זקוקה לעזרה דחופה!

שלום. 
אני צריכה עזרה דחופה.
אני גרה צמוד לשכנים שעושים לי רע מאוד מכל מיני בחינות.
העניין הוא שבחודש וחצי האחרונים מגיעה הסבתא של המשפחה (ממש לא נראית כמו סבתא, נראה כאילו יש לה עוד שנים לחיות) והיא עושה לי כל כך רע נפשית שאין לי דרך לתאר! 
כל פעם שאני רואה שהיא נמצאת אני מרגישה שהנפש שלי פשוט מתמוטטת. נהרס לי המצברוח לגמרי. אני רוצה למות. סובלת מחרשה לצאת מהבית שמא אני יפגוש אותה או אפילו יראה את האוטו שלו (מזכיר לי אותה). בנוסף מרגישה שהיא עשתה עלי עין רעה, או כישוף
זה אולי לא נשמע נורא אבל זה פשוט הורס את חיי! 
אני בחורה בת 25 והחיים שלי גם ככה הרוסים מכל מיני סיבות אחרות. 
אבל אני מרגישה שאני לא יכולה לשקם את החיים שלי הדמות הזאת הסביבתי!
אני בחורה טובה ואין לי כוונות רעות, אבל אני ממש מבקשת אם מישהו יכול לעזור לי אם יש כישוף או משהו שיכולה לעשות שיסלק אותה מפה אחד ולתמיד! 

בס"ד

הפתרון הפשוט ביותר, בדיקה של המזוזות בבית והכנסת מזוזה בכל חדרי הבית. תפני לבית חב"ד הקרוב ביותר אליך והם ינחו אותך מה לעשות. בנוסף שמירה על בית כשר גם הוא עוזר מאוד נגד כל דבר שלילי.

עם כל הכבוד לך אריאל- כל אחד ואמונתו שלו.

מבקשת עזרה אמיתית!

בס"ד

בשביל מה את מבקשת עזרה אם את לא באמת מעוניינת בעזרה? העולם איננו מתנהל על פי האמונה שלך אלא על פי רצונו של הקב"ה. אם את לא רוצה לקבל עזרה כי זה לא מתאים לך או לאמונה שלך, אז אין שום דבר שיעזור לך, ואת תשארי באותו המצב. הבחירה בידיך.

שלום ל"לוי הזקוקה לעזרה". בתפילת שחרית יש תפילה ובקשה מאת השי"ת להצלה מ...חבר רע ושכן רע וכו'. בדרך כלל כל הקורה לאדם בחייו הוא תוצאה של שכר/עונש על מעשיו בגלגול זה ובגלגולים קודמים. תבדקי את עצמך והתנהגותך, אם לא פגעת באנשים אחרים,לא גזלת ולא עשקת. יש לי שכנים אשר מסיבות של רשעות/קנאה וטפשות ציערוני מאד והטריחו אותי עד מאד עד שהחלטתי להשתמש בסגולות נפש וכח רוחני אשר רכשתי בחיי ולשמחתי והפתעתי הצלחתי ל"אלף" אותם ולגרום להם לשנות את מעשיהם הרעים. השאלה היא עד כמה את מאימינה ודבקה בקדוש ברוך, שומרת כשרות ושבת ועוד כי אז אפשר למצוא פתרון אשר ישחרר אותך מן המצב שאת מצויה בו, לצערך. 

אני מצרף כאן את כתובת המייל שלי כדי לא לדון בחייך הפרטיים בפומבי את מוזמנת לפנות אלי לקבלת עיצה טובה. בחינם.

gvaryam@walla.co.il

נ.ב. חלילה לך מלחשוב על אפשרות של שימוש בכשפים, זה רק עלול להזיק וללהציל אותך. gvaryam

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר