איך לא למות

שלום חברה

 

כןצ כן. זה שמו של ספר רציני ביותר שיצא בשנה האחרונה לאור והוא מדבר על בזכות מה אנו זוכים באריכות ימים.

 

אז מה מסתבר, שהכל תלוי ב-3 גורמים עיקריים:

 

1. לחץ דם.

2. סוכר.

3. כולסטרול וטריגליצרידים

 

כאשר מגיעים לגיל 60 ומעבר בעצם כולנו או רובינו הופכית לפצצות מתקתקות. נוסיף לזה גם את הסידן שבורח מהעצמות והסחוסים שנשחקים.

 

אז  מה כאן הסיפור שלנו.

 

הלבלב מתעייף ורמות הסוכר מתחילות לעלות.

ואז אי אפשר לאכול כמעט שום דבר נורמלי. אני לא מדברת על עוגות וגלידות.  אני מדברת על סתם קצת ענבים בלילה או חתיכת אבטיח... זה לקום בבוקר עם 170 סוכר. שלא לדבר על תמרים, צימוקים וכו'.

 

ואם חשקה נפשך למשל בגבינה צהובה 20 אחוז או יותר. מה יש. זה יותר טעים. אז הכולסטרול קופץ לשמיים ואתה הופך לפצצת זמן מתקתקת המוות אורב לך בפינה.

 

אז משהו כאן מקומם ולא ברור.

 

מצד אחד אנשים בעבר מתו מזיהומים, וכיום כשכבר האריכו את החיים אז רובנו נגררים לעבר הבלתי נמנע במדרון תלול פחות או יותר.

 

כי מי כבר יכול ואיך להגיע לגיל 60 70 ומעבר עם סוכר תקין, לחץ דם מאוזן והעיקר עם כולסטרול נמוך. כל זה בלי תרופות.  אז לתגובתכם.

 

בברכה

 

 

 


גילה בויום


אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.


www.oryada.com/kartis.htm

בס"ד

 

על זה אמרו חכמינו ובעיקר הרבי מלובביץ' שליט"א: תפקיד הרופאים הוא לרפאה לא לקובע מי יחיה ומי ימות. הקב"ה נתן להם רשות לרפא לא מעבר לזה. הנוסחאות הללו של לחץ דם כולסטרול וכד', זה דבר ישן מאוד שכבר שנים רבות הרופאים מדברים עליהם. זה לא הוכח כאמיתי אף פעם, כל אדם הוא שונה וכל אדם יש לגופו צרכים שונים והנסיון הזה לשים את כולם בתוך חליפה אחת הוא טיפשי. ברור שאסור לאדם לסכן את בריאותו, אבל באותה מידה הוא חייב גם לחיות ולא להיות בצום תמידי כי ח"ו עלול הסוכר לעלות. צריך לקחת הכל במידה ובזמנים קבועים, יש גם תוספים או תרופות מסויימות שעוזרות (לרוב הרופאים נותנים מעל ומעבר דבר שלא צריך בכלל), אבל לא לתת לזה להכתיב את החיים שלך. כי בסופו של דבר זה הכל נתון בידי שמיים, וגם אנשים בריאים יכולם ללכת לעולמם בגיל צעיר, למרות שהם היו מאוד בריאים, זה לא עזר להם. התיקון הוא קודם כל בדרך הרוחנית של האדם, זה גם משפיע על דרכו החומרית ועל אורך חייו בפועל, ובעיקר לשים את ביטחוננו בה'.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר