בס"ד

אני רואה שאתה בכוח מנסה להאחז בקש, כי אין לך כל טענה ואתה מחפש משהו שיצלי אותך, אז בנושא הספציפי הזה שהצגתה אספר לך סיפור קטן:

אי שם בשנות השמונים איזה אירגון נגד עישון סיגריות רצה להוכיח כמה שהם מזיקות לבריאות. הם לקחו עכברי מעבדה ומרחו על העור שלהם משחה המכילה כמות רבה של ניקטין (כמובן עשו קבוצת ביקורת וכל מה שדרוש למחקר "מדעי אוביקטיבי"), והינה לשימחתם לאחר מספר חודשים עכברי המעבדה פיתחו את המחלה הידוע על העור שלהם. צהלו ארגוני אנטי עישון ופרסמו בכל מקום שאפשר הינה הוכחנו מדעית שטבק גורם למחלה: "מחקרים הוכיחו ש...טבק מסוכן לבריאות בלב בלב בלה".

אבל מכיוון שכפי שאמרתי לך אין דבר כזה מחקר אוביקטיבי אלא הכל הולך אחרי מי שממן את מחקר, ואני אישית הכרתי אנשים שרצו לעשות מחקר אוביקטי באמת ולא מצאו ממן ולכן נאלצו לוותר על זה. אז כאמור חברות הטבק לא נשארו חייבות, גם הם עשו מחקר "אוביקטיבי" ולקחו עכברי מעבדה ומרחו על העור שלם חרדל, וראה איזה פלא כעבור מספר חודשים העכברי פיתחו את המחלה גם כן. מאז כאשר היו כותבים אזהרות על קופסאות סיגריות שהם מסוכנות לבריאות הנוסח היה: "משרד הבריאות קובע כי ..." כי היה אסור להם לכתבו: "מחקרים קובעים כי.." כי לכל מחקר ניתן היה לעשות מחקר הפוך ולפרש את אותם התוצאות בדיוק להיפך. תלמד קצת פיזיקה קווטית ותראה כמה המדידה של החוק משפיע על תוצאות המחקר, אולי אז תפסיק לבלבל לי את המוח, עם חוסר הידע שלך ותודה באמת שאין לך כל תשובות אלא אתה נאחז בקש כי האגו שלך לא רוצה להודות שאתה פשוט טועה.

בעזרת ה' יתברך 

תִּקְעוּ בַחֹדֶשׁ שׁוֹפָר בַּכֶּסֶה לְיוֹם חַגֵּנוּ, כִּי חֹק לְיִשְׂרָאֵל הוּא מִשְׁפָּט לֵאלהֵי יַעֲקב (תְּהִלִּים פ"א)

יום שני, ב' אלול ה'תשע"ט,פרשת השבוע: שופטים

רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת ה' שֵׂכֶל טוֹב 

לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד. 

הבורות-האוייב הגדול של האדם!

הטיית מחקרים על ידי חברות

הטיית מחקרים על ידי חברות היא פעילות של חברות מסחריות ובמיוחד על ידי תאגידים גדולים לבצע מימון סלקטיבי, צנזורה, או הצגה מעוותת של מחקריים מדעיים בעיתונות המקצועית, להפעיל לחץ על מדענים או לממן מדענים בעלי דעות "נכונות" וכן להציג את המחקר המדעי בצורה מעוותת בתקשורת הפופולרית, בכנסים ובפני מקבלי החלטות. שיטות לדבר זה כוללות הסתרת מידע מהציבור וממקבלי החלטות, הצגת נתונים חלקיים, מתן עדויות שקר, הקמת ארגוני קש שישפיעו על דעת הקהל או מקבלי החלטות תוך הסתרת הקשר לחברה המסחרית, מתן טובות הנאה לחוקרים, רופאים, עיתונאים ומקבלי החלטות, בחירה סלקטיבית של חוקרים ומימון נדיב של חוקרים אלה, סחיטה באיומים, שוחד, תביעות השתקה, ועוד.

* באדיבות אקו-ויקי

https://ecowiki.org.il/wiki/%D7%94%D7%98%D7%99%D7%99%D7%AA_%D7%9E%D7%97%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%9D_%D7%A2%D7%9C_%D7%99%D7%93%D7%99_%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%AA

https://www.youtube.com/watch?v=OqbudoEhI_c

https://he.wikisource.org/wiki/%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%98%D7%99_%D7%9E%D7%95%D7%94%D7%A8%22%D7%9F

מאיר בנאי ז"ל - אל נורא עלילה (אודיו)

https://www.youtube.com/watch?v=QY1EJp1JX8o

כְּשֶׁאָדָם מִתְבּוֹדֵד וּמְפָרֵשׁ שִׂיחָתוֹ וְצַעֲרוֹ לִפְנֵי הַשֵּׁם יִתְבָּרַך וּמִתְוַדֶּה וּמִתְחָרֵט עַל גּדֶל הַפְּגָמִים שֶׁעָשָׂה אֲזַי גַּם הַשְּׁכִינָה כְּנֶגְדּוֹ מְפָרֶשֶׁת לְפָנָיו שִׂיחָתָהּ וְצַעֲרָהּ וּמְנַחֶמֶת אוֹתוֹ כִּי כָּל פְּגָם וּפְגָם שֶׁפָּגַם בְּנִשְׁמָתוֹ, פָּגַם אֶצְלָהּ גַּם כֵּן כִּבְיָכוֹל וְזֶה בְּחִינַת (דְּבָרִים כ"ו) : "אֶת ה הֶאֱמַרְתָּ וַה הֶאֱמִירְך" וְכוּ

יְהִי שֵׁם ה' מְבֹרָךְ, מֵעַתָּה וְעַד־עוֹלָם        דְּרָכֶיהָ דַרְכֵי נֹעַם וְכָל נְתִיבוֹתֶיהָ שָׁלוֹם

סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורדפהו                  "וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ"

ה' אוהב אותך 

בס"ד

אני רואה שאתה בכוח מנסה להאחז בקש, כי אין לך כל טענה ואתה מחפש משהו שיצלי אותך, אז בנושא הספציפי הזה שהצגתה אספר לך סיפור קטן:

אי שם בשנות השמונים איזה אירגון נגד עישון סיגריות רצה להוכיח כמה שהם מזיקות לבריאות. הם לקחו עכברי מעבדה ומרחו על העור שלהם משחה המכילה כמות רבה של ניקטין (כמובן עשו קבוצת ביקורת וכל מה שדרוש למחקר "מדעי אוביקטיבי"), והינה לשימחתם לאחר מספר חודשים עכברי המעבדה פיתחו את המחלה הידוע על העור שלהם. צהלו ארגוני אנטי עישון ופרסמו בכל מקום שאפשר הינה הוכחנו מדעית שטבק גורם למחלה: "מחקרים הוכיחו ש...טבק מסוכן לבריאות בלב בלב בלה".

אבל מכיוון שכפי שאמרתי לך אין דבר כזה מחקר אוביקטיבי אלא הכל הולך אחרי מי שממן את מחקר, ואני אישית הכרתי אנשים שרצו לעשות מחקר אוביקטי באמת ולא מצאו ממן ולכן נאלצו לוותר על זה. אז כאמור חברות הטבק לא נשארו חייבות, גם הם עשו מחקר "אוביקטיבי" ולקחו עכברי מעבדה ומרחו על העור שלם חרדל, וראה איזה פלא כעבור מספר חודשים העכברי פיתחו את המחלה גם כן. מאז כאשר היו כותבים אזהרות על קופסאות סיגריות שהם מסוכנות לבריאות הנוסח היה: "משרד הבריאות קובע כי ..." כי היה אסור להם לכתבו: "מחקרים קובעים כי.." כי לכל מחקר ניתן היה לעשות מחקר הפוך ולפרש את אותם התוצאות בדיוק להיפך. תלמד קצת פיזיקה קווטית ותראה כמה המדידה של החוק משפיע על תוצאות המחקר, אולי אז תפסיק לבלבל לי את המוח, עם חוסר הידע שלך ותודה באמת שאין לך כל תשובות אלא אתה נאחז בקש כי האגו שלך לא רוצה להודות שאתה פשוט טועה.

לא.

מחקר - מתפרסם בכתב-עת מקצועי, מוכפף לבקורת עמיתים, וחובה שתוצאותיו תהיינה reproducible אצל חוקרים עמיתים, שאם לא כן חזקה על החוקר המפרסם כי טעה או רימה.

מרמה במחקר עשויה להצליח לזמן מה, עד שמישהו מתחיל להטיל ספק במסקנות ומנסה לקבל את התוצאות המוצהרות במעבדתו ונכשל חרף נסיונותיו.

משך הזמן העובר עד חשיפת המרמה - משתנה.

קיימים תחומים בהם מחקר מחייב מעקב לאורך שנים לפני שמתאמתת ההשערה, וכאן עשויה הצלחת הרמאי והיוקרה ממנה הוא נהנה להימשך אפילו עשור או שנים, אך לא לעולם. 

אז מגיע שוט ה- discrediting ומצליף ברמאי ומנשל אותו מתאריו.

כמו בנוגע למר "תקון עולם". אני מאתגר גם אותך להציג כאן את הראיה החזקה ביותר לדעתך, לקיום אלהיך גם מחוץ לתחום אשר בין שתי אזניך, ואני חוזר על התחייבותי להפריך אותה!

מר "תקון עולם" מפחד.

מה אתך?

מה אכפת לך לנסות אותי?!

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

...הטיית מחקרים על ידי חברות

הטיית מחקרים על ידי חברות היא פעילות של חברות מסחריות ובמיוחד על ידי תאגידים גדולים לבצע מימון סלקטיבי, צנזורה, או הצגה מעוותת של מחקריים מדעיים בעיתונות המקצועית, להפעיל לחץ על מדענים או לממן מדענים בעלי דעות "נכונות" וכן להציג את המחקר המדעי בצורה מעוותת בתקשורת הפופולרית, בכנסים ובפני מקבלי החלטות. שיטות לדבר זה כוללות הסתרת מידע מהציבור וממקבלי החלטות, הצגת נתונים חלקיים, מתן עדויות שקר, הקמת ארגוני קש שישפיעו על דעת הקהל או מקבלי החלטות תוך הסתרת הקשר לחברה המסחרית, מתן טובות הנאה לחוקרים, רופאים, עיתונאים ומקבלי החלטות, בחירה סלקטיבית של חוקרים ומימון נדיב של חוקרים אלה, סחיטה באיומים, שוחד, תביעות השתקה, ועוד...

טענתך, מר "תקון"(*) כבר הוצגה וכבר נדחתה...

(*) רק מי ששבור מצריך תקון...

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

בעזרת ה' יתברך 

תִּקְעוּ בַחֹדֶשׁ שׁוֹפָר בַּכֶּסֶה לְיוֹם חַגֵּנוּ, כִּי חֹק לְיִשְׂרָאֵל הוּא מִשְׁפָּט לֵאלהֵי יַעֲקב (תְּהִלִּים פ"א)

יום שני, ב' אלול ה'תשע"ט,פרשת השבוע: שופטים

המדע מודה בבורא עולם ובתורה הקדושה!

מדענים גדולים הבינו שיש בורא לעולם, ובהם גדולי המדענים והממציאים של כל הזמנים!

רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת ה' שֵׂכֶל טוֹב 

לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד.  

הבורות-האוייב הגדול של האדם!

שלום אריאל עדן כמו שכבר כתבתי בעבר מדובר באיש כסיל שקרן מתחזה

ובעיקר קשקשן שבאמת אין לו מושג בכלום

פרט מלחזור על אותם הבלים על מנת להשפיע על התודעה של חברי הפורום חלילה

הרי שכל מטרתו האיומה והמכוערת ביותר

להכשיל את עם ישראל הקדוש,אך לשמחתנו הרבה עם ישראל צדיקים חכמים נבונים וקדושים!

כמו כן נראה שהוא מאוד נהנה מהתשומת לב ושמתייחסים אליו בכלל וכן בלהטריד אותנו ואת חברי הפורום האחרים

מאוד מצער עד לאיזה שפל נורא אדם יכול להגיע

זאת התוצאה של חוסר השכלה בסיסית חוסר ידע והבנה של משמעות האדם העולם היקום ותכלית הבריאה 

וכן השפעה מאתר מטופש שתופח לו את החשיבה הריקה שלו-(כמו שהנ"ל מציין)

כך זה כשנפש האדם מלאה בתאוות בְּהֵמִיּוּת חוסר עידון וחן, חוסר נימוס ובסטיות רעות ומכוערות

בושה וחרפה גועל נפש.

"אִישׁ בַּעַר לֹא יֵדָע וּכְסִיל לֹא יָבִין אֶת זֹאת"

"אם אין חכמה, אין יראה; אם אין יראה, אין חכמה. אם אין דעת, אין בינה; אם אין בינה, אין דעת"

האמת יוצאת לאור! הוכחה מתמטית מדעית שהתורה אמת וניתנה ע"י בורא עולם!!! הסרט המלא

https://www.youtube.com/watch?v=oxNpIQwO-vs

"אִישׁ בַּעַר לֹא יֵדָע וּכְסִיל לֹא יָבִין אֶת זֹאת"

https://he.wikisource.org/wiki/%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%93_%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%99

רבי אלעזר בן עזריה אומר, אם אין תורה, אין דרך ארץ; אם אין דרך ארץ, אין תורה. אם אין חכמה, אין יראה; אם אין יראה, אין חכמהאם אין דעת, אין בינה; אם אין בינה, אין דעת. אם אין קמח, אין תורה; אם אין תורה, אין קמח.

• הרמב"ם פתח את ספרו "היד החזקה" במילים: "יסוד היסודות ועמוד החכמות, לידע שיש שם מצוי ראשון.  והוא ממציא כל הנמצא; וכל הנמצאים מן שמיים וארץ ומה ביניהם, לא נמצאו אלא מאמיתת הימצאו" (הלכות יסודי התורה א א), ובהמשך הסביר על מצוות יראת ה' ואהבת ה' והדרך לקיים אותן (שם, פרק ב).
  • הרמח"ל פתח את ספרו "מסילת ישרים" במילים: "יסוד החסידות ושרש העבודה התמימה הוא שיתברר ויתאמת אצל האדם מה חובתו בעולמו ולמה צריך שישים מבטו ומגמתו בכל אשר הוא עמל כל ימי חייו. והנה מה שהורונו חכמינו זכרונם לברכה הוא, שהאדם לא נברא אלא להתענג על ה' ולהנות מזיו שכינתו שזהו התענוג האמיתי והעידון הגדול מכל העידונים שיכולים להמצא"  
                                                                                                       באדיבות והתודה:אראל סגל הלוי

מוטי שטיינמץ - הנשמה בקרבי | Motty Steinmetz-Haneshama Bekirbi

https://www.youtube.com/watch?v=nF-Nggawuuk

"וְנִשְׂגַּב ה' לְבַדּוֹ בַּיּוֹם הַהוּא" (ישעיהו ב', יא) 

יְהִי שֵׁם ה' מְבֹרָךְ, מֵעַתָּה וְעַד־עוֹלָם        דְּרָכֶיהָ דַרְכֵי נֹעַם וְכָל נְתִיבוֹתֶיהָ שָׁלוֹם

סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורדפהו                  "וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ"

ה' אוהב אותך 

אין דרך לחקירת טבע זולת על פי פרוטוקול מחקר, כפי שציינתי.

הדרך הפסולה מכל היא הסתמכות על מעשיות המיתולוגיה היהודית, אשר נגנבו ממיתולוגיה שומרית.

בס"ד

אתה צודק אריאל:

מייקל שרמר הוא המו"ל של כתב העת Skeptic ומחבר הספר The Mind of the Market.

הכתבה התפרסמה בגיליון אוקטובר-נובמבר של המגזין "סיינטיפיק אמריקן - ישראל" בהוצאת אורט.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3971538,00.html

יום נעים

בס"ד

מה שאהבתי זה שהוא אומר שם שכדי לא לרמות המדען אסור שיהיה לו כל מניע אישי במחקר. חחח לא פגשתי בחיי אחד כזה, כל אחד רוצה להצליח, אחרת הוא לא יקבל מימון למחקר הבא ובלי המימון הזה לא יהיה לו משכורת, אוניברסיטאות דורשות מהפרופסורים שלהם לפרסם מספר מאמרים בשנה אחרת הם מפוטרים, אז הוא עושה מה שצריך כדי לרצות את האדונים שלו שזה אלו שממנים לו את המחקר. אולי יש כמה צדיקים בסדום אבל רוב החוקרים הם בעלי אנטרסנטים חזקים ורוב הרמאויות לא נתפסות כי הקהילה המדעית שומרת אחת על השני ולרוב מטאטאים את זה מתחת לשטיח במקרה הטוב, או ממחזרת את הזבל הזה למחקר הבא.

אין דרך לחקירת טבע זולת על פי פרוטוקול מחקר, כפי שציינתי.

הדרך הפסולה מכל היא הסתמכות על מעשיות המיתולוגיה היהודית, אשר נגנבו ממיתולוגיה שומרית.

בס"ד

רגע לא אמרתה לפני כן שהטבע הוא אמפירי ואי אפשר לחקור אותו? אז יש פרוטוקולים למחקר, זה לא סתם תצפית אמפירית וזהו? כרגיל אתה סותר את עצמך, ואיך החלטת שהיהדות לקחה מהשומרנים ולא להיפך, הרי התורה מתחילה בבראשית, אין שום דבר לפני כן וממתי יש לשומרונים עדות של שלוש מליון איש במעמד הר סיני שראו ושמעו את התורה מתקבלת מהקב"ה? לא ידוע שבמיתולוגיה השומרותי יש איזכור של זה. ההמצאה שהמיתולוגיה שומרונית קדמה ליהדות היא המצאה של כופרים שחיפשו בנרות איך להכחיש את קיומו של הבריאה האלוקית על פי היהדות והתורה. השומרונים הם צאצאים של בני נוח ואין להם שום מיתולוגיה משלהם הם לקחו הכל מנוח ובניו, זה המקור שלהם. התורה ניתנה לעם ישראל לא לשומרונים, וזה גם הסיבה שעם ישראל חי וקיים בזמן שהשומרונים קיימים רב בספרי ההיסטוריה ובפנטזיות של הכופרים. אמרתי לך כל התיארוך של ה"מדע" מבוסס על אקסיומת ההנחה שחוקי הטבע לא השתנו לאורך הזמן, אקסיומה שאני אישית וכל מי שעוסק בקבלה לא מקבלים אותה כי היא לא נכונה ולכן כל התיארוכים של המדענים לא שווים את קליפת השום. רק התורה שהתקבלה בהר סיני מתחילה בבראשית שום מיתולוגיה אחרת לא.

מחקר - מתפרסם בכתב-עת מקצועי, מוכפף לבקורת עמיתים, וחובה שתוצאותיו תהיינה reproducible אצל חוקרים עמיתים, שאם לא כן חזקה על החוקר המפרסם כי טעה או רימה.

מרמה במחקר עשויה להצליח לזמן מה, עד שמישהו מתחיל להטיל ספק במסקנות ומנסה לקבל את התוצאות המוצהרות במעבדתו ונכשל חרף נסיונותיו.

משך הזמן העובר עד חשיפת המרמה - משתנה.

קיימים תחומים בהם מחקר מחייב מעקב לאורך שנים לפני שמתאמתת ההשערה, וכאן עשויה הצלחת הרמאי והיוקרה ממנה הוא נהנה להימשך אפילו עשור או שנים, אך לא לעולם. 

אז מגיע שוט ה- discrediting ומצליף ברמאי ומנשל אותו מתאריו.

כמו בנוגע למר "תקון עולם". אני מאתגר גם אותך להציג כאן את הראיה החזקה ביותר לדעתך, לקיום אלהיך גם מחוץ לתחום אשר בין שתי אזניך, ואני חוזר על התחייבותי להפריך אותה!

מר "תקון עולם" מפחד.

מה אתך?

מה אכפת לך לנסות אותי?!

בס"ד

לא יאמן, אריאל, כתבת "תלמד קצת פיזיקה קווטית ותראה כמה המדידה של החוק משפיע על תוצאות המחקר".

כל הכבוד ללוחמנותך ולנסיונך לנצח ואפילו בשיטת "מצליח" הבלתי הגונה, אולם האדם האחרון שאתה יכול לקוות להצליח לבלבלו בג'יבריש פסאודומדעי אודות מכאניקת קוואנטים הוא אנוכי.

הנכון הוא זה:
כל עוד לא התבצעה מדידה - הסכוי למצא חלקיק תת-אטומי ב"אזור ספציפי" מיוצג על ידי פונקצית "צפיפות" הסתברותית, ה- wavefunction המתארת את החלקיק.
ברגע שמתבצעת מדידה - הפונקציה הזו קורסת אל אחד מן ה- eigenvalues שלה והמיקום "נקבע".

הסיבה: האינטראקציה בין חלקיק מיקרוסקופי לבין מכשיר מדידה מאקרוסקופי גורמת לקריסה מיידית של הפונקציה ברגע המדידה. חפש משהו על נסוי מחשבתי הקרוי "החתול של שרודינגר".

כאמור - לא יאמן שנסית זאת...

בס"ד

ושוב אוזנך לא שומעות מה שפיך מדבר, זה בדיוק הצדקה של מה שאמרתי שהכל הולך אחרי המדידה דהינו מי שקורא את המדידה כי מכשיר לא מודד את עצמו, רק  האדם מודד את מה שהמכשרי פולט ומפענח אותו לפי רצונו. החתול של שרדינגר הוא תאוריה בלבד, אף אחד לא עשה ניסוי כזה בפועל זה ניסוי מחשבתי בלבד, ולכן אין לא שום משמעות מעשית וגם בתור דוגמה הוא לא מורה על כלום. בפועל האדם משפיע על המציאות סביבו וזה לא מצב אוביקטיבי, כפי שאתה רוצה שיהיה, וזה בדיוק מה שאומרת הפיזיקה הקוונטית החוקר משפיע על המחקר וגם המחקר משפיע על החוקר ושמשנה גם אותו.

http://journal.media-culture.org.au/index.php/mcjournal/article/view/428

אני פשוט נהנה מן האופן בו אתה מפגין בפרהסיא את בורותך, אם כי קהל המטרה שלך, פתאים נטולי השכלה כללית בסיסית, יחשבו שהג'יבריש הפסאודומדעי שלך - יש בו ממש.

המדידה אינה משפיעה על שום כוונה מקדמית ספציפית של החוקר. ל- wavefunction יש מספר מסוים של eigenvalues מחמת טיבו של החלקיק ותכונותיו, ומספר זה נותר כל העת כשהיה והחלקיק מצוי בסופרפוזיציה על כולם. ברגע שמתבצעת מדידה - קורסת הפונקציה אל אחד מן ה- eigenvalues הללו, בלא שיש לחוקר אפשרות להשפיע מי מהם "יבחר".

כל האמור לעיל - תקף לעולם ה- micro, התת-אטומי, התחום הקוואנטי.

בעולם של ה- macro, על מחקר להיות reproducible (פתח מילון על הברכיים וברר מה משמעות מלה בלתי מוכרת זו לך) אצל עמיתים. אם אינו כזה - תגיע עד מהרה הוקעה.

בס"ד

מעניין איך זה שאתה לא משיב על אף אחד מטענותי וגם שהבאתי לך מאמר שמראה כמה שאתה טועה, אבל אתה ממשיך בשלך להגיד אני החכם ואתה בור, למה כי ככה נוח לך לומר אחרת חס וחליל תצטרך להתמודד עם המציאות שאתה בדבר שטויות. הסיפור הזה עם ניוטון הראה לכולם כמה אתה נואש, אבל נראה לי שאתה פשוט רוצה להתיש אותי כי אין לך כל תשובה עניינית. אני סיפקתי לך את כל התשובות לכל הטענות שלך, זה שזה לא מוצא חן בעיניך זה הבעייה שלך, תמשיך ללכת עם עיניים עצומות ולצעוק חושך חושך, כי לא ציפיתי ממך לאחרת. האגו שלך כל כך גדול שהוא לא מאפשר לך להודות שטעית, לשמחתי יש מספיק צופים בדיון בינינו שרואים כמה אתה בכוח מנסה להאחז בקש בלי הצלחה מרובה. אז תמשיך לטחון מים כי זה כל מה שאתה עושה.

"כל טענותיך נדחו והופרכו במלואן."

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

"אני מבקשך לא לומר נואש ולהמשיך להציג טענות שונות מעיקרי השקפותיך כדי שרפיסותן תחשף לעיני צאן הקדושים כאן מול איתנות השקפותי..."

כותב זה מוזהר שוב ושוב מכתיבה לא נאותה בפורום!!!!

לכן נמחק תוכן הודעתו מלבד הבלתי ראוי!!!

אנא זיכרו לשמור על תרבות הדיון ולכתוב על "גופו של עניין ולא על גופו של אדם".

בברכה

מנהלת הפורום

נ.ב  - כותב זה מוזהר לשנות חתימתו, אחרת יצונזרו ויימחקו הודעות שלו. חלקן, כולם...

לא מחלקים במאה שערים  פרסום למסעדות לא כשרות, וכל היתממות שלו שזה פורום ציבורי לא תיתקבלנה.

זה פורום למיסטיקה ואסטרולוגיה, ומי שזה לא תקף בעניו אין לו מה לחפש בפורום זה.

בברכה

מנהלת הפורום

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר