לקבל את הספר התקדשות במתנה עד סוף יולי

שלום חברה

אין ספר יותר עלי מספר זה ואני גם זו שהבאתי לתרגומו.  אז הנה לכם מתנה

אנו משיקים בימים אלו את האתר החדש של חדקרן. מדובר באתר שעבדנו עליו רבות בשנה האחרונה ושמארגן את התכנים הקרובים לליבנו בצורה נגישה וחיה, והוא ימשיך להתעדכן על הזמן בתכנים חדשים ובמאמרים חדשים שיעניקו נקודות מבט חדשות והשראה.

הנה הלינק לאתר חדקרן החדש.

לרגל חגיגות השקת האתר אנחנו מעניקים במתנה עד סוף יולי את הספר הראשון והאהוב שלנו: ׳התקדשות׳ מאת אליזבת הייך, במתנה לכל מי שירצה, כספר אלקטרוני.

מקבלים את הספר דרך הרשמה בלינק הזה:

https://mailchi.mp/hadkeren/hitkadshut

לאחר ההרשמה בלינק מקבלים מייל עם קוד הנחה מיוחד לאתר "עברית" ובו מקבלים את הספר במתנה. כל התהליך מוסבר במייל שמי שנרשם מקבל.

הנה הטקסט כריכה אחורית, שיכול לתת כיוון לפוסט:

הספר התקדשות מביא את סיפור חייה של אליזבט הייך, מייסדת בית הספר הגדול והוותיק באירופה ליוגה, ואת האירועים וההתנסויות שתרמו להתפתחותה הרוחנית. בין אם קוראים את הספר כאוטוביוגרפיה החושפת אמיתות מיסטיות, או כהתחקות אחר מסע ההתקדשות האישי של המחברת, מדובר בספר מעורר השראה.

מסע חייה של הייך במאה העשרים שלוב בזיכרון חי של התנסויותיה בחיים קודמים ככוהנת צעירה במצרים העתיקה. ההתרחשויות בהווה וחוויות העבר השזורות זו בזו חושפות את הקשר האמיץ שבין העולמות השונים. הספר מתאר בפרטים מרגשים את הכנתה להתקדשות במצרים, כיצד הכהן הגדול פתאהוטפ מדריך אותה לאורך התפתחותה שלב אחר שלב, ומוליכה אל עבר הבנת המסתורין הנעלים ביותר. בין היתר הייך חולקת איתנו בספרה את החוקים השולטים ביקום, בעולם ובאדם ואנו מתנסים בעבודה הפנימית הנדרשת לשם התפתחות אל עבר ההכרה העצמית, ההתוודעות לסוד האני וההתקדשות בו.

בברכה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

בס"ד

גילה, מזל טוב לאתר החדש שיהיה בהצלחה, אני מקווה שבעתיד תוסיפו שם ספרים אלקטרונם וגם ספרות מקור באנגלית ולא רק ספרות מתורגמת, אני קצת לא סומך על תירגומים, את הייך בזמנו קראתי באנגלית (זה באמת היה לפני שנים רבות). אני גם מציע להוסיף ספרים של אוספנסקי וגורג'יף.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר