האמנם אנו חיים במציאות מדומה שנשלטת ע"י גאון מרושע

שלום חברה

בהמשך למאמרי על מציאות מדומה

הנה תקראו את זה

מה דעתכם

http://news.walla.co.il/item/2985499

בברכה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

הלינק לא עובד

גילה בויום

הכתבה מכילה שטויות וחוסרי אמת ואני מניח שמחבר הכתבה מתפקד כליצן חצר בין יתר העיסוקים שלו.

ספר היצירה מכיל כישוף שחור חחחחחחחחחחחחחחחחemo_05.pngemo_05.pngemo_06.png

ספרי הקבלה מכילים כישוף חחחחחחחחחחחחחחחחחemo_06.pngemo_06.pngemo_06.png

העלאת 288 הניצוצים דרך מדיטציה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחemo_05.png (עיוות למה שכתוב בתניא)

בתפיסה היהודית השטן מחליף או נלחם באלוהים? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחemo_06.png

הקבלה משוייכת לרבי שמעון בר יוחאי חחחחחחחחחחחחחחחחemo_05.png (הזוהר אינו קבלה)

אנטוליו חבל מאוד שאתה ניזון מכאלה שטויות, מאדם כמוך אני מצפה לקצת יותר.

עדי

מאדם כמוהו אין מה לצפות...

בכל הפורומים הוא מתואר כאנטישימי מהסוג הכי גרוע...

חבל להשקיע אנרגיה בלקרוא אותו.

עדי, ראה תגובה אחת ממאות על דברי הבלע של אנטוליו.

ד"ר חיים קאופמן-מנהל פורום היסטוריה.

24.02.17 | 12:41

ששחק יתעסק בכימיה ולא ביהדות והפורום הזה אינו במה לאנטישמיות . יש מספיק אתרי זבל וחלאות בעולם  שאוהבים לנבור בזה.

אני אתייחס לקישורים שלך רק אם תכתוב מה ההבדל בינך לבין היטלר ביחס ליהודים.

חבריה

אתם סוטים מהנושא המדובר

נכון שהשאלה פרובוקטיבית  אבל בכל זאת.

את כמה חיינו  בידינו?

בברכה

גילה בויום

הכתבה מכילה שטויות וחוסרי אמת ואני מניח שמחבר הכתבה מתפקד כליצן חצר בין יתר העיסוקים שלו.

ספר היצירה מכיל כישוף שחור חחחחחחחחחחחחחחחחemo_05.pngemo_05.pngemo_06.png

ספרי הקבלה מכילים כישוף חחחחחחחחחחחחחחחחחemo_06.pngemo_06.pngemo_06.png

העלאת 288 הניצוצים דרך מדיטציה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחemo_05.png (עיוות למה שכתוב בתניא)

בתפיסה היהודית השטן מחליף או נלחם באלוהים? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחemo_06.png

הקבלה משוייכת לרבי שמעון בר יוחאי חחחחחחחחחחחחחחחחemo_05.png (הזוהר אינו קבלה)

אנטוליו חבל מאוד שאתה ניזון מכאלה שטויות, מאדם כמוך אני מצפה לקצת יותר.

האמת היא שהוא צודק !!! . הבעיה ששניכם פשוט לא מבינים איך יש להבין את משמעות הדברים ולכן אתם מבצעים השללה של העניין...  ספר היצירה מכיל טקסטים (לחשים ) בעלי יכולת הרסנית לדוגמא הלחש שעימו אברהם אבינו יצר גלמים...תחשבו על יצור עשוי חול או אבן אלמותי  שמקבל פקודה לחרוש שדה מצד אחד שזה דבר טוב ולמחרת יקבל פקודה לחסל אתכם... עם אותו לחש שהוא נוצר לחרוש שדה ,הוא יכול להרוג אתכם. הלחש אינו רע או טוב הוא לחש. מי שמתנה את הייחוס טוב או רע הוא האדם שעושה שימוש רע בו.  ספר היצירה הוא ספר קבלה ככל היתר והוא מכיל מידע רב על האלוהות והחיים שהוא יצר. ניתן להבין מהי קבלה באלפי דרכים והכל תלוי בשימוש הנעשה בה. 

בקבלה היהודית יש סוג מסויים של מדיטציה  קבלית . הדבר מכונה "כוונה ". השיטה עובדת כשם שהמדיטציות האחרות עובדות . רק שהמקובל מבצע אותן על מנת ליצור שינוי. ממש בדיוק כמו שהמאג מבצע אותן בעת הטלת לחשים.

בתפיסה היהודית ,השטן הוא משרת את האל . אמנם יש לו סמכויות כמו לכל מלאך אחר .אך יש לו תפקיד. היהדות טוענת כי ביום הגאולה כאשר אלוקים יחליט על סיום החיים הללו הוא ישחט את השטן. 

הקבלה אינה משוייכת לרשב"י ,הפירוש לקבלה מיוחס לו כביכול.  הקבלה הייתה גם לפני הרשב"י.

הזוהר הוא פרשנות לספרי הקבלה שקדמו לפרשנות ובאים לפשט לנו אותה על מנת שנוכל להבין אותה במילים פשוטים.

אנטוליו...אתה יודע מתי קוראים לאדם אנטישמי? כאשר הוא מחזיק בשנאה שאין בה שום בסיס, כלומר...שנאת הזולת.

הסיבה שלא מקבלים את הדיעות שלך זה בגלל שאין להם שום בסיס.

הכתבה שהבאת מלאה באי דיוקים ואני יכול להפריך את הטענות המובאות במאמר שהבאת, ולא צריך להיות מומחה גדול ליהדות על מנת לעשות זאת, אבל מה תטען? שאין לך זמן!

המושג אנטישמי הינו מושג הטוען בכלליות כנגד כל אלה שהם יוצאי משפחת העמים השמים .גם היהודים וגם הערבים בעולם הם ממשפחה זו. בעקרון מתכוונים אל היהדות שהייתה שנואה על הכל בגלל הקשר שלה לאלוהות.

הבעיה היא שאנאטוליו קורא טקסטים המונעים מסיבות שלא תמיד יש בהם אמת. הוא אינו יכול להפריד בין מה שאמת לבין מה שאינו אמת. שכן הבחור אינו מנהל מחקר אוניברסיטאי אלא פונה ברשת לכל אתר המתימר להבין בתחום רק שהמידע בו אינו בר יכולת לעמוד לחקירה. אין לו את הכלים לחקור את המידע ,אלא לקבלה  כאמת עצמה. זו הדרך בה החלו כל מיני סיפורי אלף לילה ולילה על היהדות מלתחילה.  גם אתם נוהגים כמותו ,לקפוץ ולהשתולל על דרכו מבלי להבין כי הוא תינוק שנשבה ויש להראות לו את הדרך. בעיניי אתם עושים את דרכו החוצה מהיהדות ,בכך שאתם במקום לקרבו מרחיקים אותו והשינאה שאתם מפגינים כנגדו מלבה את רצונו לקבל את הדברים לאישורם באותם אתרים המצירים את היהדות כדת שטנית.  כעת לפני שתתחילו לקפוץ כאן אני אשלח אתכם לקרוא את הפסוק בספר ויקרא פרק י"ט פסוק י"ח  ואז לבדוק מה אמר רבי עקיבא על הפסוק הנ"ל .

אני רק אציין הבנה קבלית בנושא הפסוק הקטן והנחמד הזה ....בקבלה היהודית והנוצרית "רע" שווה "רצון עצמי " ,זהו בעצם ראשי התבות של רע. כל פעם שרע לך סימן שהרצון העצמי שלך גדול מרצונו של הבורא. והרי רצונו של האדם באופן בו האדם בנוי ,היא לעבוד את הבורא .אזי כל שינוי מדרך זו של הטבע הטבעי שלך רומזת על כך שרע לך ,כלומר שהרצון העצמי שלך גדול מהרצון הטבעי שלך לעבוד את הבורא .אם כך למה רע במובן של חבר זה טוב ורע ברצון העצמי זה לא טוב.... התשובה טמונה במושג היהודי "גאווה" !. לכן נאמר כי הגאווה היא לה' . היא זו הגורמת לאדם לא לראות את אלוקיו ,היא מונעת ממנו לעבוד את ה' יתברך ,כי היא מסיתה את האדם מלראות כל אחד אחר מלפניו ,אפילו לא את אלוהיו . אתם מסתכלים על אנאטוליו ולא יכולים לראות בו את הנשמה היהודית שבו ואינכם יכולים לראות אותו "כתינוק שנשבה" . אתם חשים גאווה כלפיו כי אתם מאמינים באל ,אך אינכם יכולים לראות כי גם הוא מחפש כמוכם את האל. בהבדל אחד פשוט... לכם היה מי שיראה את הדרך ,לכם היה קל לגלות את אלוקים. הוא בסופו של דבר נמצא במעלה יותר גבוהה משלכם יחדיו שכן הוא לא הכיר את אלוקים כפי שאתם ...הוא גילה את אלוקים כשהאל היה בהסתר פנים  ממנו ,אני לא שופט אדם אך אני חושב שהדרך של היהדות היא אהבה ולא שינאה. אולי במקום להפיץ שינאה תנסו לקרבו לדת היהודית לא מתוך אגו אלא מתוך אהבה . אתם ודאי שמעתם את הסיפור על אונקלוס הגר ,מחבר תרגום אונקלוס לתורה. האיש היה אחיינו של קיסר רומי .והקיסר ששמע כי אונקלוס הפך ליהודי . שלח חיילים מפחידים  להביאו חי או מת ומה עשה כנגדם אונקלוס? ....קירבם אל היהדות בדרכי נועם !. יש סיכוי כי מישהו מכם מרים את הכפפה ומיישם את הפסוק ואת חזונו של רבי עקיבא בעניין ?

שיהיה שיעור זה לרפואת עם ישראל הנמצא בימים קשים לפני ימי הגאולה.

עדי צודק - באמת אין לי זמן לויכוחי סרק בגלל גילי המתקדם ומצבי הבריאותי, אבל יש לי המון קישורים, רבים מהם כבר נמחקו בגלל הצנזורה היהודית ששולטת ביוטיוב ובכלל ברשת. עלי רק להבהיר שאני, בתור יוצא רוסיה שהדת שם הייתה אסורה כמה עשורים באמת מרגיש קורבן של הקנאות הדתית ששוררת כאן במדינה ורודפת אותנו בגלל מוצאינו "הלא טהור" מבחינת ההלכה הגזענית שמוצאת את ביטויה באיסור הנישואין בארץ על רקע גזעני, דבר שהיה מקובל גם בגרמניה הנאצית אחרי קבלת חוקי גזע של נירנברג, דבר שמקומם אותי מאוד. יוזמי רדיפה זאת הם הרבנים גזענים כמו שר הפנים לשעבר מטעם ש"ס יצחק פרץ שהכריז בזמנו בחגיגיות שבין העולים מרוסיה הסתננו לארץ הרבה "גויים", שם בוז ללא יהודים ביהדות, כך שגם אני התחלתי לחפש צדדים שליליים ביהדות וגיליתי שלא חסרים כאלה, כמו גזענות והתנשאות. הנה סרטון שטרם נמחק ע"י הצנזורים היהודים ביוטיוב:

A Devil in Disguise - Masonic Magic, Blood Ritual

https://www.youtube.com/watch?v=e1BA085FV-g&feature=related

התגובה הראשונה לסרטון שמאששת את דבריי הנה:

HEY THEY ARE CENSORING THESE VIDEOS SAYING ITS NOT AVAILABLE ON MY NETWORK AND ITS NOT EVEN SHOWING THE COMMENTS TO YOUR OTHER VIDEOS. THEY KNOW TRUTH IS GETTING OUT. FIND A WAY SO WE CAN SEE IT

איציק אין כאן מה להבין יותר מידי מה לטעות.

לבוא ולכתוב שהקבלה זה אוסף של ספרים המכילים כישוף שחור זה טעות והטעייה מכוונת, היות והקבלה מחולקת לשלוש אסכולות.

* קבלה עיונית (של האר"י) וכאן גם נכנסה השגיאה של אנטוליו שרפ"ח הניצוצין מועלים על ידי מדיטציה כאשר הניצוצין מועלים (על ידי בירור) על ידי קיום המצוות בפועל, הקבלה של האר"י לא מלמדת מדיטציות ולא לחשים או כשפים או קמיעות אלא חומר עיוני.

* קבלה מעשית שבו יש את כל הלחשים וקמיעות.

* קבלה נבואית (של רבי אבולעפיה) שמדברת על מדיטציות בין היתר.

תראה לי היכן יש בספר היצירה רמז או מתכון ללחש, מעניין אותי לדעת.

דבר נוסף...השטן לא נלחם באלוהים אלא נשלח על ידי אלוהים כדי לנסות את האדם ולסייע לו להתגבר על יצרו הרע ובכך להרוויח עוד מצוות כדי להצליח לתקן את מה שצריך, זה עוד הטעייה מכוונת.

חשוב לי להדגיש שאין לי שום דבר אישי נגד אנטוליו, אני חושב שמדובר באדם חביב...אבל חבל שהוא בחר להזין את עצמו בשנאה במקום באהבת הזולת.

אני לא נוהג לחשוף סודות שכאלה לידי מי שאינו אמון בדברים. לא היית נותן לילד לשחק למשל בנשק?! 

עדי צודק - באמת אין לי זמן לויכוחי סרק בגלל גילי המתקדם ומצבי הבריאותי, אבל יש לי המון קישורים, רבים מהם כבר נמחקו בגלל הצנזורה היהודית ששולטת ביוטיוב ובכלל ברשת. עלי רק להבהיר שאני, בתור יוצא רוסיה שהדת שם הייתה אסורה כמה עשורים באמת מרגיש קורבן של הקנאות הדתית ששוררת כאן במדינה ורודפת אותנו בגלל מוצאינו "הלא טהור" מבחינת ההלכה הגזענית שמוצאת את ביטויה באיסור הנישואין בארץ על רקע גזעני, דבר שהיה מקובל גם בגרמניה הנאצית אחרי קבלת חוקי גזע של נירנברג, דבר שמקומם אותי מאוד. יוזמי רדיפה זאת הם הרבנים גזענים כמו שר הפנים לשעבר מטעם ש"ס יצחק פרץ שהכריז בזמנו בחגיגיות שבין העולים מרוסיה הסתננו לארץ הרבה "גויים", שם בוז ללא יהודים ביהדות, כך שגם אני התחלתי לחפש צדדים שליליים ביהדות וגיליתי שלא חסרים כאלה, כמו גזענות והתנשאות. הנה סרטון שטרם נמחק ע"י הצנזורים היהודים ביוטיוב:

A Devil in Disguise - Masonic Magic, Blood Ritual

https://www.youtube.com/watch?v=e1BA085FV-g&feature=related

התגובה הראשונה לסרטון שמאששת את דבריי הנה:

HEY THEY ARE CENSORING THESE VIDEOS SAYING ITS NOT AVAILABLE ON MY NETWORK AND ITS NOT EVEN SHOWING THE COMMENTS TO YOUR OTHER VIDEOS. THEY KNOW TRUTH IS GETTING OUT. FIND A WAY SO WE CAN SEE IT

אנאטוליו מדובר בחומר שאינו קשור לקבלה הנוצרית ואו לאמונה היהודית כי עם לנצרות שמכילה בתוכה תיאוריות ואמונות פגניות מתקופת ביסוסה ברומי העתיקה. זה נכון אומנם שגם לנצרות יש את הקבלה שלהם ,שהוא עיוות לשלנו. אתה צריך לזכור כי הקבלה היהודית מבוססת על המצוות על תורת ישראל בלבד והמחומש אינו מקודש ליהדות (אלא המגן דויד ) לא כשחודו מעלה ולא כשחודו מטה. כך שזה הרמז הראשון כי מכאן והלאה אין ליהדות קשר לכך . גם התצוגה של השטן בסרטון מראה כי מדובר בהבנות מהנצרות.  אני לא הסתכלתי לעומק הסרטון ,כי הבנתי מה מפיק הסרטון ניסה לצייר ... תירגע אין לך כיהודי מה לחפש שם!.

היי

איזה סרטון  בלגן

נו באמת הקרבת אדם ביהדות.

זה מתחיל מאברהם שצריך להקריב את  יצחק.

זה ממשיךמ על הקרבת ילדים  מה שהיה  הרי ידוע כעלילות הדם שיהודים  צריכים דם ילדים למצות פסח.

אבל זה אומר שזה לא לשם כך והוא מביא   כל מיני איורים מפוקפקים.

אחכ זה מדבר על יהודים עובדי הבעל ופתאום הבעל הוא האלוהים היהודי וזה  300 שנה אחרי הרס בית המקדש השני.

אחכ יש כאן רשימה שלמה של ילדים שנרצחו על ידי יהודים כביכול.

מניין לנו?

עלילות דם.

מה שמעניין שהכנסיה הקתולית  הכריזה על 12 ילדים כקדושים, אבל מאחר והכנסיה ביטלה את עלילות הדם היא הורידה  אותם מהקדושה וזה בסדר.

סרט מקומם

בברכה

גילה בויום

חבריה

אתם סוטים מהנושא המדובר

נכון שהשאלה פרובוקטיבית  אבל בכל זאת.

את כמה חיינו  בידינו?

בברכה

גילה

המטריקס קיים באבו אבוהה - אין לנו שליטה על החיים שלנו...מה שמניע את העולם זה הכסף...וזה מה שחשוב...החיים שלנו קליפת שום...

ולדוגמא:

למה מלעיטים את הפרות באנטיביוטיקה?

כדי שלא ידבקו במחלות וככה אפשר לשלוח אותם לארץ יותר דחוסות וצפופות שההובלה תהיה יותר זולה.

ואז החלב שלנו והבשר שלנו מלאים באנטיביוטיקה...מה שגורם לנו למחלות - למה לא???? אחרת איך יתפרנסו חברות התרופות??

כלומר הקנוניה משתפת פעולה ....ובלבד שהם יעשו כסף על הגב שלנו.

למה לא מגלים לנו מהי היא התרופה של הסרטן???

כי אחרת איך יתפרנסו חברות התרופות.

למה בכלל הם לא רוצים שנהיה בריאים...כי אחר כך איך יתפרנסו בתי החולים הרופאים והאחיות - בקיצור איך העליתא תתפרנס ואיך היא תעשה כספים אם לא על הגב שלנו????

הבעיה העיקרית במזרח התיכוןהיא מים - ובמקום לפתור את הבעיה - כולם ממקדים את הבעיה באיך לשנוא אחד את השני...וככה נתרכז איך להלחם בערבים והם יתמקדו בלעשות פיגועים - וככה שוכחים מהמים.

צריכה עוד דוגמאות ??? או שהבנת את הרעיון???

הכי חשוב שתרגישי טוב וביום העצמאות נבריז

שיהיה שבוע טוב

וחג עצמאות שמח

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר