חוזה העתידות המפורסם בתולדות האנושות חזה את ניצחון טרמאפ

בס"ד

סתם כתבה מגמתית אנטי טראמפ, שום דבר אחר. קישקוש בקומקום של הוואלה השמאלנים. למה אתה בכלל קורא אותם, אני כבר הפסקתי מזמן רק חדשות 0404. את נוסטראדמוס אי אפשר להבין, כל הפירושים הם לאחר מעשה, ולרוב זה לפי רצון אלו שמפרשים אותו, אז מדובר על שטויות ועוד פורפוגנדה שמאלנית.

כל "נבואה" עמומה וסתומה דיה - ניתנת לזהוי כאילו התקימה.

זהו סוד העיסוק הקרוי "הגדת עתידות"...

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

שגיאה 404 היא קוד-החזר ב- http שפרושו "הדף שבקשת לא נמצא".

ביקשת חדשות אך מצאת fake newa...

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

בס"ד

סתם כתבה מגמתית אנטי טראמפ, שום דבר אחר. קישקוש בקומקום של הוואלה השמאלנים. למה אתה בכלל קורא אותם, אני כבר הפסקתי מזמן רק חדשות 0404. את נוסטראדמוס אי אפשר להבין, כל הפירושים הם לאחר מעשה, ולרוב זה לפי רצון אלו שמפרשים אותו, אז מדובר על שטויות ועוד פורפוגנדה שמאלנית.

היי אריאל

אולי זו באמת טענה מגמתית כנגד טראמפ ואולי לא, את זה רק תומכי נוסטרדמוס יכולים לגלות לנו emo_02.png

חוץ מזה אני לא משתייך לאף אחד מהצדדים, לא ימין ולא שמאל...ולכן אם אני קורא כתבה זה לא משנה לי אם הדיעה היא שמאל או ימין, אלא אם יש בה איזון וצדק.

לפעמים אני כן מוצא בכתבות של וואלה מין האמת.

את חדשות 0404 אני לא מכיר...מה זה בדיוק? מי מנהל אותו ועד כמה הוא מהימן?

בס"ד

כל מה שמופיע בחדשות וולאה הוא מגמתי, הם חלק מהשמואל וכך גם הידיעות שלהם, אני חושב שזה לא תומכי נוסטראדמוס שצריך לפנות אליהם אלא אלו שמצטטים חלקים ערוכים מדבריהם בצורה מגמתית. כל דבר וביחוד דברים רוחניים ניתן להוציא אותם מהקשרם ולחבר אותם עם אג'נדות שונות, ובחדשות וואלה  הם עושים את זה חופשי.

חדשות 0404 אם אתה לו מכיר כדאי לך להכיר, הם היחידים שלא נכנעים ללחץ של שאר ערוצי התקשורת ומביאים דברים שלא תמצא בערוצים אחרים. הם קשורים גם בערוץ 20 שהוא הערוץ היחיד שבעיני יש לו אמינות כל שהיא. תוכל למצוא אותם ברשת או באפליקציה.

https://www.0404.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר