האם אנו חיים בעולם האשליות - בעיקבות המתחזים 15.7

שלום חברה

אז  צפינו בתוכנית המתחזים על בחורה חרדיה מירושלים שהונתה גברים

גם אני  צפיתי בתוכנית  ואני לא יודעת את מי להאשים. המתחזה עושה את מה שהיא מבינה. זה היא. זה העולם שהיא חיה בו. אבל תראו את הקורבנות. אנשים ידועי שם שרובם לא נחשפו למצלמה.
כמו ילדים קטנים הם ניצבו בפני המצלמה אחרי שניתפסו בקלקלתם. אני בטוחה שעם 51 פרופילים מזויפים האישה הזו היא תעשיה וייתכן שאת הרוב הגדול היא לא הפילה בפח. אז ככה אנו נראים חיים בעולם וירטואלי מלא פנטזיות. ותראו את הגברים האלה איך הם נדלקים מתמונה ומקול מפתה.
הם והיא בנויים מאותו חומר. אשליות! אז את מי יש כאן להאשים.

אתם מוזמנים לצפות בתוכנית ולהגיב

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

בס"ד

למרות שלא צפיתי בתוכנית, אני נתקל הרבה בפרופילים מזוייפים בפייס, כאשר ברור לי לאחר בדיקה קצרה שזה לא אמיתי, זה לא מסובך לזהות. הבעייה כאן נובעת מהתדרדרות כללית של מעמד המשפחה בחברה. כאשר אדם הוא ללא משפחה ללא אישה לצידו, נוצר בו צורך ורעב לאהבה לקירבה (זה לא רק עניין של מין), ואז יש כאלו שנופלים לאשליה. לכן גם זה נקרה פישינג (לדוג) כמו שדגים עם פתיון כך זה בפועל. אם מעמד המשפחה היה חשוב יותר, אם היה יותר עידוד להקים משפחה להתחתן ולגדל ילדים, בתוך מסגרת אוהבת בין בעל לאישה היו הרבה פחות מקרים כאלו. אבל החברה ה"מודרנית" והתקשורת בעיקבותיה מהללים את האישי את ההנאה האישית, ולא חיי משפחה. זה גם קורה עם חברות גדולות כמו גוגל ופיסבוק שמדגישים כמה האדם צריך להיות עצמאי ולא תליו באחרים, כי הם לא רוצים עובדים שילכו הביתה למשפחה ולילדים או עובדות שיקחו חופשות לידה, הם רוצים אותם בעבודה. כך זה המצב עד שלו נדגיש שוב את  חשיבות המשפחה וערכה הגובהה זה לאן שהחבר מתדדרת אליה.

לא מדובר ב- fishing, אלא ב- phishing.

בל יטעה אותך הדמיון הפונטי.

fishing הוא ציד יצורי מים.

phishing היא פעולת הונאה, דרך כלל התחזות, לצורך השגת פרטים שישמשו למרמה חמורה יותר...

Ein Volk, ein Reich, ein Führer

שלום חברה

אז  צפינו בתוכנית המתחזים על בחורה חרדיה מירושלים שהונתה גברים

גם אני  צפיתי בתוכנית  ואני לא יודעת את מי להאשים. המתחזה עושה את מה שהיא מבינה. זה היא. זה העולם שהיא חיה בו. אבל תראו את הקורבנות. אנשים ידועי שם שרובם לא נחשפו למצלמה.
כמו ילדים קטנים הם ניצבו בפני המצלמה אחרי שניתפסו בקלקלתם. אני בטוחה שעם 51 פרופילים מזויפים האישה הזו היא תעשיה וייתכן שאת הרוב הגדול היא לא הפילה בפח. אז ככה אנו נראים חיים בעולם וירטואלי מלא פנטזיות. ותראו את הגברים האלה איך הם נדלקים מתמונה ומקול מפתה.
הם והיא בנויים מאותו חומר. אשליות! אז את מי יש כאן להאשים.

אתם מוזמנים לצפות בתוכנית ולהגיב

כל זה קורה לבן אדם שאינו לובש טלית קטן עם ציציות בחוץ.

אדם שציציותיו בחוץ יכול לאחוז באחת מהן בכל יד בעת נסיון קשה, כשהוא נחשף לפתוי ולמדוח שקשה לעמוד בפניו ונשקפת לו סכנת עבירה על " לא תתורו אחר לבבכם ואחרי עיניכם"...

Ein Volk, ein Reich, ein Führer

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר