולחת בכל גלגול. הגלגולים כאילו קיימים במקביל בעולמות התודעה. כאשר אתה יוצר קשר עם אדם שנפטר, אתה יוצר קשר עם הביטוי שלו בגלגול מסוים, ולא ממש עם הנשמה. בכלל, היה לי ניסיון של תיקשור עם אנשים שנפטרו, והיה לי מאוד קל להרגיש את הנשמה שמעבר.יותר קל להרגיש את הנשמה אחרי המוות מאשר בחיים, וזה אצל אנשים לא מודעים. אצל אנשים מודעים הנשמה, מתבטאת גם בגלגול הנוכחי, ואז מרגישים גם את האגו וגם את הנשמה. אני מתקשרת באמצעות תמונות, התמונות כאילו מדברות אלי, ושולחות לי מחשבות, וזה מאוד מעניין. ----------------------- אשמח לשמוע דעות נוספות ותגובות. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

יש נשמה ויש נפש

בס"ד כפי שכבר הסברתי בעבר, האדם מורכב מכמה רמות של תודע. הרובד הגבוהה ביותר ניקרא נשמה ותפקידו להביא לתיקון העולם על ידי התחברות בגוף דרך האגו הניקרא גם הנפש של האדם. כאשר אדם מת אז הנשמה ממשיכה הלאה להתגלגל, אבל הנפש נישראת וממתינה לתחיית המתים. כאשר מתקשים לרוב זהו תיקשור עם הנפש שהיא רמה רוחנית נומוכה יחסית בבן אדם. קשה מאוד לתקשר עם הנשמה ורק יחיד סגולה מסוגלים לעשות זאת. בנפש כלול האישיות של האדם וכך בתיקשור עם הנפש אנו מתקשרים עם מהות האדם שהכרנו בחייו ולא עם הנשמה האלוקית הגבוהה שבו שהיא מעבר להשגתינו. יחי אדונינו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

לגילה

אולי גם כדאי לשמוע חוות דעת מאנשים על זה לפי היהדות? רק מאנשים שבאמת יודעים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר